Zaloguj się, aby obserwować  
Gramik

Wybory Gramowiczów Roku 2013

226 postów w tym temacie

Schlaffi, ty żyjesz. Wow. :-)

Tak, to były czas choć tak tbh już szczegółów naszego / mojego udziału to ja nie pamiętam, to było bodajże 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 15:40, Tyler_D napisał:

Tak, to były czas choć tak tbh już szczegółów naszego / mojego udziału to ja nie pamiętam, to było bodajże 5 lat temu.


Ja tez bracie, ale trudno zapomnieć ten cyrk z multikontami :P
Mniejsza o to, powodzenia z kolejną próbą, oby poszło lepiej niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 20:03, Shlafrok napisał:

Mniejsza o to, powodzenia z kolejną próbą, oby poszło lepiej niż ostatnio.

I oby hunter nie wygrał przez walkower. ;-P

No tak ... multikonta, wszystko jasne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 15:40, Tyler_D napisał:

Tak, to były czas choć tak tbh już szczegółów naszego / mojego udziału to ja nie pamiętam,
to było bodajże 5 lat temu.

6, 2007 rok ;)
Chyba ze mylę edycje :F

A nie, 5, zapomniałem ze były w 2008. Wprowadziłem niepotrzebne zamieszanie, wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo frustrujące kiedy wbiłem Tylerowi chyba z 20 głosów, a tu nagle jego przeciwnikowi doszło znikąd 30. :>
Źli ludzie z multikontami. :>
Imho powinni móc głosować tylko ci z rangą Przodownik i wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca... np. w przypadku kilku użytkowników, którzy piszą na gramsajtach (mają naprawdę lekkie i dobre teksty do czytania) piszą, a nie mogliby zagłosować. Ja osobiście jestem zawsze przeciwny takiemu ograniczeniu. Chyba że w temacie zakładania nowych tematów na forum (makaronem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 05:48, Muradin_07 napisał:

No nie do końca... np. w przypadku kilku użytkowników, którzy piszą na gramsajtach (mają
naprawdę lekkie i dobre teksty do czytania) piszą, a nie mogliby zagłosować. Ja osobiście
jestem zawsze przeciwny takiemu ograniczeniu. Chyba że w temacie zakładania nowych tematów
na forum (makaronem?).


To może ograniczenie, że głosować mogą ludzie, którzy mają konto od powiedzmy co najmniej miesiąca? Albo trzech? Jak ktoś jest krócej to pewnie i tak by nie głosował, bo nie wiedziałby na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... czysta teoria teraz będzie:

Ktoś już od dłuższego czasu śledzi Gramsajty z ukrycia i nie jest użytkownikiem gram.pl - mój kolega na przykład - no i postanowi założyć konto, zacząć pisać na forum i blogach... i dlaczego wtedy miałoby się zabronić mu głosować? Oczywiście tego mu się nie zabroni, bo należy do społeczności i jest jej tak samo równoprawnym członkiem.

Inny problem jest właśnie z tematami na gramie i powinno być właśnie takie ograniczenie związane z ich tworzeniem przez nowych użytkowników. No ale to nie temat, w którym o tym dyskutowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 02:37, Dotson napisał:

Było bardzo frustrujące kiedy wbiłem Tylerowi chyba z 20 głosów, a tu nagle jego przeciwnikowi
doszło znikąd 30. :>

Czego to ja się dowiaduję po latach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to w końcu jest z tymi wpisami? Wybierać będziemy ze wszystkich wpisów tygodnia, tak? Nie trzeba nominować?
I rozumiem, że zdania nie zmieniacie i nominować was nie można w żadnej kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 17:02, ManweKallahan napisał:

A jak to w końcu jest z tymi wpisami? Wybierać będziemy ze wszystkich wpisów tygodnia,
tak? Nie trzeba nominować?


Dokładnie. Myśleliśmy nad innymi rozwiązaniami, ale byłyby one naprawdę... ciężkie do rozwiązania i trzeba byłoby przekopać całą górę wpisów.

Dnia 27.11.2013 o 17:02, ManweKallahan napisał:

I rozumiem, że zdania nie zmieniacie i nominować was nie można w żadnej kategorii?


Nie, zdania nie zmieniamy :)

Ale tak jak mówiłem - dzisiaj pojawi się jeszcze news, w którym pojawi się kilka informacji m.in. zmianie ulegną dni nominacji i głosowań (nic dużego, ale jednak), a także coś innego, o czym dowiecie się już za kilka chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to tak jak wcześniej wspominałem ManweKallahanowi - pojawiła się aktualizacja posta podpiętego!

Patch notes nie są wielkie:

- Przesunięcie dat związanych z danymi etapami wyborów. Wcześniej już wysłane przez Was nominacje się liczą, a także jeżeli chcecie coś dodać to jak najbardziej jest taka możliwość!
- Pojawił się link do newsa na gram.pl, w którym krótko napisaliśmy na temat nagród dla zwycięzców wyborów.
- Wysyłamy zgłoszenia drogą mailową na adres podany w poście i newsie.

Tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 16:18, Braveheart napisał:

Z ust mi to wyjąłeś :P .

To jest telepatia :D Podoba mi się to, bo może forum (a gramsajty przede wszystkim) odżyje. Sam chętnie bym przygarnął taki fajowy tytuł to może i inni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - bardzo mnie cieszy taki obrót sprawy :)

Tak więc jedyne do czego mogę zachęcić to do udziału w wyborach! Bo są one naprawdę fajnym sposobem na bliższe przedstawienie społeczności gramowej tym, którzy jeszcze nie mieli przyjemności się z nią zapoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować