SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 19:38, Net.com napisał:

robiłes w photoshopie ?

Nie w paincie (zdjęcia były gotowe,znalazłem je w tym temacie), podopisywałem tylko napisy i żeby nie było spamu:

-Gdzie idziesz?
-Na piwo.
-Ty to potrafisz przekonywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jaK byłem na roratach w kościele( ide do bierzmowania, nie wierze w boga ale ide bo wszyscy inni też idą) ksiądz na zadał zagadke
- a teraz mała zagadka. mianowicie ile jest świec w kościele

-osiem
-osiem
-milion(oczywiście sie wyróżniłem)

- nie ma 8 tylko 9 bo ja jestem tą dziewiątą świecą. bo ja na nazwisko świeca mam.

oczywiście wybuchneliśmy z kumplami śmiechem, w końcu takie sceny nie zdarzają sie na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 23:39, Konował napisał:

Stronka nie ruszana od świąt 2006 roku. 4 wpisy na cały ponad rok istnienia. Niezły kwas.
http://wh40k.gram.pl/


Większym kwasem jest chyba to, że jedna osoba z redakcji z żaden sposób nie związana z gram.pl ma wpisaną funkcję "Wsparcie techniczne forum". Bardzo ciekawe, gdyż jakoś link do forum doprowadza właśnie te forum. Cóż, może liczą, że ktoś się złapie na taką ściemę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może gdzie był opisywany satyrycznie ''komputer przyszłości''? Pamiętam mniej więcej, że była opisywana karta graficzna geforce 10800turbo ultranuclear i że była w stanie wyświetlić miliony włosów w nosie bohatera w ciągu jednej sekundy, a drzewa rosły tak jak normalnie. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podał link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam prawdziwą historię jaka zdarzyla sie w szkole...
dryn.... dzwonek meska czesc uczniow idzie do łazienki (ok 15 chlopow) dotlenic sie przed nastepna lekcja
i tak pala pala nagle wchodzi dyrektorka wszyscy wyrzucaja pety gdzie sie tylko da i udaja ze poszli tu za potrzeba tylko jeden koleś nie zauwazyl ze weszla i tak gapi sie w okno i pociaga sobie fajka gdy ktos nagle klepie go po ramieniu a on nawet sie nie odwrocil tylko wzial reke za siebie z fajkiem i powiedzial:
- masz trzy buchy i sp*****
okazalo sie ze byla to dyrektorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się