SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

"Złote myśli i inne" z mojej szkoły (z 2004)

1. Pytanie: Powiedz, co do dziś zostało w Warszawie po królu Janie III Sobieskim ? Odpowiedź ( po długim namyśle ) : Hotel...

2.Gdzie chciał dopłynąć K.Kolumb, rozpoczynając wyprawę w 1492 roku? Podpowiem, że to kraj na literę "I".
Odpowiedź (pewnym tonem): Do Izraela.

3.Z opowieści ucznia o starożytnym Rzymie : W herbie Rzymu, do dziś znajduje się karmiąca kocica.

4.Z zapisków nauczycielskich : Uczennica narysowała sobie na rękach ludziki i bawiła się nimi na lekcji.

5.-||- : Uczeń X siedział z uczniem Y w toalecie i wysyłał SMS-y.

6. [N]auczyciel : O czym rozmawiacie?!
[U]czeń : O matematyce...
[N] : A o czym konkretnie?
[U] : Ja o tym, że nic nie rozumiem, a on tylko kiwał głową.

7.[N] : Zapisałeś?
[U] : Tak...
[N] : Jak nie zapisałeś, to nie żyjesz.
[U] : Zapisałem!!
[N] : To żyjesz.

8. (Moje ulubione :D)
Wypracowanie ucznia - "moje zainteresowania". (2 gimnazjum)
Interesuję się pociągami i samolotami. Lubię patrzeć na samoloty latające po niebie. Gdy pociąg jedzie po torach, zachwycam się. Samolot zrzucam z balkonu i wtedy on leci. Samolot leci, pociąg jedzie, a ja jestem zadowolony.

9.Wypracowanie innego ucznia, ten sam temat.
[...] Sport jest także moim hobby. Po każdych ćwiczniach myję się dokładnie. Basen jest też uczęszczany przeze mnie często.

10. Wypracowanie jeszcze innego ucznia ;), też ten sam temat.
Mam wiele zainteresowań, które dla innych mogą być ciekawe lub nie. Nigdy nie umiałem rysować, obrazki przeze mnie rysowane przerażały nie tylko rodziców, ale i znajomych. Każde nawet najmniej istotne zwierzę na moim rysunku zostało obdarowane przeze mnie zezem oraz parą wielkich okularów. Teraz interesuję się muzyką, tak jak każdy.

11. Uwaga : X ściągał koledze spodnie i majtki. (lol)

12. Uwaga : X pokazał koleżance na lekcji bardzo brzydką minę.

13.Coś z wypracowania : (...) Zabiła się potknięciem i ukąszeniem węża. (...)

14. Uczeń po rozwiązaniu zadania : Wszystko jest dobrze, tylko nie zgadza się odpowiedź.

15. Nauczyciel w czasie lekcji : Nie mówię tak szybko, jak ty tam piszesz. Co ty tam piszesz?!
[U] : To, co pani mówi...
[N] : A, to pisz dalej..

16.Wypowiedź ucznia do nauczyciela po dostaniu czwórki : Jest pan fajny i wogóle.

FIN ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 19:27, Igor FCBayern napisał:

> A resztę wpadek widziałem, za wyjątkiem tej jednej z niemieckiej telewizji.
Do tej niemieckiej wpadki przydałyby się napisy PL, bo nic nie kumam :P Ale w sumie co
do do rozumienia - i tak jest śmiesznie :)

ale tam nie ma nic do rozumienia, zaczyna program, potem smiechawe i caly czas powtarza "Entschuldigung" czyli przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Translator przetłumaczył mi jedną z stron i patrzcie co mi wyszło :

jakaktóra , {Mile widziany} do Filip uniwersalnypowszechny , {Powszechny} Zdalne sterowanie Współpracownik Ośrodek Wobec współpracownik ty znaleźć ten odpowiedzi jesteś patrząc pod kątem podobać się zgłaszać reklamację ten kroki na lewo
Krok 1: Znaleźć twój odległy Znaleźć twój zdalne sterowanie przy pomocy ten menu wyliczające prowiantwałówka , {zaopatrzony}. Krok 2: Wybierać pewien udokumentować Wybierać ten udokumentować ów maszczbrzeczka , {najliczniejszy} ściśle zapałki ten pytanie ów masz. Krok 3 ponownie drutować {Rewia} ten udokumentować Dużo pytania mogą być odpowiedziałem i problemzagadnienie , problemy wypłacalność (wypłacalność} przy kolejne ten kroki


No ja z tego nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hwh... najgorsze jest t ze czesto dowiadujesz sie o tak wybitnej przydatnosci do tlumaczenia dopiero po zakupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:55, jackass napisał:


> Mam pytanie, czy na bashu to są teksty z polskiego czatu tylko czy teksy są
> z wszystkich serwisów z całego świata w których można sobie porozmawiać ?
W zasadzie to glownie sa teksty z IRCa ,ale zdarzaja sie i GG ,czaty i inne messengery
.Nawet z calego swiata ,ale zauwaz ze teksty sa po polsku wiec co to ma za znaczenie
jesli pisza je Polacy ?

A zaóważ , że jest możliwość przetłumaczenia tekstu na polski z na przykład angielskiego. Skoro piszesz, że na bashu mogą być teksty z całego świata, to raczej twórcy czy pracownicy zanim dodadzą nowy tekst to go najpierw przetłumaczają na nasz ojczysty język. Końcówka tej strony jest przecież ".pl" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 10:50, Dominik000 napisał:

A zaóważ , że jest możliwość przetłumaczenia tekstu na polski z na przykład angielskiego.
Skoro piszesz, że na bashu mogą być teksty z całego świata, to raczej twórcy czy pracownicy
zanim dodadzą nowy tekst to go najpierw przetłumaczają na nasz ojczysty język. Końcówka
tej strony jest przecież ".pl" .

Ty chyba cos zle pojmujesz .Gdyby przetlumaczyc niektore teksty utracily by watek ,kontekst i sa rzeczy ktore nie smiesza w innych narodach.Koncowka jest tez .org i co z tego ? To znaczy tylko ze serwer jest w Polsce i strona jest polska .Bash nie jest zbiorem dowcipow tylko cytatow internautow w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebane z otchłani joemonstera. Może było, może nie. Ja w kaźdym bądź razie nie pamiętam.

Stoi sobie serwerek. Nikt go nie ruszal. Pewnego dnia przestal pozwalac cokolwiek wpisac z klawiatury. Niby klawiatura dziala (CapsLocki dzialaja), ale nic nie mozna wpisac w login. Zdalnie moge sie telnentnac, ale z miejsca nie. Ani sukinkota zrestartowac (zdalnie nie reaguje na shutdown) ani ruszyc z miejsca.

Piekna historia. Chwyta za serce, nie pozostawia czytelnika obojetnym. Przedstawiono tu los samotnego admina-amatora wetknietego miedzy tryby bezdusznej maszyny. Podmiot jest rozdarty wewnetrznie, miota sie pomiedzy smutna koniecznoscia, a utracona miloscia. W pierwszych zdaniach autor buduje atmosfere sielankowego spokoju przepelniajacego serwerownie. Serwer pozostawiony sam sobie wykonuje swoje zadania ku uciesze okolicznej ludnosci. Dalsza czesc wiaze sie ze stopniowym wzrostem napiecia. Autor po mistrzowsku buduje atmosfere grozy. Z pozoru zwyczajna sytuacjaprzeradza sie w heroiczny bój skazanego na tragiczna kleske czlowieka ze zlowieszcza maszyna. Mrozace krew w zylach, bogate w ekspresji slowa Mistrza powoduja, iz kazdy sympatyzuje sie z Bohaterem. Razem z nim odczuwamy frustracje, nadzieje, porazke. Czytelnik rzucany jest przez spontaniczne zwroty akcji; gdy juz jest pewien sukcesu po zatelnetowaniu, brutalna rzeczywistosc rozwiewa wszelkie nadzieje.Pisarz nie boi sie uzywac odwaznych srodków artystycznych by nazwac rzeczy po imieniu.
Serwer czy tez system to "sukinkot'''' - symbol upodlenia materii martwej, niegdys majacej sluzyc czlowiekowi, dzis stanowiacej jedynie przeszkode w uzyskaniu pelni szczescia. Serwer nie reaguje na shutdown, drwiac sobie z cierpiacego administratora, wykorzystujac jego ufnosc i, jakze prawdziwe, dobre checi. Autor jest konsekwentny, w pieknym stylu przeprowadza czytelnika przez zawilosci techniki by ostatecznie przekazac mu smutne, nie postawione jednak wprost, ale jakze prawdziwe przeslanie. Wydawaloby sie, ze w erze powszechnej znieczulicy nielatwo jest doglebnie poruszyc serca ludzi. Mistrz Tristan w pieknym stylu za przecza temu stwierdzeniu. Dzielo jego w tak krótkich slowach potrafi przekazac olbrzymi ladunek emocjonalny, wobec którego absolutnie nikt nie moze przejsc obojetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:56, no-to-gramy napisał:

Hehe... ja nie wiedziałem że napisałem newsa !



Ten kto pierwszy pisze komentarz temu liczy jako temat chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 12:53, Forgotten napisał:

Już to kiedyś widziałem, ciekawe czy to się dobrze sprzedaje, taką zabawką można się niewiele pobawić, rozumiem normalna lalka , nią to we wszystko można. I jeszcze na Jezusie jest krew! Mogli by go bez krwi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:15, Jakub Wędrowycz napisał:

Nie uważam się za katolika, ale naśmiewanie się z wiary nie bawi mnie specjalnie...


Zgadzam się z Tobą zupełnie. Nawet gdyby nie było to zwuiązane z Bogiem to i tak jakoś trudno mi by było się z tego śmiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:35, DiegoPOL napisał:

Daj spokój... to nie naśmiewanie się z wiary, tylko (przynajmniej według mnie) parodia wszelkich komercji..

No właśnie, według Ciebie. A dla kogoś innego (w tym wypadku dla mnie) to jest po prostu niesmaczne. Nawet jeśli to jest ta niby parodia, to ukrzyżowanie nie jest najlepszym tematem do żartów.
Ode mnie EoT, bo tak można dyskutować w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się