Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2014 o 00:29, Orion napisał:

Nie udało mi się uratować dwojga osób z Azylu w tym chyba karczmarki. Po przybyciu do
Twierdzy zauważyłem, że nie mam karczmy. Czy później się ona pojawi? Czy przez brak karczmarki
już mam pozamiatane?


Osoby, ktore ratujesz w Azylu potem bez celu kreca sie w Twierdzy. Na miejsce kazdego z nich jest ktos inny. A karczma pojawia sie po 1 remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2014 o 00:47, Kamiloos napisał:


Osoby, ktore ratujesz w Azylu potem bez celu kreca sie w Twierdzy. Na miejsce kazdego
z nich jest ktos inny. A karczma pojawia sie po 1 remoncie.


To elegancko. Dzięki za odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 17:10, mati285 napisał:

Nie ma.

I słusznie, że nie ma :D|
Wszystkie takie wskaźniki powinno się z miejsca usuwać i chować przed graczami.
Bo wtedy nie ma dialogów, są wskaźniczki xD Wiec imho nawet te pup upy, czy jak te wyskakujące informacje nazwać. Też bym wywalił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 17:12, Zgreed66 napisał:

> Nie ma.
I słusznie, że nie ma :D|
Wszystkie takie wskaźniki powinno się z miejsca usuwać i chować przed graczami.
Bo wtedy nie ma dialogów, są wskaźniczki xD Wiec imho nawet te pup upy, czy jak te wyskakujące
informacje nazwać. Też bym wywalił ;p


Chyba jedynie mozna poznac po zmianie obrazka przy wyborze kompanow. Wiem ze wszystkim sie zmienilo tylko nie mam pewnosci co do Solasa, zrobilem z nim Quest zeby

Spoiler

uwolnic ducha

i nie wiem czy jest jeszcze cos poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko boska, ten patch kompletnie spieprzył grę...rzadko kiedy osiągam 30 fps, gdzie wcześniej cały czas było 50-60. W dodatku przez kilka minut po wczytaniu się do jakiejkolwiek lokacji co kilka sekund mają miejsce ścinki na 1-2 sekundy...brawo Bioware! Szkoda, że nie można cofnąć gry do poprzedniej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem! 140 godzin gry, 25 level Knight Enchanter, 17 level Inkwizycji, mysle ze gre zrobilem w 99%, udalo mi sie zrobic wszystkie trofea i zdobyc Platyne :)

Ostatnia walka bardzo dramatyczna ale nie ze wzgledu na fabule a raczej na to ze 3 krotnie gra mi sie zwiesila i musialem zaczynac walke od poczatku, co juz mnie troche wpienialo na Nightmare. Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze kiedy w koncu padl ostatni boss to doslownie w tym samym momencie wyskoczyla informacja w rogu ekranu ze sciagnal sie patch i jest gotowy do instalacji haha :D

Giera super 9/10 odejmuje 1 tylko za wnerwiajace bledy. Naprawde osoba ktora dala aktywacje i skok pod ten sam przycisk powinna zostac zwolniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 12:07, Sipso napisał:

Miałem.

Spoiler

Scena pojawia się nawet po pominięciu napisów. Sama scena jednak nie wyjaśnia
nic, a w internetach ludzie piszą o Dread Wolfach i zbieraniu dusz bogów. Gdzie jedyne
co podczas rozgrywki wyłapałem, to, że Flemeth chce zemsty za Mythal i, że ta obdarowała
Flemeth mocą. Solas i jego motyw z kulą pojawił się na samym końcu, że tak powiem - z
dupy nagle. A jego akcja z Flemeth pod Eluvianem jeszcze bardziej nagle.



Dziwne ja mialem Solasa caly czas w grupie i

Spoiler

nic do Flemeth nie powiedzial. Jedyna rozmowa byla miedzy mna, Flemeth i Morrigan.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 12:07, Sipso napisał:

Miałem.

Spoiler

Scena pojawia się nawet po pominięciu napisów. Sama scena jednak nie wyjaśnia ciach


Aha, dobra, moj blad,

Spoiler

chodzilo o koncowke...ja dopiero ja obejrzalem wlasnie

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 22:40, Ecko09 napisał:

Matko boska, ten patch kompletnie spieprzył grę...rzadko kiedy osiągam 30 fps, gdzie
wcześniej cały czas było 50-60. W dodatku przez kilka minut po wczytaniu się do jakiejkolwiek
lokacji co kilka sekund mają miejsce ścinki na 1-2 sekundy...brawo Bioware! Szkoda, że
nie można cofnąć gry do poprzedniej wersji...


Mówisz o wersji PC?
U mnie jest zupełnie inaczej. Właśnie teraz mam 50-60 klatek w ustawieniach Ultra przy Full HD, a wcześniej miałem ok 30.
Mam AMD FX 6200 i 2x HD7970.
Ściągnij nowe Catalysty. Sporo poprawiają :) Pojawiły się także wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że patch poprawi stabilność na PS4 i nie będzie wywalało z gry. Jakże złudne były moje nadzieje. Instaluję patcha, odpalam grę i po jakiś 30 minutach bum!
To jest naprawdę niewiarygodne, w jakich czasach dziś żyjemy. Wychodzą gry niedorobione, gramy w jakieś bety (Unity to wręcz Alpha) i modlimy się o patche. Kiedyś to było nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 12:58, PrinceLaCroix napisał:

Myślałem, że patch poprawi stabilność na PS4 i nie będzie wywalało z gry. Jakże złudne
były moje nadzieje. Instaluję patcha, odpalam grę i po jakiś 30 minutach bum!
To jest naprawdę niewiarygodne, w jakich czasach dziś żyjemy. Wychodzą gry niedorobione,
gramy w jakieś bety (Unity to wręcz Alpha) i modlimy się o patche. Kiedyś to było nie
do pomyślenia.


Kiedys za czasow gier w ''duzych pudlach'' nie bylo internetu wiec gry musialy wychodzic dopracowane. Pozniej weszly czasopisma z plytkami, pamietam CDA z czarnymi CD na ktorych nie bylo jak dzisaj pelnych wersji gier tylko same dema i wlasnie patche. Teraz jest wszechobecny internet wiec tworcy czuja sie usprawiedliwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 10:05, Phobos_s napisał:

>
Ściągnij nowe Catalysty. Sporo poprawiają :) Pojawiły się także wczoraj.


O właśnie, pełna wersja jest, wcześniej próbowałem beta wersje, ale coś nie działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jak jakieś zadanie nie działa mi, i patch je naprawi to muszę grać od nowa czy zadanie się "naprawi" na danym savie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować