SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

>To kompletnie zrównoważony człowiek mający niewyróżniające się konto na allegro.
No te konto się nie wyróżnia bo takich tam pełno. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 20:28, zajacisko napisał:

Don''t worry, oglądam na bieżąco, wszystko przez dobre serca nauczycieli, którzy "podciągną
na dwa". I potem wychodzą takie babole.


Wychodzą wychodzą i to nawet na studia się dostają. A paru wykładowców to przecież też tacy "dobrzy ludzie" i potem, po kołach na czwartym roku (oj, pardon, I SUM) człek dowiaduje się między innymi o tym, iż Kongo płynie sobie w Ameryce Południowej czy że obok Indii jest takie państwo jak Banglis.

XXI wiek, aye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To mnie powaliło

Spoiler

CÓŻ PROSZĘ PAŃSTWA NIEOPATRZNIE WDEPNĄŁEM W ŚMIERDZĄCE G.,SPRZEDAJE JAKIŚ STARY CHŁAM ZA KTÓRY KAŻE PŁACIĆ NORMALNE PIENIĄDZE,KULTURA OSOBISTA NA POZIOMIE RYNSZTOKU,Z GRAMATYKĄ TEŻ NA BAKIER,WIDAĆ EDUKACJA ZAKONCZONA W OŚLEJ ŁAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Potworze!
Mam do opowiedzenia pewną historię. Może będzie ona dla niektórych niezrozumiała, dla innych głupia, a może być tak, że część ludzi poczuje się obrażona... Przykro mi z tego powodu... Ale, tak czy siak, tę historię opowiem...
Od ponad dwóch lat mieszkam w bloku, na czwartym piętrze. To spore, jak na moje miasto, osiedle, toteż sporo ludzi przechadza się pod moim kuchennym oknem. Nie jestem społecznikiem! O nieee... Po prostu swojego okna kuchennego używam do dość częstego palenia papierosków. I właśnie dzisiaj, dokładnie jakieś 10 minut temu, wychylając się na ukochanego fajeczka, zauważyłem starszą kobietę, która, nie wiadomo dlaczego, zboczyła z pięknie odśnieżonej ścieżki i, brodząc po kolana w śniegu, chodziła od ściany bloku i znajdującej się tam wylewki, do odśnieżonego chodnika... Dystans, bodajże, piętnastu metrów pokonała jakieś cztery, może pięć razy, drepcząc bokiem małymi kroczkami. Kobieta wyglądała tak, jakby tworzyła sobie ścieżkę na ogródku. Chodziła w tą i z powrotem.
Myślę sobie – no tak, przecież różne są dramaty ludzkie, na przykład na osiedlu jest człowiek, który cały czas chodzi bokiem, inny zaś chodzi cały czas po linii prostej, wykonując żołnierski zwrot na zakrętach. Czemu tu się akurat dziwić. Ta kobieta pewnie też ma nierówno pod sufitem. Nie myliłem się...
Po którymś z kolei przejściu kobieta zatrzymała się na chodniku. Z westchnięciem (widać zmęczyła się bardzo) schyliła się, otrzepała sobie nogawki i zawołała:
- Misio, Misio! Chodź do mamusi!
W tym oto momencie zza rogu bloku, w stronę którego została wydeptana ścieżka, wybiegł jamnik, podążając świeżo przygotowanym szlakiem w stronę ukochanej mamusi, żeby rzucić się na nią radośnie! Dostał soczystego całusa i zapewnienie, że mamusia zawsze będzie blisko!
Ja się was, ludzie, pytam... Co, do cholery, się z wami dzieje?!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 obrazek nie ma najmniejszego sensu. Fale elektromagnetyczne spoza widzialnych częstotliwości można "zobaczyć'' - wykryć chociażby przy pomocy zwykłego radia czy telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż zmęczony wiecznym odpowiadaniem na pytania żony o to jak wygląda, kupił jej pełnowymiarowe lustro. Niewiele to pomogło, bo teraz żona stała przed lustrem, pytając go wciąż czy dobrze wygląda. Pewnego dnia stojąc przed lustrem kobieta stwierdziła, że jej piersi są zbyt małe.
Nietypowo, mąż posłużył jej radą:
- Jeśli chcesz by Twoje piersi były większe, bierz codziennie kawałek papieru toaletowego i pocieraj nim między piersiami, każdego dnia przez kilkanaście sekund. Chcąc spróbować czegokolwiek żona urwała kawałek papieru i stojąc przed lustrem zaczęła pocierać się nim między piersiami.
- Jak długo to trwa? - zapytała.
- One urosną w ciągu kilku lat.
Żona zatrzymała się.
- Dlaczego sądzisz, że pocieranie papierem toaletowym między piersiami codziennie, przez kilka lat, powiększy moje piersi?
- A czemu by nie ??? Przecież z dupą podziałało...


Kobieta w kwiecie wieku staje przed lustrem i mówi do męża.
- Ech... przybyło mi zmarszczek, utyłam, te włosy takie jakieś nijakie... Zbrzydłam. Powiedz mi, kochanie, coś miłego!
- Wzrok masz dalej dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 15:20, Wojman napisał:

Czytamy przypiete posty albo narazamy sie na gniew Moderatorow...

Przecież to nie był link do aukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 17:08, Wrukos napisał:

> Czytamy przypiete posty albo narazamy sie na gniew Moderatorow...
Przecież to nie był link do aukcji ;)


Tak, ale mozna bylo bez problemu zobaczyc aukcje sprzedajacego, do czego zreszta zachecales :P
Jak masz cos ciekawego, to wrzuc link do aukcji, ktora juz sie skonczyla, albo zrob screena, zamazujac nr.aukcji/nick sprzedajacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 19:18, o_Orange napisał:

> Z cyklu "ważne i piękne cytaty"

A to nie Yoda powiedział? :)


Powiedział Yoda, podpisany jest Dumbledrore, a na zdjęciu jest Gandalf... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się