Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gearbox odcina się od procesu związanego z Aliens: Colonial Marines

42 postów w tym temacie

To ,że tobie nie podoba się ta gra i ją krytykujesz ,to nie znaczy że jest zła ;) . Wszystko na negatyw . Oj ,widzę że ktoś z nas 2 tutaj nie grał w WD i to nie byłem ja. Gra ma naprawdę sporo plusów i jak ktoś lubi gry od Ubisoftu to na 90% WD mu się spodoba . Nie ma pozytywnych recenzji ? Ups. Większość jakich czytam jest w granicach 75-85%, i idealnie oddaje to co w grze jest dobre, a co nadaje się do poprawy, więc po zagraniu w grę mogę bez problemu stwierdzić, że jest to dobra i uczciwa recenzja . ( Odbiegając od tematu, nie mogę patrzeć na niektóre twoje zdania z powodów językowych np. te zaczynające się od słowa " wszystko " a kończące na moim ulubionym " gimbusem " .. Człowieku nie pisz takich potworków ... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha post nr 2 . Ja swoimi postami mam na myśli Watch Dogs nie Aliens: Colonial Marines . Jak to Ty pokazałeś w filmikach . Ta gra była crapem i nikt nie mówi że było inaczej . Po prostu chyba nie zrozumiałeś o jakiej grze ja powiedziałem w poprzednim poście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 15:28, Morrdin napisał:

Ta gra była crapem

I bycie crapem z czego wynika?
Z głosowania? Flame'u? Ilości postów negatywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 15:42, Zgreed66 napisał:

I bycie crapem z czego wynika?
Z głosowania? Flame''u? Ilości postów negatywnych?

Z tym że pozytywną recenzję albo opinię ciężko znaleźć + niemal każdy kto w to grał mówił , że ta gra to porażka + to że gra nijak nie oddawała tego co było w zapowiedziach trailerach . Dla gry którą zdecydowana większość ocenia w granicach 2-4 i w której trudno znaleźć COKOLWIEK pozytywnego takie słowo pasuje idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 13:45, Zgreed66 napisał:

Tragiczny model jazdy, gliny debilne, tragiczne AI, fabuła głupia, przedstawienie hackowania
nie lepsze.
Jak się kto uprze znajdzie więcej dziur.


To moze bys w oryginal zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 15:59, Zgreed66 napisał:

A więc kiepska gra wynika z tego, że jest "kiepska". Seems legit.

Radzę przeczytać uważniej mój post . Jeśli Ci się nie chcę wersja skrócona . "Kiepska gra" wynika z tego że prawie nie ma plusów , za to od groma baboli fuszerek , błędnie podjętych decyzji i innych rzeczy sprawiających że nie ma sensu na nią poświęcać czasu / pięniędzy . Teraz lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > . Idąc tym tropem można rzec, że to
> nie wina naszych piłkarzy że przegrywają meczę, to wina ich rywali, bo z nimi wygrywają
> :p

Bliższą (i równie absurdalną) analogią byłoby obwinianie trenera, który miał piłkarzy nadzorować. OH WAIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się cytować kilku filozofów dla których "grafika nie jest najważniejsza". Owszem, może i nie jest, sam gram w gry z 2000 roku i starsze do dzisiaj, świetnie się przy nich bawiąc. Gdyby WD wyglądało na trailerach tak samo jak faktycznie wydana gra - w ogóle bym się nie rzucał. Może niektórzy lubią być oszukiwani, lub nie chcą przyjąć do wiadomości, że zostali zrobieni w wała (bo inaczej się tego nie da nazwać), ale ja nie. Prosta zasada - jeśli wydawca twierdzi, że gameplay pochodzi z gry, to gra ma tak właśnie wyglądać. Był cyrk z pecetami pozamykanymi w szafkach udającymi PS4, downgrade oprawy i ściemy z tym związane aż do samej premiery, blokowane łatki, a mimo wszystko pewna grupa graczy wciąż z tego faktu jest zadowolona i łyka co im UBI dostarczy jak młode pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gearbox uważa, że studio nie powinno uczestniczyć w procesie, w którym zostało oskarżone o wprowadzanie klientów w błąd, związanym z różnicami między wyglądem gry na materiale promocyjnym prezentującym rozgrywkę a finalną wersją Aliens: Colonial Marines."
Jeez, to już ludzie się sądzą o to, że "oczekiwali czego innego" oraz, że " reklama kłamie"? Jakby tak do sprawy podchodzić to połowę branży można by puścić z torbami: z Ubisoft''em , Lionhead i Blizzardem na czele. Ech ci Amerykanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 11:51, zadymek napisał:

Jakby tak do sprawy podchodzić to połowę branży można by puścić z torbami: z Ubisoft''em
, Lionhead i Blizzardem na czele. Ech ci Amerykanie....

Tylko? Praktycznie całą. Po Early Accessach to pewnie i kupa tych od indyków by poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 13:59, Zgreed66 napisał:

Tylko? Praktycznie całą. Po Early Accessach to pewnie i kupa tych od indyków by poszła ;)

Nie żebym narzekał, taka mała "rewolucja moralna" w biznesie by się nam przydała. Ale wydaje mi się, że kłamliwe reklamy już tak dobrze zakorzeniły się w naszej kulturze, że o konsekwencję było by trudno i pozwy ograniczyły by się do najbardziej medialnych spraw -ten wątek świadkiem. Ech, ta ludzka hipokryzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[10] Pliki patcha są w patch.dat, mod jest w pliku patch.dat. To chyba oczywiste, że w takim wypadku mod nie działa? Wystarczy przerobić moda, by współpracował z nowymi wersjami plików i jest dobrze. A nie powtarzać ślepo teorie spiskowe, bo to takie inteligentne i oświecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 16:51, zadymek napisał:

Nie żebym narzekał, taka mała "rewolucja moralna" w biznesie by się nam przydała.


Pewnie, tylko szanse na to marne. W końcu wychowali sobie konsumentów (preorder, early access, nadchodzące abonamenty, tysiące DLC) więc teraz nie ma co liczyć na to, że zrezygnują z wypracowanego przez lata dodatkowego zysku. Nie wspominając już o praktykach na rynku gier F2P.

Szanse na rewolucję są takie jak na to, że gracze nagle przestaną kupować pierdółki do ulubionych gier czy z zakupem wstrzymają się do faktycznej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 19:04, Shinigami napisał:

Pewnie, tylko szanse na to marne. W końcu wychowali sobie konsumentów (preorder, early
access, nadchodzące abonamenty, tysiące DLC) więc teraz nie ma co liczyć na to, że zrezygnują
z wypracowanego przez lata dodatkowego zysku. Nie wspominając już o praktykach na rynku
gier F2P.

A niech sobie wciskają co dusza zapragnie. Byle mogli beknąć za wprowadzanie konsumenta w błąd. Cały problem w byciu konsekwentnym: na gruncie prawa karnego wyciskanie z kogoś forsy za pomocą kłamstw i manipulacji jest przestępstwem- dlaczego kłamliwe reklamy traktować ulgowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 19:36, zadymek napisał:

dlaczego kłamliwe reklamy traktować
ulgowo?

Bo kłamstwo także zakorzeniło się w naszej kulturze. Ludzie kłamią i nie czują się z tym źle. Oczywiście nie wszyscy, ale na pewno wiele osób. Także skoro jest przyzwolenie, to takie reklamy powstają i mają się całkiem dobrze. Szkoda , że ludzie nie widzą możliwych skutków takiego zachowania. Np. EA, gdyby nie robiła ze swoimi klientami i całą branżą tego co robi, to nie miałaby takiego beznadziejnego wizerunku, nagród dla najgorszej firmy i tak dalej. Takich przykładów jest tysiące, ale i tak za każdym razem wygrywa chęć wzbogacenia się, ugrania czegoś kosztem innych. Wydaje mi się, że z roku na rok jest z tym coraz gorzej i chyba się to nie zmieni. Cóż, takie trochę odkrywanie Ameryki na nowo z mojej strony, ale czasem naprawdę denerwuje mnie takie bezmyślne podejście prezentowane przez ludzi i muszę wyrzucić z siebie takiego posta. A Alien był słaby i należy mu się taka afera. Tylko, że obok niego powinno się postawić setki innych przehypowanych tytułów. Wtedy byłoby już w miarę sprawiedliwie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować