Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs z dodatkową kampanią i nową postacią w ramach Season Pass

24 postów w tym temacie

> A zapowiadało się tak pięknie. Już myślałam, że obejdzie się bez dlc. A tu proszę pełen
> pakiet na całą żywotność tytułu..
W dzisiejszych czasach nie ma już gier bez DLC ;<. Niektóre jak do Skyrima pokazują klasę inne to pierdoły wyłudzające kasę ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 11:28, Eternal101 napisał:

W dzisiejszych czasach nie ma już gier bez DLC ;<.


Są... planszowe ; )

A tak serio. Przecież milion wersji W_D to jeden wielki DLC fest, gdzie co wersja to inny pakiet DLC.
Ciuchy, misje, bronie... you name it. Więc dziwie się, że ktoś łudził się, że ta gra nie będzie miała więcej DLC.
Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, to Ubi. Oni kochają DLC i doja graczy w każdy możliwy sposób.
Ja wycofałem swój preorder. Poczekam na opinie, czy ta gra faktycznie będzie coś warta oraz na edycję GotY. Nie będę płacił sto razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Są... planszowe ; )

Ha, z tym też różnie bywa. Coraz więcej dodatków sę ukazuje do wielu gier (żeby długo nie szukać: taśmowe dodatki do Talismana, fabularne do Descenta i mu podobnych, armie do Neuroshimy Hex czy karty do Dixit)... Ale fakt faktem, te dodatki są opracowywane raczej po wydaniu gry i nie ma się odczucia, że ktoś wyciął zawartość z premierowej edycji, zeby dodatkowo zarobić...

A co do WD, to rzeczywiście chyba będzie trzeba poczekać na wersję GoTY... Tylko naprawdę świetna historia zachęciłaby mnie do kupienia jej na premierę, a UBI od dawna takiej nie dostarczyło... Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A zapowiadało się tak pięknie. Już myślałam, że obejdzie się bez dlc. A tu proszę pełen
> pakiet na całą żywotność tytułu..

Sam też na DLC mam długie zęby, ale zdarzają się przypadki, gdzie dodatki (nie czuję kiedy rymuję) są naprawdę warte uwagi - tym bardziej, że tu mamy dostać rozszerzenie fabularne. Przyznasz, że to nie to samo, co pakiet kostiumów czy map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 11:55, Campbell napisał:

Ha, z tym też różnie bywa. Coraz więcej dodatków sę ukazuje do wielu gier (żeby długo
nie szukać: taśmowe dodatki do Talismana, fabularne do Descenta i mu podobnych, armie
do Neuroshimy Hex czy karty do Dixit)... Ale fakt faktem, te dodatki są opracowywane
raczej po wydaniu gry i nie ma się odczucia, że ktoś wyciął zawartość z premierowej edycji,
zeby dodatkowo zarobić...


Tak, wiem, że planszówki także mają dodatki. To było tak pół żartem napisane.
Ale oczywiście, jak sam zauważyłeś, dodatki do planówek to trochę inny "poziom" niż DLC z płaszczykiem, czy przysłowiowa już zbroja dla konia.
No i czekam też na jakiś dodatek do chińczyka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 12:09, pepsi napisał:

Sam też na DLC mam długie zęby, ale zdarzają się przypadki, gdzie dodatki (nie czuję
kiedy rymuję) są naprawdę warte uwagi - tym bardziej, że tu mamy dostać rozszerzenie
fabularne. Przyznasz, że to nie to samo, co pakiet kostiumów czy map.


Tak, ale Ubisoft wspomina także o dodatkowych broniach i pewnie mini-misjach, które nic nie będą wnosić do samej fabuły. Będą takimi sztucznymi zapychaczami.. Jeśli ma być duży fabularny dodatek to oczywiście jest w tym przypadku sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 11:38, Phobos_s napisał:

A tak serio. Przecież milion wersji W_D to jeden wielki DLC fest, gdzie co wersja to
inny pakiet DLC.
Ciuchy, misje, bronie... you name it. Więc dziwie się, że ktoś łudził się, że ta gra
nie będzie miała więcej DLC.
Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, to Ubi. Oni kochają DLC i doja graczy w każdy możliwy
sposób.
Ja wycofałem swój preorder. Poczekam na opinie, czy ta gra faktycznie będzie coś warta
oraz na edycję GotY. Nie będę płacił sto razy.


I tak mistrzem DLC jest EA, chyba najwięcej DLC wyszło do Simsów :D, ciuszki, nowe kolory szminki, dodawanie zwierzaczków, nowe fryzury itd xD, normalnie mistrzowie DLC xD. Ubi się kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 13:37, Eternal101 napisał:

I tak mistrzem DLC jest EA, chyba najwięcej DLC wyszło do Simsów :D, ciuszki, nowe kolory
szminki, dodawanie zwierzaczków, nowe fryzury itd xD, normalnie mistrzowie DLC xD. Ubi
się kryje.


Ale nie rozmawiamy o patologiach ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 13:44, Phobos_s napisał:

Ale nie rozmawiamy o patologiach ; )

No o patologiach nie, ale o DLC owszem :D, a to że EA ma obsesje na punkcie DLC to juz odrębna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale smutno mi się zrobiło czytając treść newsa. Czuje taką bezradność... z tym już nic nie da się zrobić, ludziom jak widać te DLC się podobają. No to teraz muszę poczekać na Complete Edition na steamie I za 2 lata może kupie na przecenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 11:28, Eternal101 napisał:

W dzisiejszych czasach nie ma już gier bez DLC ;<.


Pierwsze co przychodzi do głowy: Torchlight II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 16:11, Cygi napisał:

Pierwsze co przychodzi do głowy: Torchlight II.

Chyba jedyna taka gra, każda inna ma mniejsze lub większe DLC. Don't Starve również otrzymał DLC ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A zapowiadało się tak pięknie. Już myślałam, że obejdzie się bez dlc. A tu proszę pełen
> pakiet na całą żywotność tytułu..

Dobrze że w tym dlc nie mówią o 2 pojazdach :) tylko większy to pakiet na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 12:11, L33T napisał:

A teraz podziękujmy Activision i EA za wprowadzenie "pre-orderów" na dlc.

I THQ za season pass. Chociaż im już nie trzeba dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 13:44, Phobos_s napisał:

Ale nie rozmawiamy o patologiach ; )


Że jeszcze kilkanaście lat temu mało kto na tę patologię nie zwracał uwagi i mówił - o, nowy dodatek do Simsów wyszedł przy okazji jedynki... ;)

Ale co prawda to prawda - dziś naprawdę ciężko, aby dobra gra obyła się bez DLC. Są wyjątki takie jak na przykład Torchlight 2 taki z brzegu nieco. Ale też nie ma co gadać, że pojawiają się same słabe DLC. Mi się na przykład bardzo podobał dodatek do Deus Ex: Human Revolution, są dodatki w nieco starszym stylu jak nawet HotS do SC2, bo jest dość podobny do tego, co było przy okazji starszych tytułów Blizza. Ale jakoś nie wiem czy w ogóle miałbym większą ochotę kupować coś do Watch_Dogs. Dlatego też pewnie jeśli zagram to będę cieszył się tylko podstawową wersją gry, a jeśli będzie bardzo nachalnie chciała mi pokazać, że mogę DLC kupić to po prostu przy ocenianiu gry poleci kilka punktów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować