SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 15:04, Mr.M napisał:

^^ Pewnie niektórzy znają, ale... Zapraszam na historię o chłopie... Ale nie takim zwykłym,
byle jakim chłopie :P Oto chłop z Mazur :P
http://youtube.com/watch?v=ErUxEke58gs


Heheheh ale zwała. Normalnie gwiazda filmów akcji:) Najlepsza zawiecha z rowerem, albo jak przewraca się ze znakiem do rowu. No i: "Dawaj Wino!!">> "NIE" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:04, Mr.M napisał:

^^ Pewnie niektórzy znają, ale... Zapraszam na historię o chłopie... Ale nie takim zwykłym,
byle jakim chłopie :P Oto chłop z Mazur :P
Tu był link ale ja nie chce dostać degrada

Hehe, jak pierwszy raz widziałem ten filmik to padłem na ziemie ze śmiechu :P Ale w tym temacie juz był, nawet kilka razy :)
Aha, i popatrz na przypiętego posta, pisze tam coś o wulgarnych filmikach itp...
Jakiś czas temu ktoś dostał właśnie za ten filmik degrada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 15:27, NuGGet napisał:

Aha, i popatrz na przypiętego posta, pisze tam coś o wulgarnych filmikach itp...
Jakiś czas temu ktoś dostał właśnie za ten filmik degrada :/


Auć? Jeśli kogoś uraziłem czy coś, to przepraszam... Ale tutaj są czasem rzeczy bardziej "kulturalne" i przechodzą bez echa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Czajnik2 pełno śmiesznych tematów utworzył:) Wszystkie z tego co widzę są zamknięte. Ja jak byłem obywatelem to tylu tematów nie otwierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragment ogłoszeń parafialnych, wygłaszanych w moim mieście... nie napiszę nazwy :P


"Zakończyliśmy spisywanie grobów na naszym parafialnym cmentarzu. Serdeczne „Bóg zapłać” za pomoc i zgłaszanie rezerwacji, które zostały wprowadzone na mapę cmentarza."

lol

Oni to się o nas martwią... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem lepszą sytuację na geografi:
N: Nie sprawdziłam waszych sprawdzianów, bo sprawdzałam cały wieczór testy maturzystów, tam każda kartka miała 6 stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 19:36, Lesz3yk napisał:

Przeczytaj opis do końca... W każdym razie to nie jest żadna wpadka.

Mogil by coś napisać o grze, a napisali tylko o niej w ostatnim zdaniu, ale to też nie jest opis. Nic się o niej nie można dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się