Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity a nowa filozofia wykonywania misji: jeśli śledzony cel cię wykryje - złap go!

25 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Assassin’s Creed Unity, choć bez „V” w tytule, wprowadza szereg ciekawych zmian i poprawek względem poprzednich części. Nigdy więcej desynchronizacji po wykryciu.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Unity a nowa filozofia wykonywania misji: jeśli śledzony cel cię wykryje - złap go!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"system skradania jest bardzo ważny", "podczas walki z większą grupą nie da się po prostu klikać ataku i zabijać wszystkich po kolei" - czuje się bardzo zaniepokojony. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niepokoi to:

"Ubisoft opracował Assassin’s Creed Unity z myślą o konsolach nowej generacji i najlepszych pecetach. "

czyli na sprzęcie z NASA?
mocno obawiam się o swój sprzęt...

będą katakumby, czyli to na czym mi zależało (ciekawe, czy pod miastem będzie jeszcze Plac Cudów?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 21:59, lis_23 napisał:

czyli na sprzęcie z NASA?
mocno obawiam się o swój sprzęt...


Na pewno gra Ci się nawet nie uruchomi, a więc niepotrzebnie wydałeś tyle kasy na nową kartę graficzną (czyt. szajs totalny). To chciałeś przeczytać? Ja bym się znacznie bardziej obawiał choćby o nowego Wiedźmina niż nowego AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 21:59, lis_23 napisał:

mocno obawiam się o swój sprzęt...


Obawiasz się o swój sprzęt w co drugim topicu, aż dziwne, że jeszcze nie wybuchł :D

Co jak co, ale skoro tworzą to pod PC, to oby optymalizacja tym razem dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:06, Shinigami napisał:

Co jak co, ale skoro tworzą to pod PC, to oby optymalizacja tym razem dopisała.


WD też podobno było tworzone pod PC, a do dziś ludzie swobodnie grać nie mogą... Standardowa papka, a wiadomo jak będzie.

Usuwają stogi siana, czyli jeden z wielu cech charakterystycznych tej serii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj,m tam, aż dziwne, ze w miastach walało się tyle siana ;), nie mówiąc już o tym, ze taki skok i tak byłby co najmniej bolesny ;) Wiedźmin 3 nie wygląda źle ale nie wygląda też aż tak inaczej od dwójki (oczywiście, zmian jest sporo ale na pierwszy rzut oka jest dosyć podobnie0, więc może będzie ok a tutaj jest żywe, pełne szczegółów miasto i ok. 5000 tys. ludzi na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie niepokoi to:
>
> "Ubisoft opracował Assassin’s Creed Unity z myślą o konsolach nowej generacji i
> najlepszych pecetach. "
>
> czyli na sprzęcie z NASA?
> mocno obawiam się o swój sprzęt...
>
> będą katakumby, czyli to na czym mi zależało (ciekawe, czy pod miastem będzie jeszcze
> Plac Cudów?).

PS4 i tyle w temacie, a oprawa jak zwykle bez różnic, bo gra jest tworzona na konsole a PC dostaje port. Nie wiem dlaczego tyle ludzie w Polsce się jeszcze męczy na PC-tach zamiast iść w prawdziwie gamingową wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WD też podobno było tworzone pod PC

HAHAH Ubi jechało na 5 frontów PC, PS3, PS4, X360, X1, Wii U
PC mieli tak samo w dupie jak resztę (wystarczy spojrzeć na model jazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:33, lis_23 napisał:

Wiedźmin 3 nie wygląda źle ale nie wygląda też aż tak inaczej od dwójki (oczywiście,
zmian jest sporo ale na pierwszy rzut oka jest dosyć podobnie0, więc może będzie ok a
tutaj jest żywe, pełne szczegółów miasto i ok. 5000 tys. ludzi na ekranie.


Rozumiem, że mówisz o gameplay-u W3 na X1, czyli KONSOLI, która jest jak powiedzieli Redzi: MOCNO ograniczona jeżeli chodzi o możliwości sprzętowe (jak zresztą PS4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:46, FirenEx napisał:

HAHAH Ubi jechało na 5 frontów PC, PS3, PS4, X360, X1, Wii U
PC mieli tak samo w dupie jak resztę (wystarczy spojrzeć na model jazdy)



Ale ja to wiem :) Właśnie dlatego napisałem że to sranie w banie z tą optymalizacją.

@lis_23

Czemu z W3 wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> PS4 i tyle w temacie, a oprawa jak zwykle bez różnic, bo gra jest tworzona na konsole
> a PC dostaje port. Nie wiem dlaczego tyle ludzie w Polsce się jeszcze męczy na PC-tach
> zamiast iść w prawdziwie gamingową wygodę.

Wiele osób nadal tkwi w piractwie i nie jest to dla wielu osób w smak grać na padzie (głupota) czy wydać na nową grę około 250 zł.
Ale prawda jest taka, że PS4 to idealny substytut porządnego pc-ta i nie wyobraam już sobie grać w nowe produkcje na PC (patrz AC, BF, KZ, FIFA, gry indie itp...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PS4 i tyle w temacie, a oprawa jak zwykle bez różnic, bo gra jest tworzona na konsole
> a PC dostaje port. Nie wiem dlaczego tyle ludzie w Polsce się jeszcze męczy na PC-tach
> zamiast iść w prawdziwie gamingową wygodę.
Mogę Ci prosto to wyjaśnić.
PC-ty mają większe możliwości jeśli chodzi o technologię, mogą być unowocześniane co jakiś okres czasu, nawet co rok, a nie jak konsole. Nie musimy czekać na następną generację, aby mieć grafikę na najwyższym możliwym poziomie. Zauważ, że aktualnie PS4 i XO dorównują sprzętowo komputerom średniej-wyższej klasy, za rok będą już lekko w tyle, a za 3 nie będą już oferować nic, co pozwoliłby wynieść grafikę na jeszcze wyższy poziom. Co do prawdziwie gamingowej wygody to kwestia gustu. Ja na przykład posiadam zarówno PC, jak i PS3. Uważam, że obie platformy mają wiele do zaoferowania. Konsole wygrywają jednak w kategorii exclusive''ów.

@Azael996
Piractwo jest złe, temu nie da się zaprzeczyć. Na konsolach nie da się piracić. Co do grania na padzie się z tobą nie zgodzę, dla mnie w większości przypadków łatwiej używa się klawiatury. Jest to istotne szczególnie w przypadku FPS-ów, w tym gatunku klawiatura i mysz zapewniają dużo większy komfort i wygodę użytkowania. I tak, nie w smak jest mi wydawać 250zł za nową grę, na polskie warunki to dosyć duża kwota. A co do nowych produkcji to FIFA na konsole zawsze była lepsza, tak samo gry indie. Ale BF na PC zdaje się być jednak lepszą opcją niż na konsoli. AC nadaje się na obie platformy.

Podsumowując, w Polsce osoby "męczą" się na PC-tach, bo:
-większość gier jest dostępna także na tej platformie
-łatwość w ulepszaniu sprzętu
-mniejsze koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 21:59, lis_23 napisał:

"Ubisoft opracował Assassin’s Creed Unity z myślą o konsolach nowej generacji i
najlepszych pecetach. "
czyli na sprzęcie z NASA?
mocno obawiam się o swój sprzęt...

Nie powiedziałbym, aby sprzęt NASA kwalifikował się do miana "komputera osobistego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rotfl, i zajęło to tylko 6 części i dwa spin-offy by gra o zabójcy wymagała choćby minimum skradania a ''sandbox'' nie ograniczał się do robienia misji w jeden przewidziany z góry sposób bo inaczej desynchro.. ^^'' I do tego to zgrzytanie zębami fanów, że ''press X to awesome'' nie wystarczy już do rozkładania całych armii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>'' I do tego to zgrzytanie zębami fanów, że ''press X

Dnia 11.06.2014 o 09:08, dark_master napisał:

to awesome'' nie wystarczy już do rozkładania całych armii :D


Poczekajmy, na razie mówią: "podczas walki z większą grupą nie da się po prostu klikać ataku i zabijać wszystkich po kolei." Mowa o ataku, ani słowa o awesome button, czyli zabójstwie kontrą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:40, Qbon11 napisał:

Nie wiem dlaczego tyle ludzie w Polsce się jeszcze męczy na PC-tach
zamiast iść w prawdziwie gamingową wygodę.


Strategie i tyle w temacie. Zagram na tej "prawdziwie gamingowej wygodzie" w StarCrafta, Total War, Age of Wonders, prawdziwą Cywilizację czy Wargame? Nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:50, Sanders-sama napisał:

Czemu z W3 wyjeżdżasz?


To była odpowiedź na post Pawbuka:

"Ja bym się znacznie bardziej obawiał choćby o nowego Wiedźmina niż nowego AC. "

Z tego, co do tej pory widziałem na E3 to parę gier zasługuje na mino "next gen":

"Assassin''s Creed Unity"
"Wiedźmin 3 Dziki Gon"
"Batman Arkham Knight"
oraz ewentualnie "Dragon Age Inkwizycja"

jak ktoś wyżej pisał, PS4 to sprzęt odpowiadający średniej klasy PC, więc dlaczego w. w. tytuły będą nań działać bez problemu (pomijając 1080p i 60 kl/s), dlaczego?
problem PC nie polega na braku wygody (posiadam PC i PS3 oraz pad pod PC i gram nań równie wygodnie, jak na konsoli) tylko w braku optymalizacji gier pod PC, choć teraz może być ciut lepiej, gdyż nie będzie już gier robionych na:
PS3,PS4,X360,XOne,Wiu,PC, tylko pod PC,PS4 i XboxOne,czy to pomoże w optymalizacji gier na PC?, wątpię, ale może być ciut lepiej.
Co do owej wygody: jestem osobą słabowidzącą i granie nawet z pół metra na konsoli na 40 calowym tv jest dla mnie problemem, na PC gram z bliższej odległości, mam wyższą rozdzielczość, itp.
a tak przy okazji: czy na PS4 są już takie efekty, jak AA i V-Sync,czy nadal jest to dlań problemem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie czasem, że w Polsce ktokolwiek gra. Gdyby na zachodzie nagle wprowadzić ceny Polskie, to cały rynek by upadł. Specjalnie nie stać mnie na posiadanie konsoli, skoro i tak potrzebuję szybkiego PC do komfortowej pracy + kilka setek na lepszą kartę grafiki. Tym bardziej ceny gier, nie chciało by mi się kombinować z odsprzedawaniem ich. A, no i jeszcze nie mam telewizora bo zbędny strasznie :P No i specjalnie nic nie omijam. Na starej generacji tych exculsivów w które chciałbym zagrać jest tak nie wiele, że nawet sobie głowy nie zawracam: RDR, Uncharted, God of War 3, Last of Us. I tyle.
+ Oczywiście kocham bawić się ustawieniami graficznymi, aż żałuję, że mam teraz dobrego kompa. Z ojcem kiedyś siadaliśmy razem do ustawień graficznych, porównywaliśmy każde, wyłączanie opcji które nic nie dają a zjadają pamięć, by osiagnąć najlepsze proporcje jakość/wydajność. W sumie do dziś sie długo bawię w to :D Coś ala kreacja postaci z BG :P

Co do tematu newsa. -> eee, W KOŃCU? Niby nie przeszkadza mi liniowość w grach, nawet ją sobie cenie, ale w końcu zmienili to co od lat wszyscy im zarzucali z tą serią. No i może w końcu pójdzie pod skradanie. W AC:B styl rambo był zabawny, ale ile można. AC IV zaczął to większe nastawienie na robienie misji po cichu, dobrze, że tutaj to rozwijają.
No ale walka to już chyba zawsze będzie "smutna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować