Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - poprawka lokalizacyjna na naszym serwerze

139 postów w tym temacie

Chcialbym tylko dodac, ze poza nieprzetlumaczonymi artefaktami, natknalem sie jeszcze na nadal nieprzetlumaczony opis tygodnia sokoła (mowie oczywiscie o wersji z poprawka lokalizacyjna). Mam nadzieje ze przy nadazajacej sie okazji te pozostale nieprzetlumaczone teksty beda ostatecznie przetlumaczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@morthi

Super robota !!! a spolszczenie HoM&M 5 to kolejny kwiatek do kolekcji. Wczoraj ściągnałem sobie ( w celach naukowych) wersję pl i z tymi opisami to prawda (głownie artefakty ale czary i um również) . Moim zdaniem tłumacze błędnie umieścili częśc opisów nie w tym pliku co potrzeba . Ale w tej kwestii najlepszym ekspertem będziesz chyba ty - Morthi !?
Tak czy inaczej dobra robota i czekamy na jeszcze - szczególnie poprawki do Guild Wars i WoW - o ile ta druga pozycja będzie dostępna w gram.pl

Poza tym wymagana jest szybka reakcja ze strony zespołu spolszczajacego grę - czyżby nie było (spolszczenie nie "tłumaczki ") testowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ morthi

W takim razie dobra robota dla Panów : Shadowa i Di oraz Pana Morthiego , że zamieścił poprawkę .
Jak to mówią mieszkańcy Wysp Brytyjskich - keep up good work .

Tak może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:09, morthi napisał:

moze zmodyfikowales ten plik albo cos go jeszcze uzywa :)


Nie modyfikowałem. Patch się instaluje, ale obawiam sie że gra będzie się wykrzaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, co tu dużo gadać... łatka chodzi, błędy w tłumaczeniu nadal da się znaleźć, ale nie to mnie boli. Już trzeci raz przechodzę 4. planszę Inferno (Okręt) i po wypełnieniu misji plansza się nie kończy. Nie pojawia się też misja z zajęciem miasta Inferno w podziemiach. Macie pojecie co z tym zrobić??? Bo nie chce mi się zakładać nowego profilu i próbować wszystko od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetnie:) Nie było moim zamiarem narzekanie na czyjąś pracę. Doceniam to, co robią. Kwestię w jakiej z zasadzie pisałem przedstawiłem w następnym zdaniu. Co powiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarwałem już dwie noce na przechodzeniu tej planszy. Siedze niewyspany w robocie z postanowieniem, że dziś spróbuje ostatni raz, a potem się zobaczy, albo cała gra od początku, albo "pożyczę" profil od sąsiada, bo on nie miał żadnego problemu z tą planszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam poważny problem!
Otóż:
Patch 1.01 instaluje mi się ładnie (oczywiście - najpierw "korekta" rejestru), gra ma numerek 1.1. Oczywiście NIE ma słowa Łatwy w wyborze Pozoimu trudności.
No to ściągam tą wersję patcha 1.1a i ŻADNA z tych trzech (nawet kolekcjonerską sprawdziłem - tak na wrazie czego!) NIE DZIAŁA!!
Podczas instalacji wywala mi błąd:

Fatal Error: Nie można wykryć docelowego katalogu dla komponentu Pliki polskie!

CO MAM ZA TYM ZROBIĆ?
Pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:47, karolus1000 napisał:

Wywala mi taki sam komunikat:"Nie można wykryć docelowego katalogu dla komponentu Pliki polskie!"

Może autor tej łatki wypowiedziałby się co z tym zrobić.

A czy przy instalacji zmieniałeś docelowe miejsce instalacji, czy nie zmieniałeś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować