Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 09:45, e-pillot napisał:

Czy w antologii Blizzarda, Diablo ma dodatek Helfire?

Nie. Dodatek wydała Sierra, więc nie mgł się znaleźć w takim wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją przygodę z Diablo zaczołem od 2 , w 1 grałem chyba godzinę i to wszystko , jest strasznie powolna i nudnawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:41, tosz napisał:

swoją przygodę z Diablo zaczołem od 2 , w 1 grałem chyba godzinę i to wszystko , jest strasznie
powolna i nudnawa


A ty jesteś zapewne niedoświadczonym młokosem ;p
Pewnie, można mówić, że np. doom 3 jest lepszy od 2 i 1...
Ale starsi graczą wiedzą swoje.
Oni wiedzą lepiej.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 12:20, P8R napisał:

A ty jesteś zapewne niedoświadczonym młokosem ;p

słuchaj szczawiku - w diablo 2 pogrywam już 4 latka , po prostu diablo 1 mi nie pasuje
a ty chyba do tych starszych graczy się nie zaliczasz , nie odpowiadaj na ten post bo to wszystko co mam ci do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niegralem w d1 bo mnie sama grafika odstrasz ale w 2 gram juz 3 lata:Di mi sie jeszcze nienudzla:D
a swoja droga jak oni zrobili taka gre?mozna w to grac i grac i wogole sie nienudzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:25, tosz napisał:


> A ty jesteś zapewne niedoświadczonym młokosem ;p
słuchaj szczawiku - w diablo 2 pogrywam już 4 latka , po prostu diablo 1 mi nie pasuje
a ty chyba do tych starszych graczy się nie zaliczasz , nie odpowiadaj na ten post bo to wszystko
co mam ci do powiedzenia


Słucham i nic nie słyszę. Daj bis :P
Szczawikiem to możesz nazywać zawartość swoich portek.
I nie pisz mi do której grupy graczy się zaliczam. Po twoim sposobie pisania wnioskuję, że niedawno wypuścili cię z gimnazjum, a być może nawet z liceum.
W d2 zacząłeś grać jako pierwsze, bo d1 pewnie pojawiło się wtedy jak składałeś zamki z klocków duplo.

Grałem we wszystkie części Civilization i mogę powiedzieć, że każda następna była coraz lepsza. A jednak nie żałuję spędzonego czasu przy żadnej z tych gier, ba, kilka miechów temu odświeżałem sobie Civkę 1 i ciągle pamiętałem odp. na pytania "antycheaterskie" (rysunki technologii i co trzeba mieć do nich).
A moja pierwsza maszynka do gier to Atari (XE90 czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:14, Vormulac napisał:

> Czy w antologii Blizzarda, Diablo ma dodatek Helfire?
Nie. Dodatek wydała Sierra, więc nie mgł się znaleźć w takim wydaniu.


A więc spolszczenie o którym jest napisane wyżej nie będzie chodziło bez dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:28, e-pillot napisał:

A więc spolszczenie o którym jest napisane wyżej nie będzie chodziło bez dodatku?

Nie wiem. Nigdy nie instalowałem tego moda.
Jak ci zależy to mogę zainstalować podstawową wersję i zobaczycz czy działa i jak to ma się również z dodatkiem. Z drugiej strony to raczej na 99% jest wymagany dodatek do tego by były polskie napisy. Sama nazwa mówi sama za siebie. Poza tym w opisie pisze, że mod wprowadza spolszczenie tylko do hellfire, nic nie pisze na temat podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno grałem ostatnim razem w Diablo I i teraz postanowiłem znów zagrać. Mam problem, bo nie pamiętam czy w wiosce jest jakaś skrzynia dla naszego bohatera, tak jak w D II, bo mam coraz więcej złota i co trochę muszę wracać, jak zbiorę jakieś przedmioty. To trochę irytuje, że co jakiś czas muszę wracać, choć mam m.in. sporo mikstur leczenia. Jeżeli jest taka skrzynia, to gdzie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:23, paweusz napisał:

[ciach] ;))


Chyba nie ma takiej skrzyni grałem i nie kojarzę ale moge się mylić ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma skrzyni :))
Jak pamiętam to całe miasto było zasypane przedmiotami oraz kupkami złota (5000szt chyba?) tak więc, skrzynki nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam male pytanko.

ostatnio zaczalem grac znow w Diablo jedynke z czego poraz pierwszy w zyciu na BN. zainstalowalem jakis patch 1.09 czy jakos tak. moglby mi ktos powiedziec jakie on wprowadza zmiany?? czy to sa tylko jakies poprawki zwiazane z rozgrywka w BN czy cos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:41, tosz napisał:

swoją przygodę z Diablo zaczołem od 2 , w 1 grałem chyba godzinę i to wszystko , jest strasznie
powolna i nudnawa

Oczywiscie to twoja subiektywna ocena i masz do niej prawo.Jeżeli zacząłeś grac od 2 to w sumie nic dziwnego że 1 Ci do gustu nie przypadła. .Ale i tak Ci powiem,choć mniej brutalnie niż kolega : nazywaniem Diablo 1 nudnawą i powolną to profanacja :] . Ta gra miała klimat, lepszy nawet moim zdaniem od Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 04:22, hehe napisał:

Ta gra miała klimat, lepszy nawet moim zdaniem od Diablo 2.

Moim też. A muzyka w jedyneczce... Ah, toż to dopiero arcydzieło klimatu i miodności :)
A w 2 muzyka jest cienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 06:39, Abi Dalzim napisał:

> Ta gra miała klimat, lepszy nawet moim zdaniem od Diablo 2.
Moim też. A muzyka w jedyneczce... Ah, toż to dopiero arcydzieło klimatu i miodności :)
A w 2 muzyka jest cienka...

w grze najwarzniejsza jest gra a nie muzyka , jak człowiek dobrze sie wczuje w grę to muzyki nawet nie słyszy , a co dopiero delektować się nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 07:15, tosz napisał:

w grze najwarzniejsza jest gra a nie muzyka

najważniejsza może nie, ale nie zmienia to faktu, że jest bardzo ważna i bardzo przyczynia się do budowania klimatu (ach, te dźwięki z Piekła w jedyneczce :) ).

Dnia 19.12.2006 o 07:15, tosz napisał:

jak człowiek dobrze sie wczuje w grę to muzyki nawet nie słyszy

Świadczy to tylko o tym, że muzyka jest cienka.

Dnia 19.12.2006 o 07:15, tosz napisał:

a co dopiero delektować się nią

Jak zwykle wszystko jest kwestią gustu. Mnie Diablo 2 też się niezmiernie podoba, grałem wszak w tę grę 5 lat. Ale jedynki (pod względem klimatu) nigdy nie doścignie. Pamiętam, że wchodząc na ostatnią planszę w D1 autentycznie się bałem... W 2 nigdy takie coś się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie jest mnie w stanie przekonać że diablo 1 jest lepszy niż diablo 2
a jeżeli chodzi o klimat w 1 to naprawdę nie wiem o czym mówisz , ja tam żadnego klimatu nie czuję - jedynie zmęczenie , takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować