Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacje z MMO dla najlepszych uczniów!

192 postów w tym temacie

sorry ze poszlo to samo ale poszlo w tym samym momencie.Ale zeby nie poszedl taki offtop to sie jeszcze chcialbym spytac jak bedzie rozwiazana sprawa z podzialem na roczniki??przeciez podstawowka , gimnazjum i liceum to CALKOWICIE co innego i z kazdym rokiem waidomo jest trudniej i jak juz ktos wczesniej wspomnial w podstawowce i gimnazjum mozna spokojnie zeskanowac swiadectwo kumpa/kolezanki-kujonka bo oceny sa na odwrocie.Czekam na odpowiedz ze strony CDP niekoniecznie dla siebie bo nie mam zadnego MMO zarejestrowanego bo mnie MMO nie wciagaja a i z kasa dobrze nie stoje ale reszta tez sie dopytywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przemyślałem założenia konkursu i uznałem że jest niesprawiedliwy, bo gimnazjaliści mają łatwiej niż licealiści :P

Wiem, wiem... czepiam się. No czepiam się. Jakbym wieział, że będzie można wygrać to bym się uczył :P. Nie no może nie uczybłbym się... ale tego co lubie pouczyłbym barzdiej i chociaż to 4.0 wyciągnął, a tak mam troszkę mniej niż 4.0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:47, Keroth napisał:

W ogóle przemyślałem założenia konkursu i uznałem że jest niesprawiedliwy, bo gimnazjaliści
mają łatwiej niż licealiści :P

Wiem, wiem... czepiam się. No czepiam się. Jakbym wieział, że będzie można wygrać to bym się
uczył :P. Nie no może nie uczybłbym się... ale tego co lubie pouczyłbym barzdiej i chociaż
to 4.0 wyciągnął, a tak mam troszkę mniej niż 4.0 ;)


A co powiesz o studentach?? Ja właśnie kończę studia i nie mam lekko... ale 4,4 średnia wyciagam.. tyle że co dyplom mogę najwyżej wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:59, natanadler napisał:

A co powiesz o studentach?? Ja właśnie kończę studia i nie mam lekko... ale 4,4 średnia wyciagam..
tyle że co dyplom mogę najwyżej wysłać :(


Może Ci uznają ;). Zresztą skoro kończysz to niedługo sam sobie zarobisz na pre-paida :]. Może Cię w końću do CDP przyjmą - próbujesz ciągle :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 00:00, Keroth napisał:

Może Ci uznają ;). Zresztą skoro kończysz to niedługo sam sobie zarobisz na pre-paida :].
Może Cię w końću do CDP przyjmą - próbujesz ciągle :)?


Pewnie nie uznają:(
A co do zarabiania i tak zarabiam, bo pracuje i studiowałem jednocześnie (dziennie jedno i drugie)

Co do pytanka to na razie uderzam do innej znanej firmy :)
(w CDP mnie nie chcieli ale może kiedyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 00:04, natanadler napisał:

Co do pytanka to na razie uderzam do innej znanej firmy :)
(w CDP mnie nie chcieli ale może kiedyś)


Dla konkurencji będziesz pracował? A niech to ;). I potem dostaniesz taki status jak dostali Ci inni z Cenegi, czyli Cenega Poland w kolorze złotym :P

A może to np. EA? I będziesz miał tajny szpieg z EA Polska ;).


No nic kończę żartować, bo czas zbierać się spać. Powodzenia życzę! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 00:06, Keroth napisał:

A może to np. EA? I będziesz miał tajny szpieg z EA Polska ;).


Szpiegol :D

Dnia 23.06.2006 o 00:06, Keroth napisał:

No nic kończę żartować, bo czas zbierać się spać. Powodzenia życzę! :]

Narka, dobrej nocy życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że taki konkursik nie był w zeszłym roku. Na koniec GM miałem 5.9, właściwie grając tylko w WoWa i jadąc na opinii ;p. W LO juz tak lekko nie ma, nie szanują WoWiarzy - 4.7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na opinii jechalem ale w podstawowce (przypominam: 6.0! :D) tera se najpiew musialem wyrobic opinie ( 5.0 ;( ) ale obiecuje ze bede miej godzin spedzal przy GW a wiecej przy ksiazkach :/
Taa, jasne :P od kompa mnie sie nie odciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:46, com5 napisał:

> To Cię zmartwie. ja swoje odebrałem już wczoraj ( też skończyłem gimnazjum). Ale skana
jeszcze
> nie zrrobiłem.

Nie zmartwiłeś mnie. Boi tak nie moge uczestniczyć w tym konkursie, a z wymienianych tutaj
średnich i tak nie miałbym w nim żadnych szans.


Ja też nie moge uczestniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:20, Borsh napisał:

punkty z egzaminu dla 3 gimnazjum bo to naprawde odzwiercietla wiedze i inteligencje.Chodzic
po nauczycielach i gledzic to ja tez moge i tak osoba majaca 50 punktow z egzaminu ma wieksza
srednia ode mnie ja mam prawie 80.

Heh, co roku powinny takie testy być, i tylko one powinny być liczone. bo ja nie należe do tych co to liżą tyłki nauczycielom, i mam średnią nieco ponad 3, a pkt. z testu prawie 80 zdobyłem(tak jak ty), więcej od większości co mają świadectwa z paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować