Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na wspieram.to trwa zbiórka na polskie, działające w przeglądarce MMO - Battle of Cultures

105 postów w tym temacie

> Niefortunnie wyszło, żart niezamierzony. Kto wie, może jest też ambasadorem gimnazjalistów
> :D

Drogi Shinigami , jestem jednym z twórców tej gry. Wszyscy jesteśmy na studiach i od młodych lat dążymy do stworzenia gry naszych marzeń. Nie rozumiem jednak co ma wspólnego ROCK z grą oprócz tego , że z dobrej woli chciał wspomóc medialnie fakt , że zbieramy na UKOŃCZENIE gry . On nie ma w tym żadnych udziałów , zysków itp.

Dziwi mnie wszechobecny "hejt" na projekt tylko bazując na rocku a nie na aspekcie samej gry. Mogę się założyć że większość nawet nie przeczytała opisu gry na wspieram.to. Trochę to smutne bo z jednej strony Polacy chcą polskich gier a z drugiej skazują je na porażkę lub utrudniają w samym procesie ich tworzenia. Proszę was , zastanówcie się nad tym faktem :)

i ponownie podkreślam. Rock tylko ( a nawet aż ) pomaga poprzez reklamę a nie projektuje samą grę. Baaa nawet dajemy wam możliwość projektowania gry razem z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 12:04, Zaix_91 napisał:

A co znaczy, że ktoś zna się na samochodach lub gotowaniu? Nie, że pozjadał wszystkie
rozumy i ma piętnaście fakultetów z tego, ale że ma z tym spore obycie i dużo do czynienia,
przez co pewne doświadczenie posiada.


To że lubię jeść, nie oznacza że znam się na gotowaniu. To że lubię prowadzić, nie znaczy że znam się na samochodach. To że ktoś lubi grać nie znaczy, że zna się na grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To że lubię jeść, nie oznacza że znam się na gotowaniu. To że lubię prowadzić, nie znaczy
> że znam się na samochodach. To że ktoś lubi grać nie znaczy, że zna się na grach.

Czy mi się wydaje , czy może mam rację i Rock przypadkiem nie jest tematem artykułu ? Dziękuję za spostrzegawczość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:13, leszeq napisał:

To że lubię jeść, nie oznacza że znam się na gotowaniu. To że lubię prowadzić, nie znaczy
że znam się na samochodach. To że ktoś lubi grać nie znaczy, że zna się na grach.


Dokładnie, tylko Rock nigdy nie mówil, że zna się na grach. To, że ktoś pisze o nim artykuł i mówi o nim "osoba znająca się na grach" to co on może na to;)?

To tak jak w TVP napisali, że jest to recenzent gier, a recenzji prawie nie robi. Użyjcie troche mózgu, to nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:10, Skubany91 napisał:

Drogi Shinigami , jestem jednym z twórców tej gry. Wszyscy jesteśmy na studiach i od
młodych lat dążymy do stworzenia gry naszych marzeń.


Trzeba było tak od razu. Oby wam się udało, projekt wygląda świetnie, choć sam fanem gier działających w przeglądarce nie jestem. Mam jednak nadzieję, że przebijecie się na tle [ pewnie niemałej ] konkurencji.

Dnia 28.12.2013 o 13:10, Skubany91 napisał:

On nie ma w tym żadnych udziałów , zysków itp.


Musisz zauważyć, że dla niektórych zyskiem może być ''patronat'' nad projektem, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Pomysł dobry. Gorzej jak odnosi efekt odwrotny do zamierzonego.

Dnia 28.12.2013 o 13:10, Skubany91 napisał:

Dziwi mnie wszechobecny "hejt" /.../


Ten modny ''hejt'' potrafi podsumować wszystko. Chyba nie o to chodzi. Zauważyłem tylko, bazując na materiałach jakie dane mi było oglądać, że Rock i koledzy po fachu celują w pewną określoną grupę wiekową. Jak widzisz nie do wszystkich to trafia, jednak z ''hejtem'' nie ma nic wspólnego.

Jeszcze raz powodzenia, oby nowy rok przyniósł kolejny świetny polski tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 12:51, Skubany91 napisał:

Tak , tylko że to mmorpg :)

W takim razie nie mam pojęcia po co ta ściema: instalacja jest, tyle, że za pośrednictwem przeglądarki a nie instalatora:|
Kogoś w ogóle rusza slogan "nie wymaga instalacji"?

BTW Jeśli to MMORPG to po filmiku ciężko to poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:27, Shinigami napisał:

Ten modny ''hejt'' potrafi podsumować wszystko. Chyba nie o to chodzi. Zauważyłem tylko,
bazując na materiałach jakie dane mi było oglądać, że Rock i koledzy po fachu celują
w pewną określoną grupę wiekową. Jak widzisz nie do wszystkich to trafia, jednak z ''hejtem''
nie ma nic wspólnego.


Ta grupa docelowa to obecnie w 63,5% osoby 18 i 18+ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem twórcą tej gry i będziesz mi tłumaczył jak działa gra ? :D No proszę Ciebie :D

- Gra nie wymaga instalacji
1. Rejestrujesz się
2. Logujesz się
3. Cała gra siedzi na serwerze i ładuje się jak normalna strona internetowa.

Dla przykładu oglądając youtuba nie ściągasz na dysk twardy filmów . Są one w pamięci podręcznej przeglądarki póki nie zamkniesz przykładowego firefoxa / chroma.

4. Nie sugeruj ściemy , bo jako twórca wiem co mówię , swoją drogą wystarczyło wejść na wspieram.to i kliknąć w testowe mapy i testy postaci. Pokaż mi gdzie tam coś się instaluje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:39, Vejx napisał:

Ta grupa docelowa to obecnie w 63,5% osoby 18 i 18+ :P


Wychowankowie gimnazjum, też kiedyś muszą dorosnąć. Gratuluję oddanych fanów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:40, Skubany91 napisał:

Jestem twórcą tej gry i będziesz mi tłumaczył jak działa gra ? :D No proszę Ciebie :D

Ja się pytałem czy to działa tak jak BH, dostałem odpowiedź twierdzącą i na tym bazowałem.

Dnia 28.12.2013 o 13:40, Skubany91 napisał:

- Gra nie wymaga instalacji
1. Rejestrujesz się
2. Logujesz się
3. Cała gra siedzi na serwerze i ładuje się jak normalna strona internetowa.

No, więc o to pytałem. THX
Z tempa ładowania wynika, że nawet nie za dużo waży:)

Dnia 28.12.2013 o 13:40, Skubany91 napisał:

Dla przykładu oglądając youtuba nie ściągasz na dysk twardy filmów . Są one w pamięci
podręcznej przeglądarki póki nie zamkniesz przykładowego firefoxa / chroma.

W takim razie to zupełnie nie tak jak w przypadku Battlefield: Heroes...

Dnia 28.12.2013 o 13:40, Skubany91 napisał:

4. Nie sugeruj ściemy , bo jako twórca wiem co mówię , swoją drogą wystarczyło wejść
na wspieram.to i kliknąć w testowe mapy i testy postaci. Pokaż mi gdzie tam coś się instaluje ?!

Taa, już na starcie każe instalować Unity web player.

Spoiler

Tak, wiem wyzłośliwiam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:49, Shinigami napisał:

Wychowankowie gimnazjum, też kiedyś muszą dorosnąć. Gratuluję oddanych fanów :P


Oczywiście, że tak, ale nie łudź się, że w przypadku osób, które oglądasz w TV, czy na YT czy gdziekolwiek indziej jest inaczej:) to jest grupa docelowa internetu. Jezeli ktoś osiąga popularnośc to zahacza mocno o te grupę bo tam jest najwięcej odbiorców.

Przy okazji, dla wszystkich nie lubiących Rocka, uwaga, wspieramy też WOŚP, więc blagam nie wpłacajcie pieniędzy i nie pomagajcie tej akcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 14:03, Vejx napisał:

Jezeli ktoś osiąga popularnośc to zahacza mocno o te grupę bo tam jest najwięcej odbiorców.


Pewnie. Po czym idąc za ciosem dostosowuje styl / treści do tej grupy odbiorców. Absolutnie nie nam tego za złe, każdy zarabia jak umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 13:39, Vejx napisał:

Ta grupa docelowa to obecnie w 63,5% osoby 18 i 18+ :P

Trudno żeby 15-latkowie oglądający filmy Rocka od np. około 3 lat wciąż mieli 15 ;)

Gdyby nie wsparcie Rocka, to krytyki pewnie byłoby tutaj mniej. Dowód na to, że trzeba uważać, gdy wybiera się "patrona". News oczywiście przesadza opisując go jako znawcę. Robienie let''s playów czy vlogów o przypowieściach z dzieciństwa jeszcze nie czyni wielkiego znawcy. Nie można na pewno odmówić mu popularności, to tyle.
Co do samej gry to pokazano zdecydowanie za mało. Przydałoby się więcej konkretów, niż tylko pokazanie lokacji i paru konceptów. Nie jestem też zwolennikiem gier przeglądarkowych, więc raczej nie jestem odbiorcą takiej gry. Nie płacę też za gry, które jeszcze nie wyszły, dlatego odpada tutaj wspieranie czegokolwiek na Kickstarterze czy Wspieram.to (takie już przekonanie). Z takim wyglądem zresztą lepiej byłoby zrobić normalną grę, działającą poza przeglądarką.

Dnia 28.12.2013 o 13:39, Vejx napisał:

Przy okazji, dla wszystkich nie lubiących Rocka, uwaga, wspieramy też WOŚP, więc blagam nie wpłacajcie
pieniędzy i nie pomagajcie tej akcji:P

Akurat istnieją poważnie powody, dla których można nie chcieć wspierać WOŚP... No ale to nie temat na to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu chłopie, jak ktoś zna się na samochodach to potrafi dobrze nimi jeździć (polecam TOP GEAR, zrozumiesz o czym mowa). On nawet w gry nie potrafi grać (nie raz to już udowodnił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto to niby ten "Rock" że go tak nie lubicie? Jeśli jedynym czynnikiem braku wsparcia dla określonej inicjatywy jest antypatia do konkretnej jednostki to współczuję Wam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować