SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

1. Widać, że syn cieśli...
2 i 3. Nie ma to jak profesjonalne ogłoszenie o pracę (coś dla headhunterów z agencji towarzyskich ;))
4 i 5. Riposty...

[m - 007]

20090712103821

20090712103833

20090712111522

20090712111529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 22:23, Gumisiek2 napisał:

Mam dwutygodniowe zaległości, więc może być powtórka.


Smażone lody - moim zdaniem coś zajefajnego :) Naprawdę smaczne ale drogie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzech hackerów i trzech userów wybrało się w podróż pociągiem. Userzy kupili 3 bilety, hackerzy jeden na wszystkich. Jadą. Widzą że zbliża się kontrol. Hackerzy biorą swój bilet i zamykają się we trójkę w kiblu. Przychodzi kontrol, sprawdza bilety userom, odchodzi. Przechodząc obok kibla widzi, że ktoś tam się zamknął. Puka. Hackerzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, kontroler sprawdza, dziękuje, wsuwa z powrotem bilet i odchodzi.
Ci sami userzy i hackerzy jadą w podróż powrotną. Userzy biorąc przykład z hackerów kupują jeden bilet na trzech, hackerzy nie kupują wcale. Jadą. Zbliża się kontrol. Userzy biorą swój bilet i biegną do kibla, zamykają się. Hackerzy idą za userami, pukają w drzwi do kibla, userzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, hackerzy biorą bilet i biegną do drugiego kibla na drugim końcu
wagonu...


1.Główny informatyk.
Jest trwale zrośnięty ze swoim komputerem, pisze szybciej, niż komputer może przetworzyć, myśli w asemblerze, wytrzymuje porażenia 380V i zna na pamięć wszystkie układy scalone.
2. Zaawansowany programista.
Siedzi 20 godzin dziennie przed komputerem, wpisuje 10 słów na sekundę, zna Pascal, BASIC, Assembler, Fortran, Logo, APL, Algol, Prolog, wytrzymuje 220V i zna wszystkie książki.
3.Inżynier informatyk.
Używa komputer 16 godzin na dobę, wpisuje 10 znaków na sekundę, zna doskonale Pascal, BASIC, C i Assembler, może na krótko chwycić gorącą lutownicę i ma wszystkie książki.
4.Informatyk.
Spędza cały czas pracy i wszystkie przerwy przed komputerem, wpisuje 5 znaków na sekundę, zna doskonale Pascal i BASIC, drutuje bezpieczniki i wie, gdzie w bibliotece są właściwe książki.
5.Programista.
Spędza tylko czas pracy przed komputerem, pisze jak sekretarka, z pomocą podręcznika umie programować w asemblerze, potrafi wymienić bezpieczniki i wie, gdzie może kupić książki.
6.Student informatyki.
Traktuje komputer jako hobby, wpisuje 10 słów na minutę, potrafi z pomocą podręcznika napisać krótkie programy w Pascalu, umie wymienić baterie w kalkulatorze i wie, że są książki.
7.User.
Siedzi przed komputerem od czasu do czasu, wpisuje jedno słowo na minutę, potrafi przepisać krótkie programy w BASICu, poraża go bateryjka 9V i nie interesują go żadne książki, bo i tak ich nie rozumie.
8.Hacker.
Stanowi z komputerem jedność, nie używa klawiatury, bo przekazuje swoje myśli bezpośrednio do komputera, w razie potrzeby sam pisze szybko język programowania, sam wytwarza potrzebne 220V i napisał wszystkie lepsze książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:40, Wojman napisał:

Czytaj przypiety post - ostrzezenie.


Mogę się spytać w jaki sposób pierwszy obrazek naruszał to, co zostało zabronione w przypiętym poście? :)


Ps. Bo zapomniałem :) Taki mały "kwas" : http://www.lastfm.pl/user/Kikoin . Koleś odsłuchał ponad 273k razy Metallici, a innych zespołów max. po 5 razy :o To się nazywa fan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:51, Mohair napisał:

> Czytaj przypiety post - ostrzezenie.

Mogę się spytać w jaki sposób pierwszy obrazek naruszał to, co zostało zabronione w przypiętym
poście? :)

Zapewne w obelżywy sposób naruszyło t kruche uczucia religijne, Pana 007, lub kogoś innego naruszając tym samym "inny punkt" regulaminu poprzez "szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony" (no chyba, że mamy na forum kogoś kto był umieszczony na obrazku... wtedy sprawa jasna). Przez ten haniebny czyn serce me przepełnia smutek :(...

także tego... kolejna porcja zła :D
2. niestety powtórzenie... widzę, że ktoś na sadisticu też buszuje :)
3. wroarrrr! boisz się tygryska? ;)
4. Już żadna branża nie może uniknąć modernizacji ;)
5. Zombie 2.0

20090712174026

20090712174038

20090712174047

20090712174056

20090712174103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliscie te nagrania, wymiataja po prostu, wiec ciezko, zebym sie powstrzymywal od icg tutaj umieszczenia ;)) :

- http://www.youtube.com/watch?v=mQB85J_b2AY&feature=PlayList&p=B7FDD184B187EBC0&index=0&playnext=1

- http://www.youtube.com/watch?v=m1TnzCiUSI0

PS. Raczej dla osob w miare dobrze wladajacymi j. ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 18:15, Gumisiek2 napisał:

Szczyt czerstwości :|


Odpowiedziales 8 minut po napisaniu przeze mnie tamtego posta, wiec nie miales jak przesluchac i obejrzec tego wszystkiego do konca ;] Zreszta trzeba dobrze znac ang., zeby zrozumiec o w ogole chodzi w "The Italian Man Who Went To Malta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wcześniej :) Wystarczyło mi spojrzeć na tytuły. Występ Ahmeda rzeczywiście przedni, ale kiedyś chyba modki mówili, że za kolejne linki do filmiku z nim będą leciały ostrzeżenia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 18:17, kuba9876543210 napisał:

Odpowiedziales 8 minut po napisaniu przeze mnie tamtego posta, wiec nie miales jak przesluchac
i obejrzec tego wszystkiego do konca ;] Zreszta trzeba dobrze znac ang., zeby
zrozumiec o w ogole chodzi w "The Italian Man Who Went To Malta".

A nie przyszło ci do głowy, że ktoś mógł to obejrzeć / odsłuchać już lata temu? "Italian men" znam już od paru lat a pewnie i wcześniej już to było "w sieci" puszczone więc to straszny suchar, tak samo jak Achmed. Owszem jest to śmieszne ale niektóry stuff nie jest zabawny nawet 100 razem tak samo jak nie zabawne jest oglądanie "Kevina samego w domu" co Boże Narodzenie. A co do tego poziomu angielskiego potrzebnego by to załapać ... imo uczniak na poziomie gimnazjum / lo już załapie o co chodzi w danych skeczach więc sry ... your argument is invalid. To są suchary. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się