Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Origins

160 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2013 o 14:28, Demagol napisał:

Poza Wings of Liberty nic. Hotline Miami było fajne i zamierzam spróbować Ring Runnera,
ale w segmencie AAA nie ma żadnych ciekawych produkcji.


No to słabo, bo rtsy juz mnie nie bawia, a sc2 jest nastawione na multi, wiec nie spieszno mi to nabyc.
Thx za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 14:32, lis_23 napisał:

Niezłe z Was smutasy skoro uważacie, ze w przeciągu ostatnich 2 - 5 lat nie było żadnej
dobrej gry

Dla mnie w ciągu ostatnich 5 lat było grubo ponad 30 dobrych gier. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ważne pytanie, dlatego mam nadzieję, że uda się komuś szybko odpowiedzieć. Czy naprawdę po instalacji nowego Batmana trzeba ściągać dodatkowe 7 GB danych, czy coś mi się przy instalacji zepsuło? :P

EDIT: Wujek Google już pomógł. Jeżeli ktoś z was zamierza kupić Batmana na PC to niech lepiej będzie gotowy na ściąganie dodatkowych 7 GB. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy po jakimś czasie Knightfall Pack z PS3 będzie dostępny dla innych platform.
Bo np w AA wyzwania Jokera pozostały ekskluzywne tylko dla PS3 do dziś dnia, za to w AC skin Sinestro trafił potem na inne platformy w edycji GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 15:12, barsum napisał:

EDIT: Wujek Google już pomógł. Jeżeli ktoś z was zamierza kupić Batmana na PC to niech
lepiej będzie gotowy na ściąganie dodatkowych 7 GB. :(


Owszem kupie Batmana na PC. Jednak nowy Batman wymaga Steama do działania. A to znaczy, że tak czy inaczej pobiorę całość. Odkąd mam dobrego neta w domu to wszystkie gry, które wymagają Steama ściągam ze Steama. Gre mam wtedy znacznie szybciej niż gdybym miał instalować z płyt, na dodatek od razu ze wszystkimi patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę godzinę temu.

Spoiler

Czuje się trochę oszukany. 8 zabójców, których tak długo obiecywano w kampanii marketingowej okazało się być w 50% pobocznymi misjami. Do tego 50% zabójców z głównego wątku to cieniasy. Gra bogata w tak wiele postaci, w dużym stopniu ich nie wykorzystuje. Deathstroke okazuje się być jednym wielkim rozczarowaniem. Równie dobrze można go zastąpić kimś zupełnie inny. Do pojawienia się Jokera gra nudzi a później nie jest wcale lepiej. Początek jest bardzo nijaki. Walki z "Boss''ami" są powtarzalne. Odejście od reguły pojawia się przy pojedynku z Firefly i ostatniej potyczki z Bane''m. E.Nigma to jednak nie to samo co Riddler mimo, że to ta sama osoba.



Musiałem z siebie to wyrzucić . Po za tym co napisałem wyżej jest kilka fajnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 22:11, Damianuss1 napisał:

Ile czasu zajęło Ci przejście?


Steam wyświetla mi 20 godzin. Zrobiłem wątek główny i 60% misji pobocznych nie licząc Enigmy. Są nudne więc dużo ich ominąłem. Razem z nimi mam 40% wątku pobocznego. Postaram się wbić 100% w najbliższym czasie. No i do tego jest multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 22:19, Inferno0009 napisał:

Steam wyświetla mi 20 godzin. Zrobiłem wątek główny i 60% misji pobocznych nie licząc
Enigmy. Są nudne więc dużo ich ominąłem. Razem z nimi mam 40% wątku pobocznego. Postaram
się wbić 100% w najbliższym czasie. No i do tego jest multi


Hmm czyli sam wątek główny to jakieś 10h tak jak Warner się wypowiedział. Sam jeszcze nie przeszedłem mam 5h za sobą czyli wygląda że połowę gry już przeszedłem ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie pojawił się błąd zapisu zaraz po spotkaniu z

Spoiler

Copperhead

(ok. 20% fabuły). Oznacza to, że grę muszę chyba zacząć od nowa. Ponadto błąd pojawia się w jednej ze stacji przekaźnikowej Enigmy - Batman nie może się w spiąć do kratki ;-( W innym miejscu nie mogę zniszczyć ładunku z bronią Pingwina. Ani w AA ani w AC nie spotkałem takich bugów. Rozczarowujące to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, mam pytanie. Czy mogę w jakiś sposób zapisać sejwa z tej gry w osobnym folderze? Dawno temu miałem podobny problem z Lokim i po prostu co ileś etapów kopiowałem stan gry. Tym razem po 13 godzinach gry jestem niestety bez możliwości powrotu do rozgrywki i muszę zaczynać od nowa. Nie chciałbym jednak by to samo przytrafiło mi się ponownie.
Stąd pytanie. W którym folderze/ pliku zapisuje się ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra ''''strzaskała'''' mi sejwa w tym samym miejscu co poprzednio - tym razem szedłem już tylko wątkiem fabularnym, więc zabrało mi to mniej czasu. Pozostaje czekać na patch. Ponawiam jednak pytanie. Czy jest możliwość zachowania w osobnym folderze sejwa poprzedzającego feralny moment? Może ktoś mi pomoże bo kolejny raz nie chce mi się użerać z Deathstrok''em na wypadek gdyby ''''łatka'''' nie rozwiazała problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 20:41, benjiro napisał:

Czy jest możliwość zachowania w osobnym folderze sejwa poprzedzającego
feralny moment? Może ktoś mi pomoże bo kolejny raz nie chce mi się użerać z Deathstrok''em
na wypadek gdyby ''''łatka'''' nie rozwiazała problemu.


Na to pytanie tobie nie odpowiem, ale jak się z nim poużerać to achi może dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mogę wejść do szybu, do którego da się za pomocą przyciągnąć to jest to jeden z tych sławnych bugów? Da się coś z tym zrobić czy pozostaje olać daną wieże i zrezygnować z szybkiej podróży do danego obszaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 00:27, Ecko09 napisał:

Jeśli nie mogę wejść do szybu, do którego da się za pomocą przyciągnąć to jest to jeden
z tych sławnych bugów? Da się coś z tym zrobić czy pozostaje olać daną wieże i zrezygnować
z szybkiej podróży do danego obszaru?


Tu znajdziesz rozwiązanie od AngryJoe

https://www.youtube.com/watch?v=aSeARjpIj5o

Sorry Kraju ale ten link od ciebie zgubiłem jak już dobyłem ten punkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować