Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Batman: Arkham porzuca Games for Windows Live!

144 postów w tym temacie

Arkham City miałem kupione na Steamie tak czy siak (a teraz za free dali mi wersję GOTY - miłe miłe), czekam tylko na możliwosć aktywacji Asylum z Premium Games - na razie sienei da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 08:58, robert1994 napisał:

Czy można aktywować wersję GOTY Arkham City na Steamie czy tylko podstawową edycję tej
gry?


W teorii przy rejestracji podstawowej wersji gry dostaje sie na steamie edycje GotY. W praktyce jest tak, że kody nie działają i ani Steam ani WB nie poczuwa sie do odpowiedzialności, a gry jak nie można było zarejestrować tak nadal się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Retaile będą aktywowane jako edycje GOTY. Problemem jest GFWL bo microsoft nie kwapi się z przesyłaniem kodów i przez to WB i Valve mają problem bo nie mogą dodać cdkeye do bazy danych steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 22:51, Numenpl napisał:

Retaile będą aktywowane jako edycje GOTY. Problemem jest GFWL bo microsoft nie kwapi
się z przesyłaniem kodów i przez to WB i Valve mają problem bo nie mogą dodać cdkeye
do bazy danych steam.


Możesz podać źródło tej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie dostają informacje od supportu WB gdy próbują poprosić o pomoc przy rejestrowanie wersji GOTY na steamie i WB w stanach i uk karze graczom nie dość że skany zdjęć opakowań, płyt, cdekey i manuala to jeszcze uwaga paragony jako dowód zakupu!!

A co do źródła to co chwila jest temat na forum steam community tworzony co chwila np. tutaj
http://steamcommunity.com/app/200260/discussions/0/810938811005524151/#p3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dalej nie działają [AA - wersja premierowa standardowa, AC wersja kolekcjonerska premierowa]
I o ile dla tych idiotów z supportu WB paragon [a konkretnie fakturę VAT] za AC mogę zeskanować bo ją mam, o tyle paragonu z empiku za AA nie mam bo nigdy w życiu nie sadziłem, ze jakaś banda kretynów rzuci an ludzi domniemanie złodziejstwa.
Powinien im wystarczyć sam skan/zdjęcie instrukcji z kluczem, z dupy jej sobie użytkownicy nie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko klucze z gamersgate działają jedynie to jest potwierdzone natomiast osobiście olałem to i daje mi to jasny przekaz nie kupować arkham origins dobra jeden problem mnie XCOM:EW i X REbirth na liście prezentów świątecznych a AO do kosza bo WB i Mircrosoft znowu coś odstawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu klucze z pudełkowych wydań premierowych nie będą działać? Pytam, bo nie wiem o co cała ta spina na WB. Skoro trzeba poczekać, to problemu nie ma (jak dla mnie), chyba że gdzieś pojawiła się jakaś informacja, że trzeba "ręcznie" postarać się o aktywację kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 14:59, Pietro87 napisał:

Powinien im wystarczyć sam skan/zdjęcie instrukcji z kluczem, z dupy jej sobie użytkownicy
nie biorą.


W razie czego mam paragon na EK Batmana: Arkham Asylum. Na wersję podstawową tej gry też mam. :) Nie mam paragonu na Batman: Arkham City w edycji steelbook, chyba w ostateczności trzeba będzie sobie jakiś samodzielnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób dostało odpowiedź od WB, ze klucze pudełkowe nie będą aktywowane bo WB nie ma jak sprawdzić ich autentyczności [musiał byś się przekopać przez kilka wątków na forum steam żeby doszukać się tych postów, wkleił bym linki ale te tematy zapełniają się tak szybko, że już kilka zaginęło pod lawiną kolejnych [a kilka chyba moderacja wywaliła lub przeniosła do archiwum, bo np tematu z jednym z moich starych postów an forum już zwyczajnie nie ma].

Dla mnie takie tłumaczenie to absurd totalny. Chyba zdjęcie mojego pyska w moim własnym domu i z zakupioną gra w reku to dosyć dobitny dowód na to, ze nie mam pirata tylko kupiłem ich produkt [Dla Ac mam fakturę tak jak pisałem, ale dla AA już nie]. Mógł bym powiedzieć "fuck it, na AC bankowo dostane nowy kod w razie co bo mam dowód zakupu a AA jest tanie to sobie kupię drugie" ale takiego wała jak polska cała. skoro panowie z WB [do których miałem naprawdę spory szacunek jako fan ich twórczości z pod szyldu DC] chcą dymać użytkowników jak się tylko da i rzucać im kłody pod nogi to ja nie dam się tak "załadować na miękko".

Oczywiście jeśli klucze zaczną działać to samo opóźnienie mi nie wadzi - rozumiem, ze proces takiej migracji [na taką skale] jest technicznie wymagający i musi potrwać. Aczkolwiek jeśli WB wypnie się na nas dupą to ja nie zamierzam im tego puścić płazem.

A oni sie potem dziwią, ze ludzie piraty z torrentow pobierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spina jest ogólnie z paru powodów.
- WB support sam nie wie czego chce.
- nie przesłali wszystkich kodów GFWL bo gadają że format 5x5 się nie zgadza ze steamem mimo że kolesie z valve gadają że jest on obsługiwany przez steam.
- klucze z gamersgate działają ale reszta nie
- wersje goty gier ze steamplay mają błędy związane z połowicznym usunięciem GFWL np. wywala niektórym gra do puplitu bo w połowie gry cholerstwo pyta się gdzie jest GFWL bo WB tak pięknie grę przenieśli.
- B:AA nie idzie odpalić wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 15:23, Demagol napisał:

Czyli wychodzi na to, że nie będę musiał wydawać suwerenności mej kopii AA na całopalenie.
Czy AA miało jakieś porządne GOTY w ogóle?

AA no właśnie nie ale problem jest taki że niektózy dostali emaila od usługi microsoftu prawdopodbnie Microsoft zacznie odcinać dostęp do GFWL grom z serii Arkham za jakieś 2-3 tygodnie bo napisali że przesłali WB wszystkie cdkeye wł. z listą które były aktywowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować