Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2014 o 18:20, Mrozinnio napisał:

Ktoś z grających miał problem z zaliczaniem osiągnięć? Konktenie chodzi o to z zabiciem
10 smoków. W grze zaliczyło mi zadanie i jest 10/10, ale osiągnięcia nie ma. Dla ścisłości
jestem już po wątku głównym


Ja miałem. Trzeba załadować jakiś stary save i zabić dowolnego smoka jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Zaziemiu jest smok?! Nie spotkałem, chociaż jak byłem na Zaziemiu to Redcliffe miałem zablokowane (tam gdzieś jest pewnie?), a później wybrałem

Spoiler

Templariuszy

i do Zaziemia nie wracałem, wiec nie wiem czy miałbym teraz Redcliffe odblokowane czy nadal nie mogę wejść. Kamieniołomy i miejsca na wycinki to trzeba znaleźć gdzieś w terenie i zarzucić flagę? Tam, gdzie są pokazane materiał do zebrania w danym regionie to kamieniołomy i miejsca na wycinkę też będą uwzględnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smok na Zaziemiu nie jest przy Redcliffe, ale na wschodzie. Dostać można się tam idąc drogą na północ od najbliższego obozu (tego na wschodzie wysuniętego najbardziej na północ).

Dnia 05.12.2014 o 22:23, Ecko09 napisał:

Kamieniołomy i miejsca na wycinki to trzeba znaleźć gdzieś w terenie i zarzucić
flagę? Tam, gdzie są pokazane materiał do zebrania w danym regionie to kamieniołomy i
miejsca na wycinkę też będą uwzględnione?

Kamieniołomy i miejsca wycinki normalnie nie są zaznaczone na mapach. Będą oznaczone na mapach po wybraniu profitu inkwizycji "wysunięci zwiadowcy". Oczywiście można niezależnie od tego je odnaleźć i zająć, czy posiada się ten profit lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawi mnie jakie będą kolejne smoki. Na razie najciekawszy był

Dnia 05.12.2014 o 12:53, Sipso napisał:

ten z Zaziemia, bo miał zróżnicowane fazy walki.

Ja ubilem kolo 6 smokow juz i jak dla mnie nie wiele poza

Spoiler

zywiolem ktory uzywali i moze garda

sie od siebie roznili.

Dnia 05.12.2014 o 12:53, Sipso napisał:

Magiem jestem na przedostatnim zadaniu wątku głownego, mam już 18 poziom, a nie odwiedziłem
jeszcze trzech lokacji. Gra ma OGROM zawartości. I takiej treściwej i takiej płytkiej
"mmowatej". Jedne z najlepiej wydanych 140zł ever. Po dwójce nie spodziewałem się takiej
gry.


Ja wydalem 10 euro na ta gre bo oddalem Diablo 3 i Destiny za nia :) I jestem zadowolony. 100 h gry za mna ale nadal mam 3 zadania z watku glownego nie tkniete nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, oby pozostałe 4 były równie ciekawe jak ten z Zaziemia.

Spoiler

Podobało mi się to, że przyzywał smoczątka i odlatywał na półki, a potem na wzniesienie. Pozostałe dwa to walka niemal w miejscu.


Mi natomiast została masa zadań pobocznych i w ogóle lokacji do zwiedzenia. A jeszcze chcę łotrzykiem pograć...

Do tego crafting raz na 10 godzin zasysa jak cholera. Co ciekawe z średnich pancerzy mam tylko schematy na defensywne śmieci i Sera ma żałosne 17% ataku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 01:53, Sipso napisał:

Do tego crafting raz na 10 godzin zasysa jak cholera. Co ciekawe z średnich pancerzy
mam tylko schematy na defensywne śmieci i Sera ma żałosne 17% ataku :/


Ja przemyslalem Build do niej bo w koncu chcialem lotrzyka ktory nie bedzie padal co chwila w walce i sie udalo. Z ta alchemia daje sobie rade calkiem niezle, plus dwa daggery powyzej 300dmg :) Teraz robi najwieksze zamieszanie w teamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy kosztowności do czegoś sie wykorzystuje? czy od razu je sprzedawac?
bo zajmuje mi to miejsce w ekwipunku a na razie tego nie używalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 13:53, Jagged napisał:

Ktoś mi powie ile patchy wyszło na PS4 ? Można już płynnie grać ?


A to gra nie działała płynnie na ps4? Gram od 2 tyg jakoś i nie mam żadnych problemów. Bardzo rzadko można poczuć lekki spadek FPS ale to raz na 8-10h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 14:19, davis87 napisał:

czy kosztowności do czegoś sie wykorzystuje? czy od razu je sprzedawac?
bo zajmuje mi to miejsce w ekwipunku a na razie tego nie używalem


Niektóre służą do badania przeciwników, ale to jest w ich opisie napisane. Odnosisz je do stołu do badań gdzieś w twierdzy. Pozostałe można sprzedawać, do niczego nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 14:19, davis87 napisał:

czy kosztowności do czegoś sie wykorzystuje? czy od razu je sprzedawac?
bo zajmuje mi to miejsce w ekwipunku a na razie tego nie używalem


O ile sie nie myle, te co kosztuja 1 sa do badan wiec ich nie ma co sprzedawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą ostatnią misję fabularną i jest informacja, że po niej można dalej grać ale część zawartości może nie być dostępna. Pytanie dla tych co ukończyli grę, co staje się niedostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z członków drużyny znika :) Zresztą zobaczysz w epilogu. Poza tym normalnie można dalej pobiegać, jeśli zostały jakieś z pobocznych niedokończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy

Spoiler

Leliana

zawsze zostaje na koniec
Spoiler

nową Boską

? Jeśli nie to od czego to zależy, bo pamiętam, że w rozmowie z nią powiedziałem, że nie popieram jej na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 19:40, mati285 napisał:

Czy

Spoiler

Leliana

zawsze zostaje na koniec
Spoiler

nową Boską

? Jeśli nie to od czego
to zależy, bo pamiętam, że w rozmowie z nią powiedziałem, że nie popieram jej na to stanowisko.

Spoiler

A wsparłeś kogoś innego? Jest operacja od tego. Ja wsparłem Cassandrę i ona została Boską. Vivienne też może nią zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 19:57, mati285 napisał:

Nie przypominam sobie, żebym miał dostępną taką operację :(

Spoiler

A powiedziałeś którejś z nich, że je wesprzesz? Mi to ją odblokowało. Możliwe, że Leliana jest domyślną opcją./s]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem wątek główny. 50 godzin gry, poczułem już przesyt i dokończyłem historię. Jak dla mnie gra jest nawet nieco za duża.

Samo zakończenie

Spoiler

takie nijakie. Koryfeusz nagle pojawia się pod naszymi drzwiami... liczyłem na coś bardziej... epickiego. Do tego motyw z Solasem wydaje się być ciekawszy od Koryfeusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować