SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 11:15, Klimos napisał:

Wszystko OK, pozytwow i tak nikt nie czyta. POLECAM !!!


Hehehe dobre. Nie sposób odmówić pomysłowości autorowi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba tez sie do kwasow nadaje:
Slowem wstepu jestem wlasnie na praktykach w Chorwacji. Pracuje w glownej siedzibie operatora jednej z tutejszych sieci komorkowej. Siedze w helpdesk''u, wiec moim zadaniem (przynajmniej z zalozenia) jest udzielanie pomocy technicznej z komputerami w biurze. Zaczalem w poniedzialek i jak do tej pory, to nic nie kazali mi robic. Poszedlem dzisiaj na obiad do firmowej restauracji. Wracam a na biurku przed moim kompem leza plytki z Baldur''s Gate. Sam nie wiem co mam sobie o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:24, WorldWar3PL napisał:

Fajnie ci tam :)


Z jednej strony tak, ale martwi mnie to, ze jeszcze musze napisac raport z praktyk, ktory nalezy potem przedstawic na uczelni. Jak mi tego nie zalicza, to moze byc problem z rejestracja na nastepny semestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to pasuje do kwasów, ale według mnie jest to trochę śmieszne. Ta historia wydarzyła się jakąś godzinę temu. Mój komputer stoi blisko ściany(na biurku). Siedziałem sobie na forum i zachciało mi się pić. Postawiłem filiżankę na biurku i zacząłem nalewać Colę. Nagle butelka mi się przechyliła i Cola zaczęła spływać po ścianie, na belkę. Troszkę poleciało też na monitor :D. Nagle obraz zaczął się rozmazywać. Szybko sięgnąłem do przycisku na belce i wyłączłem ją. Oczywiście komputer razem z nią, gdyż był doniej podłączony. Z monitora śmierdziało spalenizną, więc myślałem, że się spalił :D. Wszędzie było mokro, więc zacząłem wycierać różnego rodzaju szmatami :P. Nie wiedziałem co zrobić z moniorem i belką, gdyż też były zalane. Więc wziąłem... suszarkę :D. Zacząłem suszyć, a potem podłączyłem do belki monitor(odpiąłem go wcześniej od karty), podłączyłem do belki i nacisnąłem guzik włączania belki, a potem monitora. Jakiż był mój zachwyt kiedy zobaczyłem migający napis: "NO SIGNAL". W końcu zdecydwałem się włączyć komputer i tak jestem tu z wami spowrotem :). Na szczęście się włączył :). Nie wiem, czy to śmieszne, ale nie wiedziałem, gdzie to napisać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe - miałeś stracha. Dobrze, że użyłeś suszarki :) Tylko, że teraz po cukrze z coli wszystko się w środku klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:35, mikim napisał:

Nie wiem, czy to pasuje do kwasów, ale według mnie jest to trochę śmieszne. Ta historia wydarzyła
się jakąś godzinę temu. Mój komputer stoi blisko ściany(na biurku). Siedziałem sobie na forum
i zachciało mi się pić. Postawiłem filiżankę na biurku i zacząłem nalewać Colę. Nagle butelka
mi się przechyliła i Cola zaczęła spływać po ścianie, na belkę. Troszkę poleciało też na monitor
:D. Nagle obraz zaczął się rozmazywać. Szybko sięgnąłem do przycisku na belce i wyłączłem ją.
Oczywiście komputer razem z nią, gdyż był doniej podłączony. Z monitora śmierdziało spalenizną,
więc myślałem, że się spalił :D. Wszędzie było mokro, więc zacząłem wycierać różnego rodzaju
szmatami :P. Nie wiedziałem co zrobić z moniorem i belką, gdyż też były zalane. Więc wziąłem...
suszarkę :D. Zacząłem suszyć, a potem podłączyłem do belki monitor(odpiąłem go wcześniej od
karty), podłączyłem do belki i nacisnąłem guzik włączania belki, a potem monitora. Jakiż był
mój zachwyt kiedy zobaczyłem migający napis: "NO SIGNAL". W końcu zdecydwałem się włączyć komputer
i tak jestem tu z wami spowrotem :). Na szczęście się włączył :). Nie wiem, czy to śmieszne,
ale nie wiedziałem, gdzie to napisać :P.

urzekła mnie twoja opowieść ;)
uważaj by ci nie wybuchnął monitor od zwarcia jakiegoś.
Mój poprtzedni monitor "palił się" 3 razy - objawioało się to tym że po wciśnięciu na nim "power''a" szedł dymek spod klawisza i iskierki pieściły palucha - normalnie czad :D
Ale działał - okazał się że się przerwała ścieżka na płytce. Zlutowałem ją prowizorycznie i w geście dobroci przekazałem go swojej sympatii (co ma mi w chacie wybuchnąć :) - taka opowieść ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:37, WorldWar3PL napisał:

HeHe - miałeś stracha. Dobrze, że użyłeś suszarki :) Tylko, że teraz po cukrze z coli wszystko
się w środku klei...

mi brak kiedyś wylał sok na klawiaturę - jak wyschła tak się lepiła że jak się wcisneło klawisz to już tak zostawał - auto-fire taki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka niesamowitych reklam:

1) Uwaga: Bardzo dwuznaczna!
http://www.youtube.com/watch?v=IWmkSahnk-s&search=

2) Kompilacja czterech reklam - całkiem niezła.
http://www.youtube.com/watch?v=VFzenmfvadA&search=

3) Świetna reklama, nieco medyczna. :)
http://www.youtube.com/watch?v=-yQBhfTntyo&search=

4) Reklama raczej średnia, ale zakończenie... nietypowe (tzn. już po poznaniu produktu). :)
http://www.youtube.com/watch?v=_JMWfcTzkys&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietypowy - bo wstępowy - morał: Jeśli mogę nie wiedzieć, kim jesteś - przedstaw mi się ;)

xxx (20:08)
co słychać "piękny" nieznajomy

Wujek Ferdzio (20:09)
Mhm, no właśnie - nieznajomy. Może tak najpierw warto by się przedstawić...?

xxx (20:09)
nazywam się Kaśka

xxx (20:10)
a Ty?

Wujek Ferdzio (20:10)
Nom, to już wiem z katalogu.

xxx (20:11)
a co chcesz wiedzieć wiecej

Wujek Ferdzio (20:11)
W sumie to by mi się PESEL czyjś przydał...

Wujek Ferdzio (20:11)
Albo NIP. Masz NIP?

xxx (20:12)
a po co?

Wujek Ferdzio (20:12)
To Ci powiem, jak mam na imię.

Wujek Ferdzio (20:12)
Ale najpierw sprawdzę na liście Wildsteina, czy nie byłaś w SB.

Wujek Ferdzio (20:13)
Bo jestem egzekutorem z zawodu.

Wujek Ferdzio (20:13)
A Ty?

xxx (20:13)
na to pa

Wujek Ferdzio (20:14)
Nie, no czemu? Poczekaj, możesz mi się przydać

Wujek Ferdzio (20:14)
Mamy pokaźne wynagrodzenia za współpracę.

xxx (20:14)
przyszli do mnie znajomi pa

xxx (20:15)
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 20:23, Remember_The_Name napisał:

Nietypowy - bo wstępowy - morał: Jeśli mogę nie wiedzieć, kim jesteś - przedstaw mi się ;)

xxx (20:08)
co słychać "piękny" nieznajomy

Wujek Ferdzio (20:09)
Mhm, no właśnie - nieznajomy. Może tak najpierw warto by się przedstawić...?

xxx (20:09)
nazywam się Kaśka

xxx (20:10)
a Ty?

Wujek Ferdzio (20:10)
Nom, to już wiem z katalogu.

xxx (20:11)
a co chcesz wiedzieć wiecej

Wujek Ferdzio (20:11)
W sumie to by mi się PESEL czyjś przydał...

Wujek Ferdzio (20:11)
Albo NIP. Masz NIP?

xxx (20:12)
a po co?

Wujek Ferdzio (20:12)
To Ci powiem, jak mam na imię.

Wujek Ferdzio (20:12)
Ale najpierw sprawdzę na liście Wildsteina, czy nie byłaś w SB.

Wujek Ferdzio (20:13)
Bo jestem egzekutorem z zawodu.

Wujek Ferdzio (20:13)
A Ty?

xxx (20:13)
na to pa

Wujek Ferdzio (20:14)
Nie, no czemu? Poczekaj, możesz mi się przydać

Wujek Ferdzio (20:14)
Mamy pokaźne wynagrodzenia za współpracę.

xxx (20:14)
przyszli do mnie znajomi pa

xxx (20:15)
dziękuje


Świetne!mugłbyś zamieszczać więcej tekstów tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:00, pawlo131 napisał:

Świetne!mugłbyś zamieszczać więcej tekstów tego typu?


No nie powiem, że złe, ale czy ty mógłbyś ucinać niepotrzebny tekst w odpowiedziach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się