Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Skrajnie brutalny gameplay Mortal Kombat X zaprezentowany przez Sony

20 postów w tym temacie

Nie orientuję się za bardzo w ekipie Mortal Kombat, ale ta pani-osa i to dziecko na olbrzymie to jakieś nowości, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze typek z białą maską (wydaje mi się jakąś wariacją Sub Zero, ale mogę się mylić) i ten, co w Fatality miażdży serce. Mówią, że to Shinnok i wygląda na niego, ale bardziej przypomina Ogre z Tekkena. Tak czy inaczej tak - pani osa i to drugie to nowe postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 10:12, Muradin_07 napisał:

Jest jeszcze typek z białą maską (wydaje mi się jakąś wariacją Sub Zero, ale mogę się
mylić)


Nie mylisz się. To Sub0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wyobraźcie sobie możliwie najkrwawszą prezentację Mortal Kombat X, a następnie pomnóżcie to przez dwa". Czy ja wiem? Moja wyobraźnia jeśli chodzi o brutalność w MK sięga dużo dalej, niż ten trailer ;D Jednak dobrze zobaczyć, że ekipa nie traci formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż miażdżenie czaszki i wyrywanie kręgosłupa - masz zapewnioną owację. Pokaż odsłonięty cycek, doświadczysz krytyki i powszechnego oburzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 10:12, Muradin_07 napisał:

Jest jeszcze typek z białą maską (wydaje mi się jakąś wariacją Sub Zero, ale mogę się
mylić) i ten, co w Fatality miażdży serce. Mówią, że to Shinnok i wygląda na niego, ale
bardziej przypomina Ogre z Tekkena. Tak czy inaczej tak - pani osa i to drugie to nowe
postaci :)


Tak jakoś nie pasują... Dziecko i olbrzym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę tam zaleciało grami typu Marvel vs. Capcom czy innymi grami w stylu anime. Nie jest to złe, ale fakt - nieco do MK nie pasuje, choć zobaczymy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pokaż miażdżenie czaszki i wyrywanie kręgosłupa - masz zapewnioną owację. Pokaż odsłonięty
> cycek, doświadczysz krytyki i powszechnego oburzenia...
>
+ gdy pokażesz chłopa przebranego za babę z brodą, to reakcja będzie taka jak w punkcie pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą wymyślnością fatali to już chyba osuwają się w groteskę: gdzie się podziały stare dobre spalanie żywcem, wbijanie na kolce czy wyrywanie kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... już wiem jak niektóre postacie się nazywają. Ten podobny do Shinnoka to Kotal Khan, ta "osowata" to D''Vorah, olbrzym z dzieckiem to Ferra i Torr, jeszcze pojawia się Cassie Cage (czyżby ktoś związany z Johhnym?). Więc jest ciekawie. Jakby coś to gameplay od Sony poniżej :)

https://www.youtube.com/watch?v=GAKI1tVONI0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 12:05, Muradin_07 napisał:

Dobra... już wiem jak niektóre postacie się nazywają. Ten podobny do Shinnoka to Kotal
Khan, ta "osowata" to D''Vorah, olbrzym z dzieckiem to Ferra i Torr, jeszcze pojawia
się Cassie Cage (czyżby ktoś związany z Johhnym?). Więc jest ciekawie. Jakby coś to gameplay
od Sony poniżej :)

https://www.youtube.com/watch?v=GAKI1tVONI0

Na podanym przez ciebie filmiku wyraźnie wyjasniają, że Cassie to córka Johnnego i Sonyi :P

No cóż... trza poczekać.
Ale te wymysły z tymi wariancjami mi się nie pdobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie dosłyszałem ;) To w sumie ciekawe jak to wszystko będzie jakoś fabularnie wytłumaczone. Nie żebym oczekiwał czegoś kosmicznego, ale takie smaczki są zawsze spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brutalny, ok, niech będzie, ale "skrajnie"? O_o

Nie podoba mi się też nowy wygląd Scorpiona. Coraz bardziej go udziwniają. Kunai z linką, ok. Filmowe stworzonko, wyskakujące z ręki - niech będzie. Potem wrzucili łańcuchy. Katanę zmienili najpierw w jakiś dziwne, maczetopodobne coś, teraz dali mu miecze wyglądające jakby zaprojektował je Kit Rae (jeśli ktoś nie zna: http://www.kitrae.net/fantasy/sota_new.html ). I jeszcze asasyński kaptur... Serio, mogliby dać mu już spokój i wrócić do wyglądu z, powiedzmy, MK:Deadly Alliance. To był chyba najlepszy Scorpion w całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować