Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmarł Michaił Kałasznikow - twórca popularnego karabinu

66 postów w tym temacie

AK-47 to nie jakiś tam automat. To ikona! Poza tym, ze świecą szukać strzelanek bez tej broni albo jakiejś nielicencjonowanej podróby. Tak więc wzmianka o śmierci jej twórcy jest na gramie jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 11:09, TobiAlex napisał:

He? To jest portal o grach a nie wp.pl!

Zagraj w dowolnego FPSa dziejącego się w czasach nowożytnych i wymień te gry, w których nie ma broni chociażby przypominającej AK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ludzie są przewidywalni. Gdy zobaczyłem tytuł newsa od razu wyobraziłem sobie pierwsze marudne komentarze, że to nie miejsce na takie newsy, że to portal o grach etc. Kolejne będą wyjaśniać dlaczego news ten jest na miejscu. Bo trochę jest.
Jestem wróżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 11:17, kprarfo napisał:

Co to za informacje. Może jeszcze napiszcie o budżecie na nowy rok!!


Jeśli budżet miałby widoczne powiązanie z grami, to czemu nie. Może Kałasznikow nie był twórcą gier, ale broń, którą stworzył znaleźć można praktycznie w każdej strzelance - według mnie jest to dostateczny powód, żeby wspomnieć o tym na portalu poświęconym grom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz - ciężko powiedzieć, ze news jest całkowicie nie na miejscu. Dla graczy AK47 to jednak jest ikona. Nieśmiertelny stary CS, seria GTA, CODy i masa innych. Co jak co, ale ten karabin nie tylko w realnych militariach jest najpopularniejszą bronią automatyczną :)

A samo czepialstwo o newsa - na gramie i tak pojawia się sporo wrzut o przysłowiowej "dupie maryni" [czyli jakieś straszne szorty okołogrowe, duble postów bo newsmani się nie dogadali itp], nie wiem po co bic piane o ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 pierwsze komenatrze napisali impotenci intelektualni jak widac:( Heh jak widac z mysleniem ciezko wszak przeciez w zadnej grze nie ma AK-47 badz podobnego karabinu(brak licencji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 11:58, Phoenixpl napisał:

3 pierwsze komenatrze napisali impotenci intelektualni jak widac:( Heh jak widac z mysleniem
ciezko wszak przeciez w zadnej grze nie ma AK-47 badz podobnego karabinu(brak licencji)


Jak dobrze, że ty błyszczysz intelektem :) Teraz, jak rozumiem śmierć każdej osoby, która wniosła jakikolwiek wkład w gry komputerowe nawet przez najmniejszą pierdołę będzie opisywana przez newsmanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre komentarze są rozwalające. To czemu nigdy nie było wzmianki o nowej wersji Abramsa, nowej wersji F35 czy o śmierci projektanta i współtwórcy samolotów serii Fantom. W końcu to wszystko występuje w grach. Ludzie, nie przesadzajcie.

Phoenixpl no ty to w ogóle zabłysłeś. Piszesz o impotencji intelektualnej a jak idiota masz pl w nicku. Tyle w temacie o impotencji intelektualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niektóre komentarze są rozwalające. To czemu nigdy nie było wzmianki o nowej wersji Abramsa,
> nowej wersji F35 czy o śmierci projektanta i współtwórcy samolotów serii Fantom. W końcu

Też masz porównania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mu ziemia lekka bedzie. Tym, ktorzy chcac nie chcac znalezli sie po niewlasciwej stronie AK-47 tez.

Btw wiecie, ze pierwsza gwiazdka dzis o godz.16? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 12:54, kodi24 napisał:

Btw wiecie, ze pierwsza gwiazdka dzis o godz.16? ;D

Pierwsza gwiazdka jest jak się grzybowa ugotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować