SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ludziom to się czasem naprawdę nudzi. Kumpel podesłał link do forum klasy informatycznej z naszej szkoły. Ech... Informatycy...

20090713184547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:20, Luk_Der_Ritter napisał:

Dawał ktoś linka do tego jak dokładnie mają wyglądać te telefony i co mają?
Jakby co to:

http://www.sfora.pl/MaxCom-MM500-Oficjalny-telefon-sieci-Radia-Maryja-wp7654

Ehhh, ta nostalgia, przypomina mi się moja Nokia 3210 którą dostałem w 99.... wysyłanie
SMSów to był wtedy szpan...


Co za shitowiec;p ( ale to tylko zeby stare mohery sie znały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:15, kuba9876543210 napisał:

I wierzysz w to wszystko? Pierwszorzednym celem o. Rydzyka beda zyski w postaci pieniedzy
i przychylnosci osob... dotychczas mu nie przychylnych. ;]


To będzie ostatni mój post na ten temat. Jestem praktykującym i wierzącym chrześcijaninem. Dobrze, nie słucham Radia Maryja itd. bo po prostu nie lubię za bardzo słuchać radia ( no może oprócz Dwójki ). Takie pytanie:
Jeśli naprawdę, ta cała kasa szła do portfela o. Rydzyka. No to czemu, Fundacja Lux Veritas, ma pieniądze na odwierty geotermalne, nawet, gdy rząd PO usunął dotacje na to? Skąd Radio Maryja ma kasę na istnienie. W tym świecie bez kasy nie można zrobić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się uśmiałem czytając opis zespołu Creedence Clearwater Revival na Last.fm:

W 1971 r., u szczytu popularności, kiedy przebój „Have You Ever Seen the Rain” królował wszędzie - od zespołu odszedł Tom Fogerty. No chyba zdurniał facet albo go baba namówiła (jak Lennona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 08:26, Piotrbov napisał:

No to czemu, Fundacja Lux Veritas,
ma pieniądze na odwierty geotermalne, nawet, gdy rząd PO usunął dotacje na to? Skąd Radio
Maryja ma kasę na istnienie. W tym świecie bez kasy nie można zrobić nic.

Bo ojciec nie jest głupi. Odwierty geotermalne mają być dla niego emeryturą (bo skubaniec wie że jego wierne słuchaczki kiedyś się wykruszą, młode nie są) a na utrzymanie radia też trzeba mieć kasę. To się nazywa inwestowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się