Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Get Even zapowiadają fotorealistyczną grafikę

14 postów w tym temacie

Jeśli dwa ostatnie screeny pochodzą z tej gry, to owszem, wyglądają ładnie, ale nie są nawet blisko fotorealizmu.

"W tym gatunku ciągle można zaproponować coś świeżego" - czyli w jakim? W całym newsie nie wspomniano ani słowem, czym ta gra w ogóle ma być. Jedynie po screenie wnioskuję, że to kolejny współczesny shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli dwa ostatnie screeny pochodzą z tej gry, to owszem, wyglądają ładnie, ale nie są
> nawet blisko fotorealizmu.
>
> "W tym gatunku ciągle można zaproponować coś świeżego" - czyli w jakim? W całym newsie
> nie wspomniano ani słowem, czym ta gra w ogóle ma być. Jedynie po screenie wnioskuję,
> że to kolejny współczesny shooter.

Masz rację, mój błąd. Czasem gdy ma się pełnię informacji na dany temat, trudno wczuć się w rolę czytelnika i łatwo o popełnienie faux pas w postaci nie wspomnienia o podstawowej rzeczy, a wchodzenia w szczegóły. Poprawione, dzięki za czujność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowoczesny tryb rozgrywki przeplatający z sobą zabawę przeznaczoną dla jednego, jak i wielu graczy

Czyli skreślamy grę z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 17:21, Cygi napisał:

nowoczesny tryb rozgrywki przeplatający z sobą zabawę przeznaczoną dla jednego, jak
i wielu graczy


Czyli skreślamy grę z miejsca.

Jak tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak fotorealizm. Twórcy gier sprzed dekady twierdzili, że są bliscy fotorealizmowi i wtedy społeczeństwo growe tak uważało, podobnie będzie z grami, które obecnie zapowiadane są jako posiadające fotorealistyczną grafikę. Nie da się i nigdy nie będzie się dało przetworzyć tego co widzimy na sztucznie wykreowaną rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 18:39, Sarturias napisał:

Nie da się i nigdy
nie będzie się dało przetworzyć tego co widzimy na sztucznie wykreowaną rzeczywistość.


Nie da sie latac, aaa czekaj jednak latamy. Predkosci dzwieku tez nigdy nie przekroczymy, a nie, jednak sie da. Ale w kosmos to juz napewno nie polecimy! Cholera jednak sie udalo :/
Nigdy nie mow nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się da, problemem jednak nadal jest moc obliczeniowa. Im mniej próbek w raytraceingu tym mniej obliczeń i tym mniej fotorealistyczna grafa. Ale nie ma co jęczeć, aż tak daleko do fotorealizmu nie jest. Ja mam tylko pytanie, czy warto - raz, że taka grafa od razu podniesie larum wśród moralizujących prof. esjonalistów, dwa , że odbierze grom pewien indywidualny charakter. Nie wiem jak wam, ale do mnie przemawiają bardziej gry dobrze wystylizowane niż naśladujące rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie wiem jak wam, ale do mnie przemawiają bardziej gry dobrze
> wystylizowane niż naśladujące rzeczywistość...

To nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 18:46, TigerXP napisał:

Ale w kosmos to juz napewno nie polecimy! Cholera jednak sie udalo :/

Bylismy pare razy okrazajac oraz _podobno_ ladujac na Ksiezycu, ale w kosmos latac to jeszcze nie potrafimy. Na razie w miare niezle udaje nam sie trafic na orbite okoloziemska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byles i widziales? No wlasnie! :P

PS. Tak, wiem tez o Voyagerze, ktory wedlug danych opuscil juz heliosfere i wszystko wskazuje, ze znajduje sie w przestrzeni miedzygwiezdnej :).

Daleko nam jednak do ''latania w kosmos'' - szkoda :(. Bo to juz na bank nie za mojego zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lotach kosmicznych przyjemne sa tylko widoki. Reszta to brak przyciagania ziemskiego, walka z zachowaniem wlasciwego metabolizmu, sprawnosci fizycznej i szczanie do worka przez wezyk. Gorzej jest chyba tylko na dnie oceanu, nie ma czego zalowac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że kamera z pierwszego zrzutu pod ekranem ma niedopuszczalne opóźnienie i ciężko będzie się z tego korzystało.
Przyjrzałem się jednak bardziej i stwierdzam, że to całkiem niezłe [Future Diary].
To się nazywa Kamera Przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować