SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Radzę uważać, Wy się śmiejecie, a Budo już tam kwity do kartoteki wypisuje. Potem nagle "Co jest?! Byłem Brygadzistą, jestem Przodownikiem!"

;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na starym forum nie byliśta to nie marudźta. Wtedy inaczej sie na wszystko patrzyło, jeszcze z perspektywy staroforumowej, a wtedy za takie coś była kłódka i degrad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 18:14, Fumiko napisał:

Co to znaczy mieć "kreatywną" dziewczynę... ech te nastolatki...


aaarrgghhh! "Samochód - Chłodnia" !! xD
umarłem... skojarzyło mi się to z kabaretem Moralnego Niepokoju - też kiedyś mieli tekst z samochodem-chłodnią...
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:16, Azrathel napisał:

aaarrgghhh! "Samochód - Chłodnia" !! xD


Osobiście 40 minut jeździłem we wnętrzu samochodu - chłodni. Nie polecam.

Ale 14 letnia dziewczyna u 19 letniego gościa? Jak dla mnie to już jest pewne zboczenie. Gdyby te 2 - 3 lata starsza była, to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego..ale wrzucam..zdaję się ze tematy są pokazywane w kolejności od ostatniego posta..czyżby dyskryminacja niektórych tematów?Oj, jak obrońcy praw topiców się o tym dowiedzą to się głowy posypią..XD Ujawniłem aferę Topicgate! Kto za nią odpowie?

20070108212954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:33, konrad16061990 napisał:

Ujawniłem aferę Topicgate! Kto za nią odpowie?

No i na co Ci to było. Bana dostaniesz, policja do domu zapuka a wszystko przez jeden "nadgorliwy" post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:42, Jarys napisał:

No i na co Ci to było. Bana dostaniesz, policja do domu zapuka a wszystko przez jeden "nadgorliwy"
post ;)

Eeeee tam, przesadzasz, co w tym złego, że to zamieścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:52, grand10pelu napisał:

Eeeee tam, przesadzasz, co w tym złego, że to zamieścił?

Widzę, że ty to na poważnie bierzesz. No cóż...
Choć z drugiej strony, gdybyś wiedział co oznacza znaczek ";)" to może byś zrozumiał ;P

Na rysunkach:
1. Mistrz świata i okolic w dyscyplinie sportowej pt. "jajcarze",
2. Masta of tuningu.

20070108215941

20070108220158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:42, Jarys napisał:

> Ujawniłem aferę Topicgate! Kto za nią odpowie?
No i na co Ci to było. Bana dostaniesz, policja do domu zapuka a wszystko przez jeden "nadgorliwy"
post ;)

gorzej jak pan Ziobro w ramach speckomisji topikowej na Baldurs''gate trafi. Jak zaczną badać powiązania naszego bohatera z więszkością rodzeństwa (w końcu bracia by się nie zwalczali tyle czasu, tu się musiał sławny "układ" schować ;) to sobie dłuuuuuuugo w nic nie pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:06, sig. napisał:

to sobie dłuuuuuuugo w nic nie pogramy.


Iiii tam, przesadzasz ;] "W ramach programu zero tolerancji, arogancji, nonszalancji, elegancji, Francji, stancji i God know what else " dostaniemy gry edukacyjne z certyfikatem KUL''u ;]

Jarys

Dnia 08.01.2007 o 22:06, sig. napisał:

No i na co Ci to było. Bana dostaniesz, policja do domu zapuka a wszystko przez jeden "nadgorliwy" post ;)


Jaka policja ? O czym ty mówisz człowieku ? Od razu antyterrorka wpadnie, a później wyślą go do jednrgo z tych koreańskich ''sanatoriów'' z przyspieszonym programem odchudzania ;] Ewentualnie zostanie celem naprowadzanych radiowo pocisków typu Moher-force-one ;] x]

P.S.
Takie poczucie humoru jest wynikiem 15 minut ( dosłownie ) snu w ciągu doby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście te nowe reklamy saturna i media marktu?Jak nie to z pamięci przytoczę testy: Reklama Saturna:-zrobili z ciebie idiotę? itd. oczywiście to aluzja do media markt..Po kilku dniach media markt też daje reklamę: W saturnie cię oszukali? czy coś takiego..to już zaczyna przypominać wojnę na reklamy miedzy PiSem i PO...Ciekawe czy bedzie coś dalej..ja się nieźle uśmiałem jak zobaczyłem odpowiedź media marktu na zaczepkę Saturna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:39, krzysiek-blitek napisał:

tylko jest jedna sprawa saturn i media markt są jednogo właściciela...


Jeśli tak, to bardzo dziwną politykę prowadzą..obrzucać sie nawzajem błotem...może to taki marketing..że reklama ma szokować, ale tak czy tak, uważam że to porąbany pomysł z takimi reklamami..ale można sie pośmiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:44, konrad16061990 napisał:

Jeśli tak, to bardzo dziwną politykę prowadzą..obrzucać sie nawzajem błotem...może to taki
marketing..że reklama ma szokować, ale tak czy tak, uważam że to porąbany pomysł z takimi reklamami..ale
można sie pośmiać..


E, nikt normalny nie bierze tego co w jest w reklamie na poważnie ;)
Za to Saturn robi reklamę MM, MM Saturnowi i ogólnie śmiesznie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się