Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Original Sin ma swoją datę debiutu i dużą aktualizację

20 postów w tym temacie

Uwielbiam Larianów od czasów Divine Divinity. Cieszę się, że poczyniono tak wielkie postępy z najnowszym tytułem. Szkoda mi tylko, że Dragon Commander aż tak nie chwycił, jak to prawdopodobnie zrobi Original Sin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko cyklu dnia/nocy i związanego z nim szerszego wachlarzu zachowań NPC-ów, mielibyśmy 100%-owego następcę Ultimy 7.
Ponoć edytor pozwala na wprowadzenie tych zmian w modach (bądź dodatku?), więc może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie czuję się zobowiązany do zakupu przynajmniej jeszcze jednego egzemplarza. Widać, wzięli pod uwagę moją sugestię z RPG Codex co do dodania pełnoprawnej ścieżki dla łotra. Ci goście wymiatają. Szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No chociaż jeden by wypuścił jakieś ciekawe RPG na pierwszą połowę roku, a nie wszystko
> nasrane na koniec roku xd

Dokłanie! Przez pierwsze pół roku kompletnie nic, a w drugim półroczu pełno świetnych gier ma premierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 21:36, Myszasty napisał:

Grałem, rozmawiałem sporo z Larianami i mówię Wam - to będzie świetna gra.


Myszasty czy podczas pogawędki z LS nie padły może pytania czy jest w planach (nawet odległych) stworzenie RPG z widokiem TPP w rodzaju Divinity 2? Larian tworzy świetne gry jednak do tych z rzutem izometrycznym nie umiem się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niezbyt orientuje się w temacie gry, to coś ala Neverwinter night / Dungeon Siege ? Czy
> to inna kategoria ?
Jeżeli już to Neverwinter bo Dungeon Siege to zwykły hack''n''slash :)
Ale zasadnicza różnica - tu ma być walka w systemie turowym, więc jeżeli już porównywać, to pewnie będzie coś w stylu Świątyni Pierwotnego Zła, albo Arcanum.
Ja tam się ciesze jak małe dziecko na ten tytuł. Zapowiada się Mega HIT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2014 o 15:34, Arborr napisał:

Niezbyt orientuje się w temacie gry, to coś ala Neverwinter night / Dungeon Siege ? Czy
to inna kategoria ?


Bardziej kategoria Ultimy 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować