SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 16:58, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Z góry przepraszam zajkość zdjęcie, ale było robione na szybko i na kolanie. Newsweek
z roku 98 bodajże.


Brzmi jak wypowiedź typowego fanboya serii Battlefield w komentarzach na YouTube''ie. :) Serio, jak na gości podających się za bardziej dojrzałych, zastanawia mnie, czemu to "fani" BF atakują Call of Duty, a nie na odwrót.

EDIT: Żeby nie było off-topu, Epic Meal Time w stylu Szwedów: http://www.youtube.com/watch?v=C2s0aOhkjmY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy a gdzie tam w ogóle mowa o grach komputerowych? Gazeta ponoć z 98, wtedy to nawet o Call of Duty nie słyszeli.
Autorowi posta chodziło chyba o zbieżność nagłówka z tytułem wydanej dekadę później gry, co swoją drogą jakoś wybitnie śmieszne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 17:46, Daelor napisał:

Autorowi posta chodziło chyba o zbieżność nagłówka z tytułem wydanej dekadę później gry,
co swoją drogą jakoś wybitnie śmieszne nie jest.

Tak jakby Call of Duty miało monopol na wyrażenie Współczesnej Sztuki Wojennej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 17:46, Daelor napisał:

Yyyy a gdzie tam w ogóle mowa o grach komputerowych? Gazeta ponoć z 98, wtedy to nawet
o Call of Duty nie słyszeli.
Autorowi posta chodziło chyba o zbieżność nagłówka z tytułem wydanej dekadę później gry,
co swoją drogą jakoś wybitnie śmieszne nie jest.


To Ty chyba nie rozumiesz, co ja widziałem w tym nagłówku. Można go jako-tako przetłumaczyć jako "Docelowym klientem/odbiorcą "Modern Warfare" są dzieci" i dlatego wspomniałem o "przechwałkach" fanów BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 23:09, UthersonL napisał:

To Ty chyba nie rozumiesz, co ja widziałem w tym nagłówku. Można go jako-tako przetłumaczyć
jako "Docelowym klientem/odbiorcą "Modern Warfare" są dzieci" i dlatego wspomniałem o
"przechwałkach" fanów BF.

Osobiście biorąc pod uwagę że artykuł jest w Newsweeku to prędzej można to zinterpretować jako "Złe Gry Wypaczają Dzieciom Umysły. W Newsweeku raczej takimi bzdetami jak FanDumb między fanami BF i CoDa by się nie zajmowali XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się