Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

To jak wydają gry tej firmy, to może uznali, że za mały byłby popyt na Hellfire i dlatego nie ma tej gry w katalogu. Trzeba zadać chyba pytanie konsulowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 22:17, Ringno5 napisał:

Nie wiem, czy istnieje mod, ale z tego co pamiętam, to Mnich ma taką umiejętność.

O tym wiem i o czarze i scrollach też wiem, ale myślałem, że może powstał jakiś modzik, który dodaje to "za darmo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam noobowskie pytanie : Gdzie na początku gry znajde kogoś kto sprzeda mi flaszeczkę many? Pytałem się "uzdrawiacza" ale u niego nie ma samej many jest tylko ten pó łna pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 16:46, Bartek 93 napisał:

Mam noobowskie pytanie : Gdzie na początku gry znajde kogoś kto sprzeda mi flaszeczkę many? Pytałem się "uzdrawiacza" ale u niego nie ma samej many jest tylko ten pó łna pół

Wiedźma Adria sprzedaje butelki z maną. Mapka:

20080601171408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:14, Vormulac napisał:

> Mam noobowskie pytanie : Gdzie na początku gry znajde kogoś kto sprzeda mi flaszeczkę
many? Pytałem się "uzdrawiacza" ale u niego nie ma samej many jest tylko ten pó łna pół

Wiedźma Adria sprzedaje butelki z maną. Mapka:

aaa :) Dzięki! Tam to nie zajrzałem :)
PS: na mapce brakuje małego złodziejaszka na wschód od "górnej" rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem... Wykonałem 2 Questy (Rzeźnika i Księcia) i nikt nie chce mi dać nowych. Wcześniej jak przechodziłem pierwszy raz dał mi jeszcze "lecznik" zadanie związane z wodą, lecz tera milczy na ten temat. Moje pytanie brzmi: Iść głębiej czy coś spaprałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czwartym poziomie powinieneś dostać jeden z dwóch questów:
- zdobycie szyldu z tawerny - (koleś w mieście daje to zadanie)
albo
- Gharbad - (koleś z Flash Clanu nam go daje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:36, Vormulac napisał:

Na czwartym poziomie powinieneś dostać jeden z dwóch questów:
- zdobycie szyldu z tawerny - (koleś w mieście daje to zadanie)
albo
- Gharbad - (koleś z Flash Clanu nam go daje)

Ahh... poszełem za głosem mego nieczułego serca i krwawiąc swój tasak zszedłem na dół i dostałem zadanie i od "bekacza" (fajny hełm daje :) ) i od kowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Diablo 3 mój kolega(pozdro maramadeo) namówił mnie, żeby pograć sobie w "jedynkę" poprzez sieć ale nie za bardzo wiemy jak sie za to zabrać:( Największy problem to połączenie się z battle.net czy ktoś wie może czy możliwe jest granie w pierwszą część po sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diablo 1 nie sprawdza cd-keya bo takowego w ogole nie ma :)

ale to dobry pomysl :)

kto ma ochote zagrac w diablo na battle.necie ? :) chetnie sobie przypomne noce spedzone na polowaniach w podziemiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:36, Pawlo09 napisał:

Oryginał masz?


No właśnie nie mam ale tylko z tego powodu, że nie jestem pewien czy możliwe będzie wspólne granie... Jeśli to ma znczenie to nie ma problemu kupić w extraklasyce za 20 złotych. Mówisz mi, że jest nadzieja? Mógłbyś mi napisać czy na obecnej kopii zapasowej którą posiadam granie nie jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy w Diablo gra dużo ludzi na internecie? bo jak grałem w dwójkę to było nawet dużo serverów? Też coś czytałem że, multiplayer jest dodany tylko w dodatku hellfire? Mogę się mylić ale z tego co czytałem tak właśnie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:48, DarkMessiah123 napisał:

Tak się zastanawiam czy w Diablo gra dużo ludzi na internecie? bo jak grałem w dwójkę
to było nawet dużo serverów? Też coś czytałem że, multiplayer jest dodany tylko w dodatku
hellfire? Mogę się mylić ale z tego co czytałem tak właśnie wynika.


Na odwrót. Hellfire nie ma trybu multiplayer (jest dopiero po utworzeniu w katalogu gry pliku command.txt i dopisania "multitest" - ale to nie battle.net)

a na battlu w D1 dzisiaj owszem, ludzie grają ale to już raczej jeden cheat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować