Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsidian bierze się za czołgi - poznajcie Armored Warfare

11 postów w tym temacie

Przypomniało mi się Armored Fist, szkoda, że w grze zapewne nie pojawi się kampania single-player.

Na cuda się raczej nie nastawiam, tym bardziej, że Obsidian nie ma doświadczenia w tego typu grach, ale z pewnością obadam ten tytuł po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to wolałbym, żeby Obsidian wziął się za nowego Fallouta albo choćby drugi South Park, albo stworzyli jakiegoś nowego RPG''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie irytuje dzisiejsza branża. Jak jakiś tytuł chwyci, to zaraz pojawia się 15 naśladowczych klonów. Twórcy zamiast próbować wybić się z tłumu robią bliźniaczo podobne tytuły mając nadzieję, że Kowalski pomyli się w sklepie i sięgnie po "podróbkę".A ja nadal czekam na nowego FPSa w realiach II Wojny Światowej, rasowego RPGa w klimatach steampunku, godnego następce Arcanum, czy sequel, albo duchowego spadkobiercę Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiejsza, bo jest tak od długiego czasu. To się nazywa biznes jeśli nie wiesz. Firmy chcą zarabiać, a na czym lepiej: na tym co się sprzedaje, czy nowych pomysłach o które dzisiaj trudno bo 1. coraz trudniej wymyślić coś oryginalnego 2. co ktoś wymyśli coś nowego to nawet jeśli jest fajne ma niską sprzedaż i studia upadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ależ mnie irytuje dzisiejsza branża. Jak jakiś tytuł chwyci, to zaraz pojawia się 15
> naśladowczych klonów. Twórcy zamiast próbować wybić się z tłumu robią bliźniaczo podobne
> tytuły mając nadzieję, że Kowalski pomyli się w sklepie i sięgnie po "podróbkę".A ja
> nadal czekam na nowego FPSa w realiach II Wojny Światowej, rasowego RPGa w klimatach
> steampunku, godnego następce Arcanum, czy sequel, albo duchowego spadkobiercę Jade Empire.

Ale co się dziwić taka działa kapitalizm w każdej branży i często tylko marką się wygrywa a nie jakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować