Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moja prywatna gra roku - Diablo III

59 postów w tym temacie

No, no napisanie publicznie, że D3 jest propozycją gry roku grozi reakcją identyczną gdyby napisać, że Wieśmin 2 jest propozycją do największej kaszany roku.

Mi osobiście D3 bardzo przypadło do gustu. Dało mi więcej frajdy niż nahejpowane T2 i PoE. Jednakże uważam, iż ta gra nie zasługuje nawet na nominację do gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 17:11, leszeq napisał:

Inb4 shitstorm...


Gdzie tam. Kluczowe ''na konsolach'' w zupełności usprawiedliwia taki wybór. W końcu dopiero na tej platformie ukazała się gra zbliżona do Diablo, miłego grania.

Sam tego już kijem nie ruszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Diablo III od września (premiera na konsolach) przeszedłem już trzykrotnie (...)"

nie dziwota, skoro jej przejście zajmuje z 6h... nazywanie Diablo 3 grą roku to ciężkie nieporozumienie. no ale de gustibus non est disputandum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bublo 3 to moja prywatna porażka dekady. Konsolowy gniot z pedalską grafiką.
Ej ej ! Tylko nie pedalską ! Japońcy tam palców nie maczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 17:32, Oscar_Oks napisał:

"Diablo III od września (premiera na konsolach) przeszedłem już trzykrotnie (...)"

nie dziwota, skoro jej przejście zajmuje z 6h... nazywanie Diablo 3 grą roku to ciężkie
nieporozumienie. no ale de gustibus non est disputandum...

Przejście D2 zajmowało 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bublo 3 to moja prywatna porażka dekady. Konsolowy gniot z pedalską grafiką.
Jeżeli ci gra pasuje to niezniechecaj innych którym ta gra się podoba i w nią grają na gamizelli tak samo wygrywa jako najlepsza gra roku w swojej kategorii więc coś w tym musi byc skoro konsolowa wersja wygrywa prawie wszędzie i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież, że to moja PRYWATNA PORAŻKA więc o co się ciskasz? Obraziłem w jakiś sposób Twój ołtarzyk? Sorry. Od tej pory zaczynam mówić o Diablo III w samych superlatywach żeby przypadkiem prze zemnie ludzie nie przestali grać w tę grę pomimo, że im się podoba... Człowieku każdy ma swój mózg i wie co dla niego jest dobre, a co nie i daruj sobie branżowe oceny gier, bo one już dawno straciły na wiarogodności w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 nawet nie stoi na koncu kolejki do gry roku.. Co najwyzej ma pierwsze miejsce w nominacji najwiekszego rozczarowania roku:( Tak to tylko i wylacznie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba że tytuł newsa to "PRYWATNA gra roku"

Diablo III było porażką, tak dużą że tak naprawdę mało który serwis uwzględnił ją w jakichkolwiek nominacjach... a jak już to właśnie wersję konsolową, nie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 18:09, kesiekpl napisał:

Jeżeli ci gra pasuje to niezniechecaj innych którym ta gra się podoba i w nią grają
na gamizelli tak samo wygrywa jako najlepsza gra roku w swojej kategorii więc coś w tym
musi byc skoro konsolowa wersja wygrywa prawie wszędzie i dobrze


Tylko na gamezilli wygrywa, bo jest najgłośniejszym tytułem w towarzystwie. W sumie drugi jest Path of Exile, o którym też sie sporo mówiło. To wiele tłumaczy.

Diablo 3 konsolowe jest jak pecetowe, tylko suwaczek od dropu przesunięty z jednego ekstremum (grinduj do porzygu żeby mieć szanse na inferno albo idź na AH) w drugie (masz wszystko na tacy, a legendarne itemy lecą niczym głowy w trakcie rewolucji francuskiej). Obie wersje są słabe, ale to z tej drugiej się robi jedyną słuszną i najlepsiejszą. No cóż, trudno nie uznać, że Diablo 3 obecnie jest silne tylko dzięki wojnom platform i chęci udowadniania kto ma wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 nie było takie złe, jeśli ktoś chciał je przejść i mięć z tego zabawę, bo na dłuższą metę to nic więcej jak tylko nudny grid (na szczęście dodatek zmieni wszystko na plus). Ale trzeba przyznać, że poziom dopracowania szczegółów w Diablo III zasługuje na pochwałę, lecz niestety mało, kto je docenia, bo wszystko przyćmiewa nudny grid ;) i dla mnie również D3 był najlepszą gra w swoim gatunku w 2012 i 2013 do bety RoS''a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2013 o 19:37, Bambusek napisał:

Diablo 3 konsolowe jest jak pecetowe, tylko suwaczek od dropu przesunięty z jednego ekstremum
(grinduj do porzygu żeby mieć szanse na inferno albo idź na AH) w drugie (masz wszystko
na tacy, a legendarne itemy lecą niczym głowy w trakcie rewolucji francuskiej).


No bez przesady, napisałeś to tak, jakby na wersji konsolowej byle byle mobek już wyrzucał pomarańczowe itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować