Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2013 o 20:03, mocxd napisał:

a ta płyta główna nie jest za słaba? radeon 7870 będzie lepszy niż ten geforce?


Płyta główna jest wystarczająca - i tak tego procesora nie podkręcisz ;) A Radeon HD7870 powinien być wydajniejszy od GTX660 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer ma służyc jak najdłużej, więc chciałbym żeby płyta główna była dobra na przyszłosc również
Przepraszam za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 20:20, mocxd napisał:

no to dzięki wielkie a masz w tym duże doświadczenie bo jeśli chodzi o płyty główne słabo
się na tym znam

Widziałeś w ogóle zdjęcia tej płyty Gigabyte, którą podałeś? To jest płyta do HTPC a nie do kompa przeznaczonego do grania :)
Mały rozmiar, tylko jedno złącze PCI-E, w dodatku bardzo blisko gniazda procesora, przez co mogą być kłopoty z niektórymi kartami graficznymi i z większą ilością chłodzeń do procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego procesora, ktorego podaleś płyta zaproponowana przeze mnie będzie idealna ;) Jej niska cena jest spowodowana tym, że nie jest to płyta, która umożliwia podkręcania procesorów :) Co jest tu bez znaczenia, bo ten procesor i tak się nie podkręca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 20:58, mocxd napisał:

A jeśli po np. 2 latach zmieniłbym na i7 to wszystko będzie dalej ładnie chodzic?


Tak, o ile będzie to i7 obecnej lub poprzedniej generacji :) Następna generacja będzie potrzebować innych płyt głównych z nową podstawką, których nie ma jeszcze na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ostatnie pytanka jaki masz monitor? (ile cali?) i jak myślisz na jak długo starczył by mi ten pc do gier tak żeby wszystkie chodziły jak nie na ultra to chociaż na wysokich detala? a na głośniki 5.1 ta karta dźwiękowa starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ostatnie pytanie i więcej informacji potrzebowac nie będę co lepsze myszka Saitek cyborg R.A.T 5 czy Razer DeathAdder Respawn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 21:08, mocxd napisał:

No to ostatnie pytanka jaki masz monitor? (ile cali?) i jak myślisz na jak długo starczył
by mi ten pc do gier tak żeby wszystkie chodziły jak nie na ultra to chociaż na wysokich
detala? a na głośniki 5.1 ta karta dźwiękowa starczy?


Mam 23 cale i chętnie bym zmienił na 27 :D Szczerze mówiąc 23 - 24 cale będą idealne ;)
Nie mam pojęcia ile taki komputer pociągnie, zwłaszcza, że wychodzi nowa generacja konsol. Nie będę się nawet starał przepowiadać przyszłości :D
Nawet zintegrowana karta dźwiękowa wystarczy do głośników 5.1. Jesteś przekonany, że potrzebna Ci osobna karta dźwiękowa i czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na kartę graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki wielkie wszystkim za pomoc, a z tą kart.dźwięk. to zintegrowana nie bd dupiasta jeśli bym z niej zrezygnował to jaką kartę graficzną proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zostań przy tym zestawie i nic już nie kombinujmy :D Możesz ewentualnie zrezygnować z karty dźwiękowej, ale raczej za zaoszczędzone pieniądze lepszej karty graficznej nie kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 21:45, mocxd napisał:

No właśnie wielkie dzięki za pomoc a co uważasz z myszką?

Ja sobie ostatnio zamowiłem Deathaddera, ale wcześniejszą edycję, która podobno była najlepsza :) Teraz nie wiem czy Saitek nie bylby lepszym wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się