Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Call of Duty: Advanced Warfare

37 postów w tym temacie

Czy ja wiem... w sumie podobne rzeczy były w Black Ops 2 ;)

Tak czy inaczej raczej to już nie jest gra dla mnie. Jeszcze może kilka lat temu bym się jarał jak flota Stannisa tym wszystkim, ale teraz to jakoś nie przemawia do mnie to wszystko. Tym bardziej, że mimo naprawdę fajnie wyglądającego trailera, który może sugerować kilka dobrych patentów w samej grze to co dostaniemy... takiego korytarzowego Titanfalla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:03, Muradin_07 napisał:

Czy ja wiem... w sumie podobne rzeczy były w Black Ops 2 ;)


Może to po prostu spin-off serii BO rozgrywany kilkanaście lat później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za Chiny Ludowe nie wiem jak oni to zrobią. To wszystko wygląda praktycznie podobnie. Nawet faktycznie to wszystko jest tak łudząco podobne do Crysisa, że jakby ktoś wziął i wymazał wszystkie opisy związane z CoDem to by się ktoś zastanowił czy to nie fanowski mod do drugiej odsłony, jakiś taki nieokiełznany CryEngine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Według mnie CoD powinien dokonać kolejnej przełomowej zmiany, tak jak to zrobił w 2007 roku zrywając z II WŚ. Liczyłem po cichu na I wojnę światową, a tu znów przyszłość. Błeee. Czekam na Enemy Front i Wolfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - mogą zrobić przełomową zmianę i umieścić wszystko w kosmosie. To jest przełomowa zmiana, wcześniej już podejścia do braku grawitacji były, więc dlaczego nie?

Tylko że też trzeba spojrzeć na inną rzecz - FPSy też już w pewnym sensie zderzyły się ze ścianą podobną do tej, w którą walnęły strategie. Już więcej z FPSów nie da się wyciągnąć innowacyjnego. Chyba że kolejny CoD będzie sandboxem full auto... to wtedy będzie coś nie tyle co nowego, ale innowacyjnego w serii. A tak to hm... nihil novi, ileż można w to samo grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to prequel do Crysisa. W końcu ten kombinezon w AW wygląda na pierwsze wersje Nanosuit z Crysisa. Po za tym w AW technologia jest bardzo rozwinięta. Nawet podobają mi się te ścigacze. Inspiracja z szóstej części Gwiezdnych Wojen jak najbardziej słuszna. Chociaż etapy ze sterowaniem tymi pojazdami pewnie będą nie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: Advanced Warfare, developed by Sledgehammer Games (co-developers of Call of Duty: Modern Warfare 3), harnesses the first three-year, all next-gen development cycle in franchise history.

Call of Duty: Advanced Warfare envisions the powerful battlegrounds of the future, where both technology and tactics have evolved to usher in a new era of combat for the franchise. Delivering a stunning performance, Academy Award winning actor Kevin Spacey stars as Jonathan Irons – one of the most powerful men in the world – shaping this chilling vision of the future of war.

Power Changes Everything.

An Advanced World:

Call of Duty: Advanced Warfare takes place in a plausible future in which technological progress and today’s military practices have converged with powerful consequences.
In this carefully researched and crafted vision of the future, Private Military Corporations (PMCs) have become the dominant armed forces for countless nations outsourcing their military needs, redrawing borders and rewriting the rules of war.
And Jonathan Irons, the founder and president of the world’s largest PMC - Atlas Corporation - is at the center of it all.

An Advanced Soldier:
Powerful exoskeletons evolve every aspect of a soldier’s battle readiness, enabling combatants to deploy with an advanced lethality and eliminating the need for specialization.
The introduction of this gameplay mechanic delivers enhanced player movement and verticality through boost jumps and grappling, covert cloaking abilities, and biomechanics that provide unparalleled strength, awareness, endurance, and speed.
With the advent of the exoskeleton and newly advanced armor and weaponry, every soldier commands tactical freedom in any terrain unlike ever before, fundamentally changing the way gamers play Call of Duty across all modes.

An Advanced Arsenal:
Harnessing the power of next-gen platforms, Call of Duty: Advanced Warfare brings players into the battlegrounds of the future by boasting a new hi-tech, advanced arsenal and ability set, arming players with all-new equipment, technology, perks, and vehicles like hoverbikes and highly specialized drones.
Players can also choose between standard ammunition and an all-new class of directed-energy weaponry that enables totally new gameplay dynamics.
And with exoskeletons delivering a massive force multiplier and unprecedented tactical freedom, Call of Duty: Advanced Warfare evolves every firefight.


Co do zmian dla serii - już są. Egzoszkielety i broń energetyczna są wystarczającą "innowacją" dla tej serii, która od lat miała praktycznie ten sam zestaw spluw (BO/BO2 aside).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRE Call of Duty skończyło się [ przynajmniej dla mnie, nie grałem w Black Ops II ale nie sądzę bym stracił jakoś bardzo wiele ] wraz z leżącym Price''em w Dubaju czyli na MW3. Kolejne części a w zasadzie część którą widziałem czyli Ghosts to ... taka słabizna i takie popłuczyny po świetnej serii że głowa mała. Nie wiem jak można było coś takiego stworzyć i wydać takie barachło.

Widziałem jedną zajawkę i ... nie wiem, mnie to jakoś nie przypomina CoD. To bardziej mi przypominało wymieszanie Battflefielda 2142 [ tak to się nazywało? ] z nowym Crysisem [ najnowszy jest chyba trzeci, co nie? ].

Nie ma Price''a, nie ma starych znajomków [ przynajmniej ja nie zauważyłem ], ziomków z Ghosts też chyba nie będzie [?!] ... Może i będzie sporo akcji ale takie futurystyczne fiubździu jakoś mi się nie widzi razem z tą marką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Liczyłem po cichu na I wojnę światową
Wyobrażasz sobie przeniesienie FPSa w realia pierwszej wojny? Bo ja nie bardzo ...

Pierwsze czołgi, gazy bojowe, ogólny rozgardiasz i chaos, brak pukawek z których strzelanie niosłoby frajdę i dałoby się to przełożyć na misje w grze komputerowej ...

Technika nie była jakaś oszałamiająca mimo wszystko. Nie wiem jak inni ale ja sobie tego zbyt dobrze w konwencji fps nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry CoD to był Modern Warfare pierwszy, no może jeszcze rosyjska kampania z World at War była też niezła. Potem było tylko bagno, syf i brzydota. Jak grałem w MW3, to mimo tej ostrej akcji i wybuchów to czekałem na to kiedy to się skończy, takie to nudne jest. Psy, czyli ostatnia część to już kpina po całości. Także Advanced Warfare sobie podaruję, bo nie chcę grać w jakąś kalkę Crysisa, bo zamiast tego wolę zagrać w Crysisa. Znów zaserwują głupią aż do bólu tyłka fabułę, tylko tym razem to będzie głupia fabuła z Kevinem Spacey. Aż żal mi chłopa. Więc jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nikt nie dyskutuje o tej grze co mnie mocno dziwi. O callu na tym forum sie zawsze duzo pisało, wiec czemu tu tak cicho? Gra juz miala swoja premiere a tu ani widu ni słychu.
Ja osobiscie gre zakupilem cyfrowo dzisiaj na One i ciagle sie jeszcze sciaga niestety. Udalo mi sie przejsc jednak 3 misje na razie i jestem mega pozytywnie zadowolony. Gra pieknie wyglada jak dla mnie, zanosi sie na dobra fabule. No i jest dynamiczna bardzo i mam nadzieje ze tych slow nie bede musial odszczekiwac. Czekam z niecierpliwoscia az gra dociągnie sie do konca i wtedy sprawdze multi. Ogladajac pare filmikow na Youtube wyglada to naprawde obiecujaco wiec mam nadzieje milo spedzic weekend z Callem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 21:01, Ziggy napisał:

Widze ze nikt nie dyskutuje o tej grze co mnie mocno dziwi.

Daj spokój, już w temacie o Ghostach wiało pustakami :P. Zwyczajnie nie ma o czym mówić jeśli chodzi o tą grę. Może rzeczywiście ta część jest lepsza, ale na boku jest tyle innych ciekawszych premier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 21:08, Damianuss1 napisał:

> Widze ze nikt nie dyskutuje o tej grze co mnie mocno dziwi.
Daj spokój, już w temacie o Ghostach wiało pustakami :P. Zwyczajnie nie ma o czym mówić
jeśli chodzi o tą grę. Może rzeczywiście ta część jest lepsza, ale na boku jest tyle
innych ciekawszych premier...

Hmm no to prawda ze Ghost to kicha byla troche. Ale jak pogram troche to opisze szerzej moje odczucia. Wydaje mi sie ze troszke gre odswiezyli. Dopracowali napewno silnik bo gra naprawde swietnie wyglada. Jezeli ktos pogral to piszczie jakie sa wasze odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2014 o 21:12, Ziggy napisał:

Jezeli ktos pogral to piszczie jakie sa wasze odczucia.

Gra wygląda i działa lepiej niż Ghost .Nie ma dedykowanych serwerów. Jak się kiepsko trafi to są lagi takie że gra staje się nie grywalna .Najbardziej wnerwia to że przeciwnicy respią za , przed , obok i nad tobą .Przeczytaj recenzje Fraglesa w sklepie Steam , bardzo trafnie zrecenzował najnowszego CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam gameplay od angry joe i już wiem, że nie kupię gry przez cholerny matchmaking działa gorzej niż ustawa przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyków już chyba nigdy nie będzie, bo to by oznaczało, że gra może być żywa dłużej, niż przez rok, a to nie przyniesie tyle kabony na nowej premierze. Z tego tez powodu ja sobie cody odpuszczam, pomimo tego, że to zapewne dosyć przyzwoite gry - można narzekać, że to odgrzewane kotlety, ale dalej grywalne i mające sporą rzeszę fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować