Zaloguj się, aby obserwować  
Shinigami

Bloodborne - Temat Ogólny

341 postów w tym temacie

Aż sobie pogooglowałem i nie ma to jak wklejać opinie kogoś kto opiera opinię na gameplayach (a raczej kilkudziesięciu minutach z 45 godzinnej gry) :)


https://www.youtube.com/watch?v=RXTNONtcUvY

http://www.eurogamer.net/articles/2015-03-15-bloodbornes-combat-proves-we-dont-need-a-sword-and-shield


http://www.gamespot.com/articles/taming-the-beasts-lurking-in-bloodborne-s-chalice-/1100-6425911/

http://www.kotaku.co.uk/2015/03/16/dark-souls-death-bloodborne-killing

http://www.gameplanet.com.au/playstation-4/previews/g5506762b8ffcf/Bloodborne-hands-on

http://nzgamer.com/previews/1236/bloodborne-hands-on.html


Tutaj trochę opinii od prasy która w grę grała, w przeciwieństwie do shitposterów.

Oraz kilka słów od osoby która na pewno grała (można to sprawdzić przez psnprofiles)

-Finishing the game once took roughly 45 hours (remember that this is a single user, so your mileage may vary, as for all Souls games).
-One playthrough yielded 14 unique trick weapons and 12 off-hand weapons, but there are more of both categories in the game, as the player didn’t unlock the related trophies for getting all of them. One of the weapons does not transform, but does something “very cool.”
-The player found 19 full sets of clothes/armor, some of which are light armor. He also found pieces that did not match the sets.
-Weapons can be upgraded up to +10. Weapons are upgraded at a workshop near the fireplace at the Hunter’s Dream.
-Each weapon feels unique, and they are very varied.
-Some armor sets have very specific uses. For instance the White Church outfit has high poison resistance, while the Ashen set has high frenzy resistance.
-Upgraded primary weapons can hold up to three blood gems that give buffs and debuffs. Cursed blood gems have very high buffs at the expense of other aspects.
-Some items can be used in a way similar to magic, and require silver bullets per use. They also require high arcane stat. Arcane also raises the drop rate from monsters.
-There’s no dynamic day/night cycle. Time of day and night is based on story progression.
-The Reddit poster mentioned that he thinks the game is a masterpiece and after finishing it once, he feels he has only scratched the surface.
-Bloodtinge raises bullet damage.
-Insight is about how much inhuman knowledge you gain during the game.
-The Mark of the Hunter is an item in the inventory that acts like the nexial binding stone/darksign in Dark Souls where you lose all you echoes and return to the dream refuge.
-You can carry four Caryll Runes in separate slots, and they boost abilities grant different effects.

Last few things I want to clarify. People were worried that there might be a graphics downgrade. I played the alpha and now the real thing, and I can tell you that the game looks even better. In the alpha I noticed that there were some unfinished rendering on character clothing and some environmental things, but now I’m looking at the clothing textures and also the environment and 80% of my time spent in Bloodborne as of now is just looking around to all the attention to detail. It’s a beautiful looking game with sublime music. You guys are in for a treat considering that day 1 is gonna improve performance as well.

Frame rate wise, its been a solid 30 fps so far and I’m already used to the control and love the speed of the game. everything you do, and what the enemies do is just at least 2-3 times faster than the previous entries.


Tak więc jak widać, należy ostrożnie podchodzić do tego co piszą annonymusy na reddicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 14:14, goorloo napisał:

Wczoraj na streamie widziałem jakieś 10-15 sekund maks


Zobacz jeszcze raz, masz to jak na dłoni w zapisie tego streama w linku.

Dnia 16.03.2015 o 14:14, goorloo napisał:

Czyli wracamy do infa sprzed roku - to nie jest automatyczne leczenie. Dostajesz obrażenia
na 3/4 hp, ale odzyskasz z tego może z 1/3 jak dobrze pójdzie.


Źle się wyraziłem, chodzi jednak o to, że mimo wszystko przy przedmiotach które uzupełniają życie od razu, nie jak w przypadku choćby DS2 - przez jakiś okres czasu, możemy atakami odzyskać część z tego co straciliśmy - kolejne ułatwienie rozgrywki, których z każdym materiałem jest więcej.

Dnia 16.03.2015 o 14:14, goorloo napisał:

No tak, ale jaki sens ma dawanie opóźnienie na użycie potiona, skoro sama gra jest szybsza?


Taki, że byłaby trudniejsza? A samo użycie wiązałoby się z ryzykiem? No bez sensu.

Zresztą takie komentarze są całkiem na miejscu, w końcu każde źródło jest dobre, a ''recenzenci'' którzy pracują i na tym zarabiają często pomijają dość istotne aspekty. W każdym razie im więcej takich informacji tym lepiej :)

Premiera już niedługo więc przekonamy się sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 15:04, Shinigami napisał:

> Wczoraj na streamie widziałem jakieś 10-15 sekund maks

Zobacz jeszcze raz, masz to jak na dłoni w zapisie tego streama w linku.

>
Ale czas jest różny, raz jest więcej raz jest krócej, ja widziałem 10-15 sekund, może pierwsze wczytanie tyle trwa nie wiadomo.

Dnia 16.03.2015 o 15:04, Shinigami napisał:

> Czyli wracamy do infa sprzed roku - to nie jest automatyczne leczenie. Dostajesz
obrażenia
> na 3/4 hp, ale odzyskasz z tego może z 1/3 jak dobrze pójdzie.

Źle się wyraziłem, chodzi jednak o to, że mimo wszystko przy przedmiotach które uzupełniają
życie od razu, nie jak w przypadku choćby DS2 - przez jakiś okres czasu, możemy atakami
odzyskać część z tego co straciliśmy - kolejne ułatwienie rozgrywki, których z każdym
materiałem jest więcej.


Jakie to ułatwienie? to tylko wymuszenie dynamicznego podejścia. masz 2 sekundy na odzyskanie CZĘŚCi zdrowia. Biorąc pod uwagę że w grze są tylko Blood Viale (które przy bazowym zdrowiu regenerują 1/4 paska, dodanie takiej mechaniki w żaden sposób nie ułatwia gry. Biorąc pod uwagę że w DS2 mieliśmy kilka rodzajów przedmiotów leczących, które leczyły dużo lepiej od BV.

Dnia 16.03.2015 o 15:04, Shinigami napisał:


> No tak, ale jaki sens ma dawanie opóźnienie na użycie potiona, skoro sama gra jest
szybsza?

Taki, że byłaby trudniejsza? A samo użycie wiązałoby się z ryzykiem? No bez sensu.


Przecież odzyskanie przez zaatakowanie wiąże się z ryzykiem. A spowalnianie rozgrywki na siłę tylko po to żeby była trudniejsza jest bez sensu. Sam Miyazaki mówił że gra musi być przede wszystkim sprawiedliwa. A skoro wrogowie atakują sztybciej, postać jest zwinniejsza niż w DS, to jaki sens zostawiać powolne leczenie?

Dnia 16.03.2015 o 15:04, Shinigami napisał:

Zresztą takie komentarze są całkiem na miejscu, w końcu każde źródło jest dobre, a ''recenzenci''
którzy pracują i na tym zarabiają często pomijają dość istotne aspekty. W każdym razie
im więcej takich informacji tym lepiej :)


Nie, nie jest lepiej, bo osoba która to napisała nie grała w grę, a ''opinię'' bazuje na kilku gameplayach.
Wystarczyło zagrać w alfę (nie mówiąc już o finalnej grze) żeby 3/4 z tego co cytowałeś, uznać za zwyczajne kłamstwo.

Dnia 16.03.2015 o 15:04, Shinigami napisał:

Premiera już niedługo więc przekonamy się sami.


Póki co wszystkie opinie i preview wskazują na świetną produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 15:12, goorloo napisał:

Ale czas jest różny, raz jest więcej raz jest krócej, ja widziałem 10-15 sekund, może
pierwsze wczytanie tyle trwa nie wiadomo.


Kurde, poświęć chwilę i zwróć uwagę na to, że grający kilka razy przenosząc się z lokacji ''startowej'' do innych części miasta ogląda ekran z napisem Bloodborne przez 40-50 sec.

Dnia 16.03.2015 o 15:12, goorloo napisał:

Przecież odzyskanie przez zaatakowanie wiąże się z ryzykiem. A skoro wrogowie atakują sztybciej, postać jest zwinniejsza niż w DS, to jaki sens zostawiać powolne leczenie?


Atak zawsze wiąże się z ryzykiem, tutaj dodatkowo nagradza gracza punktami zdrowia. Co samo w sobie jest ułatwieniem, tak jak natychmiastowe użycie potów, przecież to logiczne. Szczególnie w PvP, bo w PvE to pół biedy.

Dnia 16.03.2015 o 15:12, goorloo napisał:

Wystarczyło zagrać w alfę (nie mówiąc już o finalnej grze) żeby 3/4 z tego co cytowałeś,
uznać za zwyczajne kłamstwo.


Kłamstwo czy nie, wolę opinie krytyczne niż ślepy ogólny zachwyt prasy nad tytułem, bez wymieniania jakichkolwiek błędów produkcji. Bo z większości tych materiałów wynika, że mamy do czynienia z ideałem.

Dnia 16.03.2015 o 15:12, goorloo napisał:

Póki co wszystkie opinie i preview wskazują na świetną produkcję.


Z tego co widziałem, aż tak idealnie nie jest, do tematu podchodzę na chłodno choć jestem fanem serii, zobaczymy jak to będzie wyglądało po premierze. Bo nakręcanie ludzi do kupna gry przed premierą to dość powszechna taktyka.

Czasem można się na tym nieźle przejechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Demon''s Souls już było o wiele więcej możliwości leczenia, trawa leczyła błyskawicznie, miała kilka wariantów. Dodatkowo czary. Tutaj mamy jeden rodzaj fiolek (bazowo leczy maksymalnie 1/3 zdrowia im więcej hp tym mniejsza siłą BV), no i mamy odzywkiwanie przez wymianę ciosów.
I znowu nie jest różowo, bo mamy około 2 sekundy, tylko że podstawowy mobek może nam zabrać np 2/3 paska. Ale zabijając go w czasie, odzyskamy jakąś 1/3 z tego co nam zabrał.
Biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej, odpowiedz - czy Demon''s Souls jest łatwe?

W przypadku grupki (co w BB zdarza się często), rzucanie się żeby szybko odzyskać zdrowie, wiąże się ze sporym ryzykiem. Jeden nas podpali wytrącając z równowagi, a drugi nas wykończy.
Według zapowiedzi, BB jest jeszcze bardziej wymagające niż poprzednie soulsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 15:22, Shinigami napisał:

> Ale czas jest różny, raz jest więcej raz jest krócej, ja widziałem 10-15 sekund,
może
> pierwsze wczytanie tyle trwa nie wiadomo.

Kurde, poświęć chwilę i zwróć uwagę na to, że grający kilka razy przenosząc się z lokacji
''startowej'' do innych części miasta ogląda ekran z napisem Bloodborne przez 40-50 sec.


Ale widziałem, widziałem też wczoraj stream, są różne gameplaye, nie wiadomo od czego to zależy dopóki nie ma wersji finalnej.

Dnia 16.03.2015 o 15:22, Shinigami napisał:

> Przecież odzyskanie przez zaatakowanie wiąże się z ryzykiem. A skoro wrogowie atakują
sztybciej, postać jest zwinniejsza niż w DS, to jaki sens zostawiać powolne leczenie?


Atak zawsze wiąże się z ryzykiem, tutaj dodatkowo nagradza gracza punktami zdrowia. Co
samo w sobie jest ułatwieniem, tak jak natychmiastowe użycie potów, przecież to logiczne.
Szczególnie w PvP, bo w PvE to pół biedy.


Powiedz mi ile trwało używanie kryształów w DS2 albo trawy w DeS? To nie jest takie natychmiastowe, zwłaszcza jak mamy na karku 2-3 mobków + psa trwa to jakieś 1-2 sekundy od użycia potki do możliwości wyprowadzenia ciosu. Niewycofując się po to żeby użyć potki, skończy sie zgonem na pewno. To nie jest tak że wbijasz w grupkę walisz na pałę i w między czasie używasz potki. Tak to nie działa.

Dnia 16.03.2015 o 15:22, Shinigami napisał:

> Wystarczyło zagrać w alfę (nie mówiąc już o finalnej grze) żeby 3/4 z tego co cytowałeś,

> uznać za zwyczajne kłamstwo.

Kłamstwo czy nie, wolę opinie krytyczne niż ślepy ogólny zachwyt prasy nad tytułem, bez
wymieniania jakichkolwiek błędów produkcji. Bo z większości tych materiałów wynika, że
mamy do czynienia z ideałem.


LOL czyli lepiej linkować bzdury kogoś kto nie grał żeby przypadkiem nie było za dobrze?

Dnia 16.03.2015 o 15:22, Shinigami napisał:

> Póki co wszystkie opinie i preview wskazują na świetną produkcję.

Z tego co widziałem, aż tak idealnie nie jest, do tematu podchodzę na chłodno choć jestem
fanem serii, zobaczymy jak to będzie wyglądało po premierze. Bo nakręcanie ludzi do kupna
gry przed premierą to dość powszechna taktyka.



No to widzieliśmy inne zapowiedzi, ja po pierwszych gameplayach byłem sceptyczny, alfa i demko sprawiła że wszystkie wątpliwości się rozwiały. Właśnie Soulsy wyglądają teraz jak Casual Soulsy, bo żółwiem grać mógł byle noob, to samo magia. Tutaj już tak łatwo nie jest.

Dnia 16.03.2015 o 15:22, Shinigami napisał:

Czasem można się na tym nieźle przejechać :)


Na Miyazakim się jeszcze nigdy nie przejechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 15:30, goorloo napisał:

Ale widziałem, widziałem też wczoraj stream, są różne gameplaye, nie wiadomo od czego
to zależy dopóki nie ma wersji finalnej.


Pewnie, z tym, że to jest materiał z wersji finalnej - day1 patch ma poprawić płynność, ciekawy jestem jak to będzie wyglądało. Biorąc pod uwagę to, że konsole mają w standardzie dysk 5400 RPM nie jest tak źle :P

Dnia 16.03.2015 o 15:30, goorloo napisał:

Powiedz mi ile trwało używanie kryształów w DS2 albo trawy w DeS?


Właśnie o tym pisałem. Nie dość, że w DS2 kryształy uzupełniały życie stopniowo, to jeszcze ich użycie wiązało się z ryzykiem. Tutaj klikasz, bum, życie jest. To samo było w przypadku estusa, nie mówiąc już o tym, że dostępność tych przedmiotów było lekko mówiąc dość ograniczona. Trzeba było ich używać z głową - bo a nóż przyda się później.

Dnia 16.03.2015 o 15:30, goorloo napisał:

LOL czyli lepiej linkować bzdury kogoś kto nie grał żeby przypadkiem nie było za dobrze?


To Ty założyłeś, że nie grał, sugerując się opiniami tych którzy tytuł praktycznie tylko wychwalają. Twoje prawo, manipulować może każdy.

Dnia 16.03.2015 o 15:30, goorloo napisał:

No to widzieliśmy inne zapowiedzi, ja po pierwszych gameplayach byłem sceptyczny, alfa
i demko sprawiła że wszystkie wątpliwości się rozwiały. Właśnie Soulsy wyglądają teraz
jak Casual Soulsy, bo żółwiem grać mógł byle noob, to samo magia. Tutaj już tak łatwo
nie jest.


Pisałem o tym wcześniej, dla takich graczy to będzie cios - fakt - jednak mimo wszystko weterani serii parali się tylko bronią białą olewając to co grę czyniło zbyt łatwą. Taka prawda. Soulsy od zawsze były tak trudne jak chcesz, żeby były. Jakie wyzwania sobie postawisz, tutaj będzie szybciej, gameplay bardziej angażuje gracza do aktywnej, nie pasywnej zabawy - co cieszy. Zobaczymy tylko jak cała mechanika przełoży się na PvP - co jak co, jednak to jest dla mnie najważniejsze i głównie mając to na uwadze oceniam tę grę.

Dnia 16.03.2015 o 15:30, goorloo napisał:

Na Miyazakim się jeszcze nigdy nie przejechałem.


Jak to mówią, zawsze musi być ten pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, z tym, że to jest materiał z wersji finalnej - day1 patch ma poprawić płynność, ciekawy jestem jak to będzie wyglądało. Biorąc pod uwagę to, że konsole mają w standardzie dysk 5400 RPM nie jest tak źle :P

Jest cała masarzeczy które mogą zmienić na lepsze lub gorsze szybkość wczytania gry, wystarczy zmienić dysk na inny, zostawiać syf w systemie (tak ps4 też warto defragmentować) etc. Zależne jest od tego czy gra jest na płycie czy w wersji cyfrowej i masa innych. Mnie cieszy że BB jako pierwsze jest dobrą technologicznie grą od FS, zamiast downgradu mamy upgrade a sama gra nie ma dropów.

W Demon's Souls też loadingi trwały raz po 12 sekund raz po 40 i więcej. Jedyne co mi tutaj przeszkadza to brak jakichś ładnych loading screenów.

Właśnie o tym pisałem. Nie dość, że w DS2 kryształy uzupełniały życie stopniowo, to jeszcze ich użycie wiązało się z ryzykiem. Tutaj klikasz, bum, życie jest. To samo było w przypadku estusa, nie mówiąc już o tym, że dostępność tych przedmiotów było lekko mówiąc dość ograniczona. Trzeba było ich używać z głową - bo a nóż przyda się późnie

Kryształy były ograniczone? Trawa w DeS była ograniczona? przecież tego było na tony i samo użycie trwało praktycznie tyle samo co W bloodborne. Odpal sobie filmiki zobacz ile to trwa. Biorąc pod uwagę to że (powtarzam po raz kolejny) przeciwnicy w BB są dużo szybsi, występują w większych grupach (i dodatkowo patrolują obszary) zmiana jest absolutnie niezauważalna.


To Ty założyłeś, że nie grał, sugerując się opiniami tych którzy tytuł praktycznie tylko wychwalają. Twoje prawo, manipulować może każdy.

Nie, gdybyś przeczytał więcej z tego reddita, to byś wiedział że został zdemaskowany szybciej :)
Jeśli ktoś pisze bzdurę o materiałach że jest tylko jeden, a jednym z pierwszych dropów jakie można znaleźć są dwa rodzaje materiałów - to jest oczywiste że koleś gada głupoty. To samo z wytrącaniem z równowagi, przecież wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy gameplay żeby wiedzieć że to ściema.


Jak to mówią, zawsze musi być ten pierwszy raz ;)

Najgorsze co można w takiej sytuacji powiedzieć - wcale nie musi :P

Są może ze trzy firmy w branży którym ufam i nie zawiodłem się nigdy. Miyazaki zawsze wie co robi, jeśli on uważa że takie zmiany są potrzebne to są.

W soulsach mam wbite spokojnie 800 godzin przez te ponad 5 lat. Grając w Bloodborne ani przez chwilę nie czułem się panem sytuacji, ani przez chwilę nie czułem że jest za łatwo. I nigdy nie grałem na żółwia.


Sam nie mam zamiaru hajpować na siłę, ale powielanie głupot od kogoś anonimowego jest bez sensu. Zwłaszcza że jest masa ludzi (zweryfikowanych) którzy mają kompletnie inne zdanie.
W PVP najbardziej mnie interesuje motyw

Spoiler

bycia bestią

. Jeśli wszystko jest szybsze to przyspieszenie leczenia nie wpływa negatywnie.
Gdyby zachowano dynamikę walki z DS i dodali szybsze leczenie - to by była kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie na taką analize:

Bloodborne
https://www.youtube.com/watch?v=Tvi51MDOZTQ
użycie fiolki trwa jakieś 1.4 sekundy (10:35) najlepiej obejrzeć w spowolnieniu. odyzskanie 2/5 zdrowia.

Demon''s Souls
https://www.youtube.com/watch?v=3eTpd4tNlsg
użycie trawy trwa 1.5 sekundy (0:46) odzyskanie 3/4 zdrowia.

Dark Souls 2
Użycie gema 1.6 Sekundy przy bazowych statystykach - można wraz z rozwojem mocno zredukować czas użycia lifegemów oraz estusa.

Nadal nie widzę żeby to jakakolwiek zmiana.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 15:57, goorloo napisał:

Miyazaki zawsze wie co robi, jeśli on uważa że takie zmiany są potrzebne to są.


Oby. Moim zdaniem padli ofiarą popularności tytułu, bo ten musi teraz być atrakcyjny dla większej liczby graczy. Taki trend był już dość widoczny w przypadku DS2 gdzie mechanika szczególnie w porównaniu do bezpośredniego poprzednika została znacznie złagodzona :P

Dnia 16.03.2015 o 15:57, goorloo napisał:

Sam nie mam zamiaru hajpować na siłę, ale powielanie głupot od kogoś anonimowego jest
bez sensu. Zwłaszcza że jest masa ludzi (zweryfikowanych) którzy mają kompletnie inne
zdanie.


Rozumiem, z tym, że w większości (szczególnie na niektórych forach) przypadków jeden który wytyka serii błędy - wcale nie na siłę po prostu widzi, że coś jest nie tak zaraz zostaje zakrzyczany i pochowany pod toną postów od obrońców i obrażonych. Szczególnie w przypadku gier na jedną platformę bo bojownicy w ich obronie są zażarci niczym wrogowie z Bloodborne - do tego często tak jak oni zupełnie bezmyślni :P

Dnia 16.03.2015 o 15:57, goorloo napisał:

W PVP najbardziej mnie interesuje motyw

Spoiler

bycia bestią

. Jeśli wszystko jest szybsze
to przyspieszenie leczenia nie wpływa negatywnie.
Gdyby zachowano dynamikę walki z DS i dodali szybsze leczenie - to by była kicha.


Tak, z tym nie sposób się nie zgodzić, cóż tego aspektu zabawy nikt przed premiera i tak nie oceni - w recenzjach day1 też się tego nie dowiemy. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Bo co jak co, ale to właśnie walki, inwazje i inny zabawy w grupie świadczą w dużej mierze o popularności tego tytułu.

@UP

Tak, wygląda to całkiem podobnie, z tym, że no - w BB postać jest tak mobilna jak w żadnej innej odsłonie, do tego gdzieś zgubiłem gifa, potrafi wyjść bez szwanku z sytuacji która w poprzednich grach skończyłaby się murowanym zgonem. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem zbyt długo w DS 1 i 2, więc mam parę pytań:

- jak, do jasnej ciasnej, w tej grze zdobywa się nową broń? Mam tylko tę początkową ze snu tropiciela?
- jak rozwija się postać? Gdy wejdę w tę opcję to nie mogę nic zrobić bo pisze, iż nie wybrałem atrybutu
- czy są jakieś inne punkty kontrolne? Na razie mam tylko jeden i za każdym razem gra cofa mnie właśnie do niego i choć grałem już parę godzin to nie trafiłem jeszcze na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 22:35, Sipso napisał:

Skąd masz grę?


Ze sklepu? ;)
Zwie się on Game4you i sprzedaje, oraz wymienia używane gry na konsole, sprzedaje też nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 23:02, Sipso napisał:

Wybacz pytanie. Gra do... większości... sklepów trafia dopiero jutro więc nieco mnie
to zdziwiło.


Spoko, oni mają zwykle wcześniej gry, często z Czech. Zakupiłem już u nich wcześniej Uncharted 3, Batman Arkham City i Destiny przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obiegłem pół Poznania. Pusto. Wchodzę do "sklepu za rogiem", jak do ostatniej nadziei - "Już wczoraj się wyprzedały." Myślałem, że sobie zęby pokruszę... Teraz czekać do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat tej pierwszej lokacji jest po prostu miażdżący, podobnie muzyka. Sądziłem, że po ograniu Soulsów będę jakoś sobie radził lepiej, ale ginę jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... mnie wczoraj Saturn wkurzyl, bo mi anulowali preorder w dniu premiery (choc na stronie gry bylo napisane, ze jest obecnie dostepna w sklepiej w ktorym mialem odebrac. Podejrzewam, ze pracownicy sie dorwali). Na szczescie udalo mi sie zrobic preorder w MediaM jeszcze i dostalem. Ale fakt, faktem, jakbym nie zamowil to bym nie dostal. Przeszedlem sie pozniej po sklepie i zadnej kopii nie widzialem. Byl tylko banerek Bloodborne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować