Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft obniża cenę Xboksa One na Wyspach! Jeden z najszybszych spadków w historii

14 postów w tym temacie

Co i tak wychodzi ponad 2k. A to wydaje się dość wysoką ceną, jeśli porównać to z zestawem, jaki udało mi się dorwać w Saturnie za 2350zł, czyli konsola, 2 pady, PS Camera, headset i pudełkowy Killzone.

Btw, gram.pl ze swoją ceną 2479zł za taki zestaw średnio się popisuje, ale fakt faktem widywałem to jeszcze drożej. Np. na profilu allegro gram.pl (2535,27zł!!!):
http://allegro.pl/playstation-4-killzone-kamerka-2x-pad-i3990667010.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl w ogóle ma ceny, lekko mówiąc, niekonkurencyjne. GTA V za 220zł, a ja niedawno kupiłem w innym sklepie za 170 z przesyłką (tyle że poprzez allegro), teraz pewnie można znaleźć jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramie się opłaca kupować gdy ktoś potrzebuje dodatkowo dużego kartonu na jakieś śmiecie w piwnicy ;) w Opolu w MediaMarkt konsola z killzonem i drugą grą chyba BF4 kosztuje 1999 :) i zalegają pudełka.

Swoją droga obniżka ceny tak szybko nigdy nie będzie znaczyła że to w imię "dobry czas na dołączenie" tylko "mamy problem ze sprzedażą" :) nagle M$ takie kochane serce ma ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy mi się wydaje, ale czy przypadkiem news jest o Xbox One, a nie Playstation
> 4?

Mimo wszystko warto porównać cenę Xone na tle konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście zrobili obniżkę w "najbiedniejszym" społeczeństwie, w kraju ,w którym jak sami podają, osiągnęli sukces komercyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś cały czas czuję, że jeszcze wywalą kinecta z pudełka mimo, że mówili co innego. Co to, tak się źle sprzedawał na X360, że go teraz musieli tu wciskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wypowiedzia kogos z MS w dniu dzisiejszym ''nie mamy planow na sprzedaz XOne bez Kinecta''. Ale to MS, tutaj wszystko sie moze zmienic w ciagu 24godzin ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nah, wcale nie taka szybka obniżka. N64, Gamecube i pierwszy Xbox dostały ją znacznie
> szybciej.

"Jeden ""Z"" najszybszych spadków w historii"
Kto tu mówi, że najszybszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować