Zaloguj się, aby obserwować  
Shinigami

Bloodborne - Temat Ogólny

341 postów w tym temacie

Tak. Twoja broń lepiej skaluje się pod siłę i tajemny. Z której broni korzystasz? Pamiętaj, że tajemny nie zwiększa obrażeń fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 11:51, Sipso napisał:

Tak. Twoja broń lepiej skaluje się pod siłę i tajemny. Z której broni korzystasz?


Topór Tropiciela i Rozpruwacz. Obie +3. Mam jeszcze Mieczomłot, ale używam go okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 12:15, lis_23 napisał:

> Tak. Twoja broń lepiej skaluje się pod siłę i tajemny. Z której broni korzystasz?


Topór Tropiciela i Rozpruwacz. Obie +3. Mam jeszcze Mieczomłot, ale używam go okazjonalnie.


Rozpruwacz moim zdaniem dość blado wypada na tle Topora. Mieczomłot w ogóle mnie zawiódł. Tak jak mówiłem - skup się na jednej statystyce do broni oraz życie i wytrzymałość do tego. To najprostszy build w soulsowych grach. Tank ze sporymi obrażeniami. Idealny dla nowych graczy. Tutaj jeszcze lepiej bo nie ma z połowy statystyk z poprzednich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 13:35, lis_23 napisał:

Czy Wam też gra przycina?
Odczuwam to szczególnie w trybie online i w lokacji Rewir Katedralny / Stare Yharnam.


Mi zaczyna ostro (pokaz slajdów) ścinać przy przechodzeniu przez mgły do bossów :P Ale poza tym, działa płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 03:11, Sipso napisał:

To samo do teraz. W Cathedral Ward zapomniałem zwiedzić drzwi na prawo od lampy. Tam
znalazłem odznakę, która odblokowała miecz dwuręczny Ludwiga. W końcu godny następca
Hunters Axe... Choć i tak Axe ma tak szeroki wachlarz ciosów, że jest niemal uniwersalny.


Mam ten miecz, jednak nadal wole Axe z powodu Spin attack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lipa. Trafiłem na pająki. W jakimś paragrafie umów międzynarodowych powinno się zakazać umieszczania w grach w miarę realistycznie wyglądających pająków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 19:08, Sipso napisał:

No i lipa. Trafiłem na pająki. W jakimś paragrafie umów międzynarodowych powinno się
zakazać umieszczania w grach w miarę realistycznie wyglądających pająków...


Wiem, nie cierpię na to, nie zrozumiem. Ale bać się cyfrowych pająków...? Do teraz nabijam się z kumpla który z tego powodu instalował do Skyrima mod zamieniający je na niedźwiedzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 21:14, Reffan napisał:

niedźwiedzie. :D

Ja np nie trawię gier z zombi. Zwyczajnie się ich boję i dlatego nie tknąłem np nigdy serii Resident Evil.

Przy okazji. Ojciec jest niezłym mocarzem, już chyba z 10 raz próbuję go powalić i przeważnie zostaje mu zawsze jakieś 15% hp i padam jak mucha. Wiem o pozytywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bać może nie koniecznie, ale jak taki wyląduje poza kadrem kamery, za postacią, to mnie ciary przechodzą. Skyrim miał groteskowo nierealne pająki, tutaj trafiłem na takie... niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 22:28, Damianuss1 napisał:

Przy okazji. Ojciec jest niezłym mocarzem, już chyba z 10 raz próbuję go powalić i przeważnie
zostaje mu zawsze jakieś 15% hp i padam jak mucha. Wiem o pozytywce.


Ja uzywalem

Spoiler

Siekiery w obu rekach, jak staniesz za nagrobkami to on sie zblokuje po drugiej stronie i mozna z za nagrobkow w niego walic a on nic Ci nie zrobi. Kiedy sie zmienia to juz inna bajka, ja go po przemianie zabilem molotavami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś już w PvP ewentualnie co-op? Bo po obejrzeniu tego materiału zaczynam mieć poważne wątpliwości względem tego aspektu gry.

https://www.youtube.com/watch?v=aBAugV34Xwo

18-20 FPSów? Szczególnie przy szybkich unikach w walce z innymi to może być masakra - widziałem też potyczki maniaków na twitchu, momentami niedaleko im było do pokazu slajdów, szczególnie gdy walczyli w otoczeniu innych przeciwników.

Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2015 o 23:47, Shinigami napisał:


https://www.youtube.com/watch?v=aBAugV34Xwo

18-20 FPSów? Szczególnie przy szybkich unikach w walce z innymi to może być masakra -
widziałem też potyczki maniaków na twitchu, momentami niedaleko im było do pokazu slajdów,
szczególnie gdy walczyli w otoczeniu innych przeciwników.

Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.


Heh, u mnie wczoraj gra klatkowała w singlu, ale online.
Co ciekawe, zmodowany Skyrim w 20 kl/s nie tnie, a tutaj oprawa nie jest jakaś och, ach, a potrafi ścinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra tylko tnie kiedy zabijam np 7 przeciwnikow na raz, wtedy animacja troche zwalnia. W co- op mialem gosci co lagowali wiec to nie byl problem fps, z innymi dzialalo ok. Poza tym nie mialem problemow, w pvp nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To odkryłem sam :P. Po przemianie jest dość mocny. Jak powali mnie na ziemię i jeszcze na mnie skoczy zanim zdążę wstać to leżę. 2-3 próby i wyłączam tą grę klnąc jak szewc, ale wiem że na tym ona polega i później wracam aby walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 08:24, Sipso napisał:

Skąd. To. Działo?


W

Spoiler

zakazanym lesie tam gdzie jest ten duzy mlyn na samym koncu, jak wejdziesz na gore i pojdziesz po waskiej kladce na przeciwlegle zebate kolo, tam bedzie cialo i skarb w ktorym znajduje sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować