Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świeżutki gameplay trailer z Wiedźmina 3!

89 postów w tym temacie

Wygląda świetnie. Mam nadzieję, że grafika w grze nie będzie różniła się od tej przedstawionej na trailerze tak bardzo, jak miało to miejsce w przypadku Watch Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedyną osobą na której ten "gameplay"trailer nie zrobił piorunującego wrażenia. Praktycznie prócz ujawnianie elementów fabularnych nic nowego nie pokazali. Gameplaya jak nie było tak nie ma. Te parę scenek niby na silniku gry(gameplay) nic nie wnosi, wiadomo nie od dziś co innego trailer co innego rzeczywista grana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby. Wersja PL też będzie. Co do trailera, zawartości edycji i samej konferencji (w tym Witcher Adventure Game) jestem pod wielkim wrażeniem. Trailer jest zarąbisty. Masa postaci z W1 z książek. Nie mogę się doczekać :D

@saborcat-14 Gameplay pojawi się pewnie na E3. Przecież nie mogli zdradzić wszystkiego przed tą imprezą. A sam trailer to 100% nowy materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :] Przyznać muszę, że mi podniosło hype i to dość konkretnie :P Premiera w lutym 2015, PS4 będzie spokojnie wyczekiwało tej produkcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:30, Gosen napisał:

Eee po angielsku, seriously? A gdzie polska wersja, tylko taka ma sens w wypadku Wieśka.

Trailer jest z E3, więc sam sobie dopowiedz... Polski pewnie też się pojawi. Grałem w obie części oczywiście po polsku, ale jakoś daleki jestem od wychwalania oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Np. głosy Triss i Saskii dobrane i zagrane fatalnie.

Po trailerze widać, że nie olali na szczęście wątku Nilfgaardu, za to ciekawe jest, jak zignorują wybory zakończenia dwójki. Wątpliwe żeby to ogarnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie mega hitem, czuje to bo mi wszystko w środku po tym trailerze drga :). No i ta nowa białowłosa, fajna d... z n niej :D. Boję się tylko o wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że wiedzmnin powinien być po polsku bo po angielsku brzmi nijak jednak trzeba pamiętać ze CD Prdject Red to polacy i język Polski też się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby już gram o wiele mniej niż kiedyś, a nowości już naprawdę rzadko kiedy wywołują u mnie jakiekolwiek podniecenie... Ale tym zwiastunem kupili mnie całkowicie, naprawdę dawno się tak nie jarałem żadną grą! Oby tylko nie zdradzili za dużo fabuły w kolejnych zwiastunach (ten zdecydowanie wystarczy na spekulacji - tyle kultowych postaci!), no i żebym wyrobił się z kupnem nowego sprzętu do lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za określenie ale to co zobaczyłem jest ZAJEBISTE! Po prostu jedno słowo określa to. Mam nadzieję że moderatorzy wybaczą mi hmm to słowo którego użyłem ale ta gra to jedyna która mnie tak jara bardziej niż WoW, GTA czy Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplaya tam tyle co nic :)
Filmik jak najbardziej zacheca do zagrania. Jako ze nie jestem zbytnim fanem Wieska i poprzednich czesci nie ukonczylem, moglby ktos mnie oswiecic co to jest ten dziki gon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować