Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 17:10, Draxvoxdor napisał:

Głupio trochę, bo jak będę chciał gdzieś zabrać laptopa to nie pogram sobie, bo neta
będzie potrzebowało...


Nadzieja w tym, że będzie to spowodowane zabezpieczeniem jak w Mass Effect (ENG) właśnie. Gra po zainstalowaniu weryfikuje orginalność przez net a potem co jakiś czas tylko sprawdza, a na opakowaniu też pisze "internet connection required" co miało by sugerować, że bez netu ani rusz. Jeśli tak, to nie trzeba płyty w napędzie w ogóle...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:13, PredatorSzarak napisał:

Ravensoul-> No weź powiedz w jakim sklepie kupowałeś, że ci zniżke dali??



PredatorSzarak Sorki nie zauważyłem Twojego pytania wcześniej. Mieszkam w Anglii więc tej sieci w Polsce nie ma z tego co wiem, ale to nie ma znaczenia, bo jak napisałem ( tak mi sprzedawca tłumaczył) to nie jest promocja sieci i podobno gdzieś EA pisało w czasie wypuszczenia FS, że posiadacze pełnej wersji ( nie tej darmowej-okrojonej) będą właśnie mieli zniżkę o tą cenę przy zakupie pełnej gry SPORE.
Pozdrawiam

PS: Sorki za dwa posty, ale nie dało sie wyedytować poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:30, RavenSoul napisał:

> Ravensoul-> No weź powiedz w jakim sklepie kupowałeś, że ci zniżke dali??


PredatorSzarak Sorki nie zauważyłem Twojego pytania wcześniej. Mieszkam w Anglii
więc tej sieci w Polsce nie ma z tego co wiem, ale to nie ma znaczenia, bo jak napisałem
( tak mi sprzedawca tłumaczył) to nie jest promocja sieci i podobno gdzieś EA pisało
w czasie wypuszczenia FS, że posiadacze pełnej wersji ( nie tej darmowej-okrojonej) będą
właśnie mieli zniżkę o tą cenę przy zakupie pełnej gry SPORE.
Pozdrawiam

PS: Sorki za dwa posty, ale nie dało sie wyedytować poprzedniego.



Dzięki :). A wiesz może czy ta zniżka obowiązuje na EK też??

PS. I jeszcze taka prośba. Ma ktoś może link do jakiejś strony z informacją o tej promocji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie tego to się nie spodziewałem. Wchodzę proszę ja was na moje konto na Gram.pl biorę zamówienia i co widzę ?. Spore wysłany 02.09.2008. No normalnie szok ( pozytywny oczywiście ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow super wyslane dzisiaj! :D tez myslalem ze sie nie wyrobi poczta do piatku bo nie bralem kuriera a tu jednak moze w piatek dojdzie :D no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:06, ziomal1234 napisał:

Gre zamierzałem kupić ale po cenie którą zobaczyłem to wole poczekać aż stanieje. ;/


Ja identycznie. Rewolucja rewolucją, ale EA jak zwykle przegina. :(
Poczekam aż zejdzie do chociaż 100 detalicznej i wtedy "pomyślę" nad zakupem.
A wielka szkoda, bo mam od jakiś 2 lat ogromną "chrapkę" na tę grę. A tu taki babul. ;<
Chociaż w FS się całkiem sporo bawiłem, fajny patent z tym jest ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już Wam grę wysyłają? Damit! Ja zamówiłem w Ultimie i jeszcze według statusu nie wysłali ; /. Jeszcze się okaże, że gra przyjdzie do mnie dopiero w poniedziałek...a wtedy to mocno się wkurzę, bo grą się dużo nie nacieszę skoro w tygodniu mam szkołę...i w dodatku strasznie długie godziny. A ta chce dorwać ten tytuł jak najszybciej, bom tak się napalił : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:48, wincus1313 napisał:

haha mi tez dzisiaj wysłali i bedzie jutro albo w czwartek XD bo kuriere brałem. kto
ma koszulke gratis bo ja mam pozdrooooo


mam koszulke rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to tak może być? No nie, proszę państwa, ja się tak nie bawię.... :/ Będziecie mieć grę przed premierą, a ja muszę czekać do 5-go i dreptać 200 metrów do sklepu po galactic edition...SKANDAL!!!
A tak na serio już... Tak powinno być z każdą grą, w końcu zamawiacie ją w preorderze no nie? Niestety to chyba pierwszy raz gdy będziecie mieć grę wcześniej niż pokaże się w sklepach, a powinno to być regułą.
Życzę wszystkim szczęśliwcom miłej gry w weekend i do zobaczenia w poniedziałek zapewne... :p
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis o 12 h odbiore od kuriera mojego sporka he wlasnie do mnie dzwonil czy bede w domu he
swietnie he
nie bede musial sciagac z netu pirata he he
bo juz jakims cudem gowniarze udostepnili :-( piracka wersje
a potem sie dziwicie ze gry drogie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, racja... jest... wpierw myślałem, że może już jakiś wczesny "preorderowicz" się "postarał" ale wersja jest eng. ahh taka ciekawostka: kupiłem spore creature creator w sklepie w anglii i mam po polsku i tak ( jest dostępny wybór naszego języka)
Cóż, skoro na necie jest już wersja eng to ja się ubieram i dreptam do sklepiku zobaczyć, na pewno już pod ladą mają i do 5-go czekają ściemniacze... :D zastosuję taktykę: proszenie-wymuszenie-zastraszenie to być może też już dziś pogram :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, a mnie młody naciągnął na edycję kosmiczną :-( (na szczescie dziadkowie nieco wsparli ten zakup)
a miałem już na gram zamówione z tshirtem - jednak jak się okazało - wszystkie rozmiary to eLki - SPORo za duże na niego - poza tym 139+15 kurier to prawie EK zamówiona na empik.com w preorderze (169zl)

a te 15 zyka roznicy... chyba sie oplaca ze wzgledu na bonusy...
oby tylko dodatki nie wyszly zbyt szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, już mam ^^ Przed chwilą kurier zapukał do drzwi i nareszcie gra, na którą czekam od kilku lat jest moja! Naiwnie spodziewałem się, że za takie pieniądze dostanę coś więc, ale jest tak jak zwykle w przypadku EA: zwykłe pudełko DVD, płytka, instrukcja i nic więcej. Teraz zabieram się za ''''Nad Niemnem'''', a potem do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 12:32, Azazell3 napisał:

A jak to z budynkami rozwiązali i z bronia / pojazdami ??

Do czego ma służyć dany budynek jest z góry ustalone ??


Mysle ze innej mozliwoscie nie ma. No chyba ze zaleznie od tego z jakich czesci zbudujesz budynek takie bedzie mogl pelnic funkcje (cos jak dodanie oczu stworkowi powoduje to ze widzi)

Ja jestem ciekaw czy jak polecisz na planete zasiejesz na niej zycie i odlecisz to czy wszystko co sie na niej bedzie dzialo zostanie zapausowane do czasu az do niej powrocisz? Bo jesli nie to po zasiedleniu sporej ilosci planet moglo by to nie zbyt ciekawie chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować