Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetny start Divinity: Original Sin. Koszty produkcji prawie się zwróciły

53 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2014 o 20:20, Jarden napisał:


Ja pierwszego maila z prosba o potwierdzenie tez jakos w tym czasie dostalem, problem
w tym ze po wejsciu do zamowien nie moglem go potwierdzic a po okolo 14 dniach zamowienie
zostalo anulowane ze wzgledu na brak potwierdzenia:P
Przy drugim zamowieniu mail przyszedl te dwa/trzy dni temu.
Zakladam ze za pierwszym razem to byl jakis blad systemu gdyz kumpel ktory zamowil kolekcjonerke
tego samego dnia co Ja, maila zadnego nie dostal.
Dziwne ze w ogole udalo Ci sie potwierdzic, ja nic zrobic nie moglem.
Tez mnie to zastanawia, moze gram ma jakas czasowa wylacznosc?


W moich zamówieniach mam potwierdzony pre order,więc powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > >
> > > Premiera niby 18 (w polsce) ale zastanawia mnie dlaczego juz dwa/trzy dni temu
> dostalem
> >
> > > maila z prosba o potwierdzenie zamowienia, czyzby CDP samo nie wiedzialo kiedy
> dokladnie
> >
> > > Original Sin wydadza?:/
> >
> > Ja też zamówiłem EK i maila z potwierdzeniem dostałem jeszcze wcześniej niż Ty,mianowicie,13
>
> > czerwca.
> > Ciekawe też,dlaczego gry nie ma w ofercie Empiku czy Muve.pl?.
>
> Też mnie to zastanawia dlaczego w innych sklepach nie ma tej gry.
>

Jest na muve - przed chwilą sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już gdzieś jakieś recenzje? Fajnie, że wygląda na to, że naprawdę się udało. Jeszcze tylko niech Wasteland 2 i Pillars of Eternity się udadzą, to będzie świetnie. Nowemu Tormentowi jeszcze nie ufam, ale liczę na jakiś wysyp informacji po W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem info od Larianów, że polonizacja ma być gotowa na początku przyszłego tygodnia i mają pushować wydawcę, aby przed 18.07 rozesłał klucze, ale co cdp.pl z tym zrobi to ciężko powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę chyba się skuszę. Nie dobra, na pewno się skuszę, pod jednym warunkiem. Czy gra nie ma skaszanionej optymalizacji i da się zagrać na jakiejś nie najnowszej konfiguracji sprzętowej? Jak tak, to biorę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 tysięcy sprzedanych kopii, to pewnie więcej, niż na PC osiąga niejedna gra 3xA ;P A wynik może iść tylko do góry. Ogólnie to gratuluję. Wbrew opiniom wielkich wydawców, stara szkoła cRPG i ogólnie gier bardziej złożonych od Plants vs Zombies trzyma się na tyle dobrze, że można tu jeszcze zrobić świetny biznes. Tylko jak we wszystkim - trzeba zrobić to dobrze. Czyli fajnie, że fraza "zrobić coś dobrze", czyli z jakością na pierwszym miejscu na liście priorytetów, znajduje się jeszcze u kogoś w słowniku. Sam dałem grze szansę, mimo że ostatnim cRPG w jakie grałem był Drakensang jakieś 5 lat temu. Dopiero zacząłem (3h), więc nic nie mogę jeszcze powiedzieć.

Do dwóch panów powyżej - jeżeli na moim pięcioletnim zabytku gra działa sprawnie w 1680x1050 i do tego proponuje ustawienia Ultra, to znaczy że nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze . Nie jestem wielkim fanem tego typu gier , ale miło usłyszeć że gra świetnie się sprzedaje . Chyba nawet sam się na nią skuszę , bo słyszałem że jest wyborna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pod względem graficznym jest miodna, itp itd. POZIOM TRUDNOŚCI może na prawdę przysporzyć problemów, walka raczej jest słabo dopracowana. Po raz piąty próbuję wyjść z miasteczka nie ginąć przy pierwszej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 16:58, MBi napisał:

Gra pod względem graficznym jest miodna, itp itd. POZIOM TRUDNOŚCI może na prawdę przysporzyć
problemów, walka raczej jest słabo dopracowana. Po raz piąty próbuję wyjść z miasteczka
nie ginąć przy pierwszej okazji.


Glass Cannon trait i poziom Hard jest troche skopcone.

Moja luczniczka ma 93-100hp na lvl 12-13 (z itemkami +hp, ale +47 daje np +9 w rzeczywistosci itd). Madora ma znowu prawie 1000 xD.

Ale i tak jest ok :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 16:58, MBi napisał:

Gra pod względem graficznym jest miodna, itp itd. POZIOM TRUDNOŚCI może na prawdę przysporzyć
problemów, walka raczej jest słabo dopracowana. Po raz piąty próbuję wyjść z miasteczka
nie ginąć przy pierwszej okazji.


Widocznie od zlych lokacji zaczynasz albo wychodzisz z miasteczka zbyt wczesnie, dla mnie walka to akurat najlepsza czesc tej gry. Co do grafiki to moze byc, tylka nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować