Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano społecznościową grę o Solidarności

17 postów w tym temacie

Jezu, takie potworki powstają chyba tylko w nadziei zgarnięcia jakichś dotacji od państwa.
Jedynym rodzajem prostytucji, którego nie potrafię zaakceptować jest prostytucja polityczna. Niech polityka (tego świata) trzyma swoje łapska z dala i nie miesza swoich spraw w gry komputerowe. A fe. Paszoł won.

Zanim się obejrzycie, będziemy mieli Solidarności, Henryki Krzywonos, Obamy, więzienia CIA, gejów, Lecha Wałęsę i tym podobne byty w każdej grze. Dlatego trzeba tego raka wyciąć, zanim będzie miał przerzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie wielowątkowa fabuła z różnymi drogami wyborów moralnych ? Czy będą różne zakończenia ? Czy będzie można zagrać po obu stronach konfliktu i jako przykładny milicjant wypałowac opozycjonistów i podejrzanych politycznie decydentów ? Czy pojawi się DLC pod tytułem "Kryptonim Tramwaj - Henryka Conspiracy" ?

To są kluczowe pytania na które nie ma ciągle odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy współpraca sb też będzie, donosy, skakanie przez ~8m mur, magdelenki, a w końcu opus magnum okrągły stół ;p (a i po drodze pokojowy nobel) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na grę ciekawy. Nie podoba mi się tylko stylizacja graficzna. Jakieś simy nie pasują klimatem do tematu. Moja druga obiekcja to zrobienie z tego gry społecznościowej zamiast porządnej gryz prawdziwego zdarzenia. Zbierając moją wypowiedź do kupy, daleki jestem od świętego oburzenia jakim zapłonęło większość gramowiczów wypowiadających się przede mną i myślę, że stworzenie gry o takiej tematyce mogłoby zaowocować ciekawym rezultatem, ale co do tego konkretnego tytułu jestem raczej sceptyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 16:02, TigerXP napisał:

Jak bedzie za darmo i bedzie mozna pałowac opozycje to moze sie skusze :)


"Opozycję". Heh. Tak samo jak PiS jest dla PO "opozycją". xD
Pałowania nie będzie, bo to gra edukacyjna ale pewnie będzie ratujący świat Bolek przeskakujący przez płoty w ramach naucznia młodszych pokoleń historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2013 o 13:53, Zajanski napisał:

Zanim się obejrzycie, będziemy mieli Solidarności, Henryki Krzywonos, Obamy, więzienia
CIA, gejów, Lecha Wałęsę i tym podobne byty w każdej grze. Dlatego trzeba tego raka wyciąć,
zanim będzie miał przerzuty.


Za późno. Solidarność już była w jednej z pierwszych Cywilizacji. O ile mnie pamięć nie myli nawet chyba w pierwszej. A może drugiej? Geje i lesbijki też już są. Vide Borderlands 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 16:05, Zajanski napisał:

Pałowania nie będzie, bo to gra edukacyjna ale pewnie będzie ratujący świat Bolek przeskakujący
przez płoty w ramach naucznia młodszych pokoleń historii.


To moze chociaz beda jakies elementy parkouru w wykonania bolka :)
A tak na serio to bede omijal ta gre szerokim lukiem, jak polacy chca kogos edukowac to niech w szkolach poswiecaja wiecej czasu na prl, a nie w tydzien czasu ogarniaja cale 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować