SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 17:14, Rumcajsev napisał:


▲ ▲

:c

ad1. No cóz Panda świadoma ;P.
ad2. No tak ctrl c, ctrl v...
ad3. Hyym jak to się stało, że koleś z własnej woli wszedł w drut kolczasty... Fail ;P
ad4. Nie do końca łapie o co cho, ale plastic face cool :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie "Galerianki" wczoraj oraz przeczytałem teraz twojego posta. Szok. W sumie ja rozumiem, że dziewczyny (niektóre) chcą się pławić w luksusach, chcą żyć na "lepszym poziomie", ale nie tędy droga... ; d
Tylko wiadomo, takim blacharom, mało zależy na tym by się uczyć, by samemu coś osiągnąć. Przecież tyle ile zarobią przez cały dzień w pracy, mogą zarobić w 1-2h. I przy okazji nie muszą się uczyć, bo po co. Ona ma przecież już zawód... Tylko co to będzie jak już "piękno" (bo co to za piękno jest właściwie) przeminie.? Wiedza brak, uroda brak, sponsorów brak... No i "wyższe standardy" idą się ..... no właśnie ;P. Szkoda mi tych dziewczyn, że nie mają perspektyw, ale cóż ich wybór. Carpe Diem, póki można! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Jeśli chcesz to daj minusa. Liczyłem na to, że więcej osób zagłosuję na plus, ale nie napisałem czegoś w rodzaju " To mój demot liczę na plusiki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 23:38, filip29 napisał:

Nie napisałem czegoś w rodzaju " To mój demot liczę na plusiki".


Tiaaa... Tylko mi jeszcze wytłumacz, w jaki sposób ten Twój "demot" wpisuje się w ''ideologię'' tego, co się do Kwasów wrzuca i co ma jakiś poziom...
Bo to Twoje "dzieło" nie różni się wcale od masy innych "demotywatorów" z jakimś obrazkiem w b&w i mądrą sentencją w podpisie - i to jest niby śmieszne, demotywujące, na poziomie?...
No wybacz. Dla mnie nie jest...

Pozdrowienia...
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demoty przestały być oryginalne już dawno temu( dziury w drogach, fizyka) czasami zdarzają się wyjątki, ale i tak na główną ciągle trafiają te z czarno-białym smutnym obrazkiem i "mądrym" cytatem.

Jeśli piszesz, że mój demot nie różni sie od masy innych i nie jest na poziomie to w ideologie kwasów wpisuje się idealnie. Bo kwasy, przynajmniej moim zdaniem, z założenia były podobne do demotywatorów. Miały się tutaj pokazywać linki takie jak galerianki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:55, filip29 napisał:

Jeśli piszesz, że mój demot nie różni sie od masy innych i nie jest na poziomie to w
ideologie kwasów wpisuje się idealnie. Bo kwasy, przynajmniej moim zdaniem, z założenia
były podobne do demotywatorów. Miały się tutaj pokazywać linki takie jak galerianki.pl.

Nah, raczej nie. Tu się mają pokazywać głównie rzeczy śmieszne, absurdalnie głupie (jak wspomniany link) czy po proste ciekawe. A twój demot jest nijaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak można było tutaj wstawić teraz Hitlera w poszukiwaniu elektro... Jak napisał Zauri, wyjdź z jaskini ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się