Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Co kupic? - porady

398 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 14:56, Paqs napisał:

> a nie wiecie jak to jest ? bo chce kupowac cale serje, tzn sie fallout 1 i 2, spell force,

> gothic 1 i 2 i baldurs 1 i 2 i czy są one połączone fabułą ? bo jak tak to bym kupił te
gierki,
> chyba że radzicie jakieś inne ;)

Gothic 2 z dodatkiem jest silnie powiązana z poprzedniczką GI, a co więcej granie od razu w
GII nie daje takiej przyjemności z gry jak granie w GII ze znajomością fabuły GI.

Zaś BG2 wraz z dodatkiem także jest kontynuacją z fabułą silnie nawiązującą do pierwszej części.


Co do Fallouta i Spellforce''a to nie wiem, czy fabuły są ze sobą związane :) :)


spellforcy i tak można kupic tylko razem, o falloutach jeszcze poszukam, ale czy opłaca sie kupowac ten zestaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:59, Jack Bauer napisał:

spellforcy i tak można kupic tylko razem, o falloutach jeszcze poszukam, ale czy opłaca sie
kupowac ten zestaw ?


Seria Gothic jest warta kupna. Fabuła dopracowana bardzo dobrze. Grafika także stoi na dośc dobrym poziomie.
Seria Baldur''s Gate także warta kupna. Fabuła idealna, postacie bardzo realistyczne, dużo do myślenia. Jedyną wadą grafika (Ale na dłuższą metę przyzwyczaisz się do grafy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:06, Paqs napisał:

Seria Gothic jest warta kupna. Fabuła dopracowana bardzo dobrze. Grafika także stoi na dośc
dobrym poziomie.
Seria Baldur''s Gate także warta kupna. Fabuła idealna, postacie bardzo realistyczne, dużo
do myślenia. Jedyną wadą grafika (Ale na dłuższą metę przyzwyczaisz się do grafy) :P


aha, czyli w baldurach wysiada grafa, jak gra bedzie fajna to i grafa przejdzie ;D a co do spell forców to grałeś w jakąś częśc ? a fallouty chyba sobie odposzcze.... ja zobaczyłem że gra jest z 1997 i ma "piękna" grafe to nie, dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:10, Jack Bauer napisał:

spell forców to grałeś w jakąś częśc ? a fallouty chyba sobie odposzcze.... ja zobaczyłem że
gra jest z 1997 i ma "piękna" grafe to nie, dzieki :D


Grałem w Spellforce''a wraz z dodatkami. Gra jest nawet nawet, grafika bardzo dobra, ale więcej nie powiem :P Gra mnie nie wciągnęła. Zasięgnij rady jakiegoś fachowca/maniaka tejże gry :P

Fallout I - nie grałem.
Fallout II - grałem, fabuła mnie wciągneła i grafika jak na tamte czasy dobrą była. To już kwestia gustu i wyluzowania patrząc na grafę :P Zła to ona nie jest aż taka. Chcąc się przekonać ściągnij demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:17, Paqs napisał:

Grałem w Spellforce''a wraz z dodatkami. Gra jest nawet nawet, grafika bardzo dobra, ale więcej
nie powiem :P Gra mnie nie wciągnęła. Zasięgnij rady jakiegoś fachowca/maniaka tejże gry :P


Grafika bardzo dobra ??? Chyba żartujesz. Spellforce ma grafikę średnią + jeżeli już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:17, Paqs napisał:

> spell forców to grałeś w jakąś częśc ? a fallouty chyba sobie odposzcze.... ja zobaczyłem
że
> gra jest z 1997 i ma "piękna" grafe to nie, dzieki :D

Grałem w Spellforce''a wraz z dodatkami. Gra jest nawet nawet, grafika bardzo dobra, ale więcej
nie powiem :P Gra mnie nie wciągnęła. Zasięgnij rady jakiegoś fachowca/maniaka tejże gry :P

Fallout I - nie grałem.
Fallout II - grałem, fabuła mnie wciągneła i grafika jak na tamte czasy dobrą była. To już
kwestia gustu i wyluzowania patrząc na grafę :P Zła to ona nie jest aż taka. Chcąc się przekonać
ściągnij demo :)



aha, czyli spell force taki sobie ;) a jakie masz zdanie na temat diablików ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:18, Lex napisał:

Grafika bardzo dobra ??? Chyba żartujesz. Spellforce ma grafikę średnią + jeżeli już :D


Przy najlepszych ustawieniach gry oraz osobno karty graficznej, gra wygląda dobrze :P Takie moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:10, Jack Bauer napisał:

a fallouty chyba sobie odposzcze.... ja zobaczyłem że
gra jest z 1997 i ma "piękna" grafe to nie, dzieki :D

Co z tego że gra jest z tego czy tamtego roku ? Grafa w Falloucie w niczym nie przeszkadza. A klimat jest jedyny i niepowtarzalny. Polecałbym nawet bardziej zagrać w Fallouta niż w Baldura, chociaż oba to klasyki i kazy kto lubi gry RPG powinien w obie zagrać.
Według mnie z Falloutów bardziej wciągający jest Fallout 2 (dłuższy ciekawszy i większy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:19, Jack Bauer napisał:

aha, czyli spell force taki sobie ;) a jakie masz zdanie na temat diablików ? :D


Spellforce taki sobie ale w moim odczuciu :P

Diablo hmm .. Wypowiem się tylko na temat drugiej części i dodatku :P Gra jest nawet nawet, fabuła - mogłaby być lepsza. Ale czego można wymagać od hack&slasha :P Grając na necie jest zajefajnie :P Gra głównie na neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:22, Latniak napisał:

> a fallouty chyba sobie odposzcze.... ja zobaczyłem że
> gra jest z 1997 i ma "piękna" grafe to nie, dzieki :D
>
Co z tego że gra jest z tego czy tamtego roku ? Grafa w Falloucie w niczym nie przeszkadza.
A klimat jest jedyny i niepowtarzalny. Polecałbym nawet bardziej zagrać w Fallouta niż w Baldura,
chociaż oba to klasyki i kazy kto lubi gry RPG powinien w obie zagrać.
Według mnie z Falloutów bardziej wciągający jest Fallout 2 (dłuższy ciekawszy i większy)


wiesz, prawde mówiac ja prawie wogóle nie grałem jeszcze w takiego prawdziego RPGa, tylko w GW :) także nie wiem czy mi sie spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:23, Paqs napisał:

> aha, czyli spell force taki sobie ;) a jakie masz zdanie na temat diablików ? :D

Spellforce taki sobie ale w moim odczuciu :P

Diablo hmm .. Wypowiem się tylko na temat drugiej części i dodatku :P Gra jest nawet nawet,
fabuła - mogłaby być lepsza. Ale czego można wymagać od hack&slasha :P Grając na necie jest
zajefajnie :P Gra głównie na neta :P


czyli mówisz że diablik jest taki se :D czyli mysle ze kupie spell forcy, BG 1 i 2 , Ghotic 1 i 2 i MOŻE fallouty :) icewind dale ponoc jest taki se, takze mysle ze se go odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:07, RobeN napisał:

> Przepraszam, tam mialo byc oczywiscie "Olcia" :)

Chyba każdy by wiedział... Nie trzeba się poprawiać aż tak.


Chcialem byc gentlemanem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:07, RobeN napisał:

> Przepraszam, tam mialo byc oczywiscie "Olcia" :)

Chyba każdy by wiedział... Nie trzeba się poprawiać aż tak.

No co? Gośc jest dokładny ;-D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i mi doradźcie :D. Co bardziej opłaca się kupić TES IV: Oblivion (PL) czy Guild Wars (bez Factions) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 08:59, Lex napisał:

To i mi doradźcie :D. Co bardziej opłaca się kupić TES IV: Oblivion (PL) czy Guild Wars (bez
Factions) ???



CHociarz nie grałęm w żadną z tych gierek to lepiej kupic Gulid Wars bo w tą gierke mozesz grac online co juz ci napwno zagwarantuje więcej zabawy a taki TESV:Oblivion przejdziesz i odłożysz gre na półke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy, czy masz czas na dopieszczanie swojej postaci. Ale w Oblivionie masz przynajmniej satysfakcję z przejścia gry (a przynajmniej głównego wątku), a w Guild Wars grasz i grasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Joint Operations Typhoon Rising? Jeśli tak to czy pójdzie choćby w min. detalach, na:
Intel 2,4Ghz
256MB RAM
ATI Radeon 9200SE 128MB Cross Fire(moc Radeona 9600Pro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić grę na urodzinki mojego brata (cioteczny). Ma on urodzinki 23 lipca, a ja wyjeżdżam (nieważne gdzie ;]) już 4. Zastanawiam sie nad kupnem Tomb Raider''a: Legendy, Obliviona, Rise of Legends i Spellforce''a 2. Niestety muszę wybrać 1-ną grę. Doradźcie. Aha lubi grać w gry akcji, eRPeGi, i eRTeeSy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:13, Lex napisał:

Chcę kupić grę na urodzinki mojego brata (cioteczny). Ma on urodzinki 23 lipca, a ja wyjeżdżam
(nieważne gdzie ;]) już 4. Zastanawiam sie nad kupnem Tomb Raider''a: Legendy, Obliviona, Rise
of Legends i Spellforce''a 2. Niestety muszę wybrać 1-ną grę. Doradźcie. Aha lubi grać w gry
akcji, eRPeGi, i eRTeeSy ;]


Jeżeli zna wystarczająco angielski ( jak nie zna to dużo straci ) to kup Obliviona ( chyba?, że już wyszła polska wersja to na pewno kup tą grę lecz chyba 07 lipca wychodzi wersja patchem polonozującym - tylko sprawdź czy na jedgo kompie ta gra będzie działać...byłby peszek gdyby mógł tylko oglądać sobie opakowanie i czytać instrukcję ;-)...

... lub

Tomb Raider: Legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować