Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacje z MMO dla najlepszych uczniów!

192 postów w tym temacie

Ja mam pytanie. Czy trzeba to wysłać do niedzieli? Bo ja chodzę do takiej dziwnej (prywatnej) szkoły, w której rok szkolny kończy się za tydzień w czwartek (29.06.06), a średnią będę miał niezłą - 5,64 albo 5,71. I WoWa też mam zarejestrowanego. Czy mógłbym wysłać moje świadectwo w czwartek? Myślę, że mam całkiem duże szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie i jeszcze raz nie. Nie zostanę kujonem nawet za karte pre-paid do WoW-a :P. Niech wygrają Ci bardzieja ambitni ja ucze się tych przedmiotów, które mnie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:40, Monastor napisał:

> Czyli jak się przyśle świadectwo z uśmiechniętymi słoneczkami ze wszystkich 5 przedmiotów to
się wygra? :D


Niestety, chyba każdy MMO jest od 12 lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście dziwni. Każdy kto żyje na tym świecie może wskazać kilka znajomych osób co mają 6.0 średnią w gimnazjum, a jeden taką poda i się od razu cieszy. Radochi po pachi normalnie. PS. Ci co szpanują średnimi to poza książką świata nie widzą (dziwacy) i do tego się cieszą i mama ich świadectwo odbiera bo oni uczą się na następny rok szkolny : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym są tacy debile co 5.9 mają bo chodzić nie umią przez te okulary na W.F. Oprócz tego zauwarzcie że ci co się tak uczą nie golą tego syfiastego mchu pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:21, Nadrill napisał:

> > Czyli jak się przyśle świadectwo z uśmiechniętymi słoneczkami ze wszystkich 5 przedmiotów
to
> się wygra? :D

Niestety, chyba każdy MMO jest od 12 lat... ;)

Co z tego?
Nie od dziś wiadomo, że ośmiolatki z zacięciem gierzą w tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:34, mjancarz napisał:

Poza tym są tacy debile co 5.9 mają bo chodzić nie umią przez te okulary na W.F. Oprócz tego
zauwarzcie że ci co się tak uczą nie golą tego syfiastego mchu pod nosem

U nas tacy ludzie mają szóstki z WF za osiągnięcia sportowe... do tego dostają jeszcze nagrody za sport na zakończenie roku... Są to szachiści, atleci pozostawiający na szachownicy własną krew, pot i łzy
:P

Tak przy okazji... Nie znam nikogo, kto by miał 6.0 w gimnazjum (może z powodu stopnia porąbania mojego gimnazjum), ale w podstawówce znałem jedną taką... i warzywem to ona nie była ;P

Wszędzie te stereotypy... zazdrosny jesteś i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:34, mjancarz napisał:

Poza tym są tacy debile co 5.9 mają bo chodzić nie umią przez te okulary na W.F. Oprócz tego
zauwarzcie że ci co się tak uczą nie golą tego syfiastego mchu pod nosem

mam kolezanke z 6.0 :) ja mam 4.8 wiec chyba szans nie mam z konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:36, Monastor napisał:

> > > Czyli jak się przyśle świadectwo z uśmiechniętymi słoneczkami ze wszystkich
5 przedmiotów
> to
> > się wygra? :D
>
> Niestety, chyba każdy MMO jest od 12 lat... ;)
Co z tego?
Nie od dziś wiadomo, że ośmiolatki z zacięciem gierzą w tego typu rzeczy


Żartowałem...
Gdyby ograniczenie wiekowe naprawdę działało, w świecie gier MMO zapanowałaby pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś wtrącić - wszyscy narzekają jaką to mają niską średnią i że nawet nie będą próbować. Zauważcie że jak ktoś ma 6.0 to raczej siedział i się uczył a nie grał. Poza tym nie każdy kto ma wysoką średnią musi mieć zarejestrowaną grę MMO. A poza tym jak każdy tak pomyśli to potem będziecie żałować bo wygrała ta jedna osoba co postanowiła spróbować .. w dodatku ze średnią 2.5 ;)

Dlatego naprawdę - spróbujcie, nic wam się nie stanie :)

Tu przepraszam Soleilę za to że być może przez mnie bedzie musiała porównać więcej świadectw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować