Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs jak podczas pierwszej prezentacji? To już możliwe

28 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2014 o 14:19, Moooras napisał:

Ciekawe co na to Ubisoft.


Podobnie można zapytać Bethesdę w kwestii modów do Skyrima,który w dniu premiery na PC wyglądał znacznie gorzej,niż WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 14:36, lis_23 napisał:

Podobnie można zapytać Bethesdę w kwestii modów do Skyrima,który w dniu premiery na PC
wyglądał znacznie gorzej,niż WD.


Ale mimo wszystko Skyrim wygladal tak samo jak na zapowiedziach, a jak bylo z WD kazdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe co na to Ubisoft.
Nic. Ignorowanie faktu wychodzi dobrze i Ubi nie ma powodu tego zmieniać. Hałas się robi jeśli PR zaczyna tłumaczyć "ale przecież nic się nie stało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmycia w tle wyglądają beznadziejnie, ja podziękuje wole grać tak jak wygląda postawowa wersja bo tego mój wzrok by nie przecierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe co na to Ubisoft.

Ubisoft nic na to. Swoje zrobili, bo nie mieli innej opcji, bo "coś" blokowało im możliwość stworzenia gry lepszej dla oka na PC, więc co chcesz od nich ? Każdy wie, co się stało. Dobrze, że fani pracują, ale to nie zmienia faktu, że Ubik po prostu zawalił tutaj sprawę i nic nie zmyję plamy z ich kolorowej bluzki. Jeśli coś kupujesz w sklepie, to warto na temat przedmiotu się więcej dowiedzieć. Wątpię, żeby gracz od tak sobie kupił WD i jeszcze ściągał gigowe mody, żeby gra zaczęła wyglądać na produkcję z 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest fakt,. Dla tego fani powinni teraz dostać kasę za to że takowy mod powstał, tak jak w generalsie ZH, mody są lepsze niż podstawa z tym że w ZH często się tną obojętnie na jakim by kompie nie szły, mimo to chwała dla modów i ich twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią go obadam, co do rozmycia to jeżeli zrobiło się wszystko wg instrukcji to w poprzedniej wersji była opcja w menu gry do wyłączenia tego rozmycia. Ciekaw jestem czy naprawiono cienie które u mnie czasami szalały podczas jazdy w nocy. Poza tym przy poprzedniej wersji moda na takiej konfiguracji Fx 8350 @ 4,5ghz 8Gb 1866mhz cl9, MSI GTX 760 Gaming edition 2gb wszystko śmiga aż miło. Ustawienia Max:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z chęcią go obadam, co do rozmycia to jeżeli zrobiło się wszystko wg instrukcji to w
> poprzedniej wersji była opcja w menu gry do wyłączenia tego rozmycia. Ciekaw jestem czy
> naprawiono cienie które u mnie czasami szalały podczas jazdy w nocy. Poza tym przy poprzedniej
> wersji moda na takiej konfiguracji Fx 8350 @ 4,5ghz 8Gb 1866mhz cl9, MSI GTX 760 Gaming
> edition 2gb wszystko śmiga aż miło. Ustawienia Max:)
Fajnie jakbyś pobrał moda i dał znać jak śmiga wydajnościowo i jakie są różnice graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam grafika ani nie ujęła, ani nie zasmuciła w WD, ważne, że fabuła potrafiła mnie wciągnąć. ( Jak każda gra od Ubi, Kappa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Śmiga ci na tym sprzęcie ? nie możliwe...

Sarkazm trochę nie na miejscu, widać że gry kolego nie posiadasz bądź nie masz rozeznania.
Tak się składa ze wersja którą dostarczył nam Ubisoft chodziła średnio bez tego moda. Mianowicie ścinki podczas przemieszczania się puszką bądź dwoma kółkami, lagi przy szybkim obrocie kamery itp itd. Żeby to chodziło musiałem albo cienie albo odbicia obniżyć o jeden stopień. Żeby było idealnie zarówno cienie i odbicia o jeden stopień od maksimum. Co do moda wszystko jest ustawione na maxa wyłączone śmieszne rozmycie ponieważ jest za mocne i zdecydowanie za blisko gdy patrzymy w oddal:)
BTW jest to sprzęt z średniej półki. W sumie to mogłem Ps4 sobie kupić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co ta dyskusja? Watch Dogs ominąłem szerokim łukiem tylko i wyłącznie z uwagi na ewidentne oszustwo ze strony Ubisoftu i jest mi z tym dobrze - bojkot największą bronią konsumenta. To samo tyczyło się Aliens: Colonial Marines i podobnie będzie z każdym kolejnym tytułem sprzedawanym jako coś zupełnie innego, niż jest w rzeczywistości. A że takich przypadków będzie coraz więcej, jest pewne - wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży właśnie Watch Dogs. Ta gra powinna zaliczyć spektakularną klapę, a stała się bestsellerem. Zaiste, frajerstwo jest w graczach silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 10:05, Shaddon napisał:


Zaiste, frajerstwo jest w graczach silne.


Zrozum,że jak ktoś czeka na dany tytuł i chce w niego zagrać to zagra,pomimo przeciwności losu i nie będzie się bawił w dziecinne bojkoty,bojkotowanie Ubi,EA,Steama,Uplay,Orgins,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 10:15, lis_23 napisał:

Zrozum,że jak ktoś czeka na dany tytuł i chce w niego zagrać to zagra,pomimo przeciwności
losu i nie będzie się bawił w dziecinne bojkoty,bojkotowanie Ubi,EA,Steama,Uplay,Orgins,itp.


Tak, tak dziecinne :/... To graj, a potem płacz że gra ci nie działa bo krawaciarze ściemniali i wcisnęli niedorobiony bubel.

To tylko dobrze pokazuje że nie ważne co wam wcisną, wy i tak weźmiecie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 11:17, Sanders-sama napisał:

Tak, tak dziecinne :/... To graj, a potem płacz że gra ci nie działa bo krawaciarze ściemniali
i wcisnęli niedorobiony bubel.


Gra mi działa od samego początku,więc nie mam o co płakać,jest tylko niezoptymalizowana ale to nie jest wada li tylko tej jednej gry. Natomiast cięcia graficzne to zasługa PS4 i XONE,gdyż gdyby PC-towa wersja gry była ładniejsza od wersji "next genowych" to konsolowcy zaczęli by wielki płacz a nie od dziś wiadomo,ze największa sprzedaż gier generują właśnie konsole a PC to tylko dodatek,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować