SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 22:07, witkab napisał:

a wyśmiewaniem Boga

Jest taka subtelna różnica między "żartowaniem z kogoś/czegoś" a "wyśmiewaniem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:12, Rumcajs52 napisał:

> a wyśmiewaniem Boga
Jest taka subtelna różnica między "żartowaniem z kogoś/czegoś" a "wyśmiewaniem" ;)


Owszem, ale określenie "fuck off" w odniesieniu do kogokolwiek jest obraźliwe, nie mówiąc już o tym określeniu użytym w stosunku do Jezusa. Chyba rozumiesz, co mam na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 20:32, sig. napisał:

> <Paweł> jestem ateistą
Agostykiem jeśli już, ateiści jak najbaredziej głęboko wierzą w brak boga (tak wiem że
się czepiam ale denerwuje mnie mylenie nas z ateistami)


Tu chyba jednak chodzi o ateistę - w końcu jeśli jest ateistą, to nie wierzy w boga (siebie) ;]


Pewnego dnia, podczas mszy, pojawia się znienacka Szatan, patrzy wielkimi ślepiami po ludziach, uśmiecha się szyderczo i siada na ołtarzu. Ludzie uciekają z kościoła i tylko jeden staruszek się nie rusza i patrzy na Bestię. Wreszcie Szatan podchodzi do niego i pyta:
- Czy nie wiesz kim jestem?
- Oczywiście, że wiem.
- I nie boisz się mnie?
- Ani trochę.
Szatan lekko się zdziwił.
- Mnie się wszyscy boją, a ty nie? Dlaczego się nie boisz?
- Jestem żonaty z twoją siostrą od 48 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umarł stary, zapalony Quake´owiec. Idzie do nieba, a tam św. Piotr zatrzymuje go i mówi:
- Choć byłeś dobry przez całe życie, byłeś dobrym ojcem i mężem, to nie mogę cię wpuścić do nieba.
- A dlaczego?
- Bo kiedy zasiadałeś za kompem, stawałeś się bezlitosnym mordercą. Zabijałeś, paliłeś, burzyłeś co się dało.
- No to co mam zrobić?
- Niestety muszę wysłać cię do piekła, ale za to, że byłeś dobry, to spełnię twoje 3 życzenia, zanim tam pójdziesz.
Quake''owiec na to:
- Ok, to pierwsze życzenie: God Mode.
Święty Piotr zdziwił się, ale spełnił.
- Drugie życzenie: Give All.
Święty zdziwił się jeszcze bardziej, ale życzenie spełnił i pyta.
- A trzecie życzenie?
- Nie trzeba. Zrzucaj na dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:18, witkab napisał:

Owszem, ale określenie "fuck off" w odniesieniu do kogokolwiek jest obraźliwe


Nie obraża to bezpośrednio żadnej innej osoby. Jeżeli się nie podoba, to nie oglądajcie, mnie te obrazki śmieszyły.
Takie pokazywanie jacy to nie jesteście wielce religijni. Polecam zacząć od robienia czegoś pomocnego, a nie krytykowania dzieł ludzi z humorem (tak, z humorem - trzeba umieć się śmiać ZE WSZYSTKIEGO, co mieści się w mierze szeroko rozumianej akceptacji moralnej -> bo np. martwy noworodek nie śmieszy nikogo o zdrowych zmysłach, a takie obrazki o Jezusie czy coś, które wcale nie są aż tak bardzo obraźliwe, wcale nie powinny aż tak mocno ranić uczuć religijnych).
Zresztą podstawowa rzecz - czy wam to tak naprawdę przeszkadza, że zobaczycie jakiś tam obrazek, gdzie ktoś do Jezusa mówi fu** off? Ale tak szczerze... bo czasami walki się toczą przez jakieś urojenia pewnych osób, którym się wydaje, że wszyscy inni naokoło nich próbują ich zranić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:35, Fumiko napisał:

Umarł stary, zapalony Quake´owiec. Idzie do nieba, a tam św. Piotr zatrzymuje go i mówi:
- Choć byłeś dobry przez całe życie, byłeś dobrym ojcem i mężem, to nie mogę cię wpuścić
do nieba.
- A dlaczego?
- Bo kiedy zasiadałeś za kompem, stawałeś się bezlitosnym mordercą. Zabijałeś, paliłeś,
burzyłeś co się dało.
- No to co mam zrobić?
- Niestety muszę wysłać cię do piekła, ale za to, że byłeś dobry, to spełnię twoje 3
życzenia, zanim tam pójdziesz.
Quake''owiec na to:
- Ok, to pierwsze życzenie: God Mode.
Święty Piotr zdziwił się, ale spełnił.
- Drugie życzenie: Give All.
Święty zdziwił się jeszcze bardziej, ale życzenie spełnił i pyta.
- A trzecie życzenie?
- Nie trzeba. Zrzucaj na dół!


Leże pod biórkiem..... xD

W pewnym mieście obok siebie znajdowała się synagoga żydowska i kościół. W sobotę idzie rabin do synagogi patrzy a ksiądz myje mu samochód, no to się rabin ucieszył, ale i zastanowił... Następnego dnia czyli w niedziele idzie ksiądz na msze, patrzy a rabin odcina rurę wydechowa w jego samochodzie.
- Rabin, co ty robisz z moim samochodem ? - krzyczy ksiądz.
Na to rabin odpowiada:
- Ty mi wczoraj ochrzciłeś samochód to ja Ci dzisiaj twój obrzezam.

Trzy staruszki jedzą obiad i rozmawiają o różnych rzeczach. Jedna mówi:
- Wiecie, naprawdę coraz gorzej z moją pamięcią. Dziś rano, stałam na schodach i nie mogłam sobie przypomnieć, czy właśnie wchodzę, czy schodzę.
Druga na to:
- Myślisz, że nie ma nic gorszego? Któregoś dnia siedziałam na brzegu łóżka i nie wiedziałam, czy wstaję, czy kładę się spać.
Trzecia uśmiecha się zadowolona z siebie:
- Cóż, moja pamięć jest tak dobra, jak zawsze była, odpukać - tu puka w stół. Nagle z zaskoczeniem na twarzy pyta:
- Kto tam?

Ten dowcip nie jest dla osób wrażliwych na wulgaryzmy.........

Spoiler

Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy:
- No i kur.. gdzie? Pytam was, gdzie jest ta pier...... wiosna? Co za pokręcony kraj! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków? Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kur.. jest?! A odwilż kiedy przyjdzie? Śnieg z nieba sypie jakby ich tam wszystkich w górze popieprzyło...
Stojący niedaleko ludzie, słuchając te kocie miauczenia, mówią:
- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie. Kotów nie oszukasz.



No i jeszcze to!!!

http://www.teksty.jeja.pl/435,problemy-nastolatkow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... pamięta ktos jeszcze takie forum o WoWie gdzie gostek składał podanie do gildi +18 a sam najpierw pisze że ma powyżej a później że poniżej 18 lat? Co później wyśmiewają go wrzucając śmieszne zdjęcia kotów? Byłbym wdzięczny za linka do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazki. :)


Choinix---> Sprawdź w jakimś słowniku, np. dict.pl znaczenie słowa "f*ck" i zastanów się, czy jest obraźliwe, czy nie.

20090205152932

20090205152939

20090205152949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:37, Fumiko napisał:

A to to dopiero kotlet :P


Przynajmniej młodsze od węgla i Twojego dżołka o quake''owcu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:31, witkab napisał:

Choinix---> Sprawd1 w jakimś s3owniku, np. dict.pl znaczenie s3owa "f*ck" i
zastanów sie, czy jest obra1liwe, czy nie.


Ale nie obraża żadnego innego użytkownika forum.
A kierowanie się tym, że obraża, bo uraża jego religię jest bezsensowne.
Bo na tej zasadzie możnaby było uznać, że niemalże żaden obrazek nie powinien tutaj być.
W końcu (patrz np. drugi, który tutaj wrzucam) -> ktoś może być wielkim fanem Renaty i się obrazić, bo jakie to niedobre zdjęcie i źle wyszła i taka mina :>.

20090205162313

20090205162406

20090205162443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:26, Choinix napisał:

> Choinix---> Sprawd1 w jakimś s3owniku, np. dict.pl znaczenie s3owa "f*ck"
i
> zastanów sie, czy jest obra1liwe, czy nie.

Ale nie obraża żadnego innego użytkownika forum.
A kierowanie się tym, że obraża, bo uraża jego religię jest bezsensowne.
Bo na tej zasadzie możnaby było uznać, że niemalże żaden obrazek nie powinien tutaj być.
W końcu (patrz np. drugi, który tutaj wrzucam) -> ktoś może być wielkim fanem Renaty
i się obrazić, bo jakie to niedobre zdjęcie i źle wyszła i taka mina :>.


A jak ktoś obraża, na przykład, Twoją matkę? Przecież nie obraża Ciebie. ;)
To tyle z mojej strony, kończę offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się