SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Po pierwszych sukcesach Kubicy w F1 jeden z teamów postanowił sprawdzić,czy polscy mechanicy są równie szybcy.
Zatrudnienie Polaków w pit-stopie daje rewelacyjne wyniki:zdejmują wszystkie cztery kola zaledwie w 2,4 sekundy.Niestety w tym samym czasie przebijają też numery seryjne i przemalowują go na inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 12:31, Gregory171 napisał:

Po pierwszych sukcesach Kubicy w F1 jeden z teamów postanowił sprawdzić,czy polscy mechanicy
są równie szybcy.
Zatrudnienie Polaków w pit-stopie daje rewelacyjne wyniki:zdejmują wszystkie cztery kola zaledwie
w 2,4 sekundy.Niestety w tym samym czasie przebijają też numery seryjne i przemalowują go na
inny kolor


Daj juz spokoj z tymi tanimi szwabskimi dowcipasami o Kubicy i polskich mechanikach ... mnie osobiście bardziej zastanawia, dlaczego w niemczech wprowadzono cenzure na pewne elementy w C&C 3 (jak np. na jednostki samobójców ;-)). Jakby ktoś wymyślił coś ciekawego, to mogłby być nowy tekst o szwabach w ramach ogólnokrajowej riposty.
Ja jakoś nie mam teraz weny, zeby coś smiesznego wymyślić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chciałby ''zawszec'' ze mną pakt?? Znajomość OGame nie nie jest potrzebna do zrozumienia tego Kwasa, lecz niezbędna jest znajomość polskiej ortografii na poziomie gimnazjum :). Uniwersum i nazwę sojuszu litościwie przemilczę :P

20070315130957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to jest dobre, niedawno miałem pierwsze moduły z towaroznawstwa opakowań, odbyły się one w holu, gdyż były tylko organizacyjne, dziekanat przesłał listę studentów z 74 nazwiskami, jednocześnie przydzielając nam salę 15-20 osobową :) przy okazji pisania tego posta, dziewczynie zebrało się na porządki, postanowiła też przetrzeć kompa... oczywiście wliczając w to część obudowy na której znajduje się przycisk reset;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeż go przed takim ziewaniem. Mojemu kumplowi wypadła szczęka z zawiasów jak kiedyś potężnie ziewał. Trzeba było ją łamac żeby na miejsce wróciła. Taryfiarz miał chociaz mase śmiechu jak go do szpitala wiózł. Widok niezapomniany. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://youtube.com/watch?v=BTvfKwKBd-8

poraziło mnie to swoim idiotyzmem, ale jednak mam coś w sobie ;D

a tu dialog z koleżanką:

- co sądzisz o kubie?
- no spoko koleś, ale trudno z nim pogadać dłużej niż 5 minut nie słysząc o Tibii
- kto to jest Tibii?
- xD nevermind
- co to znaczy nevermind?
- nieważne :)
- no weź powiedz co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:02, zbysheck napisał:

a tu dialog z koleżanką:

- co sądzisz o kubie?
- no spoko koleś, ale trudno z nim pogadać dłużej niż 5 minut nie słysząc o Tibii
- kto to jest Tibii?
- xD nevermind
- co to znaczy nevermind?
- nieważne :)
- no weź powiedz co to znaczy...

Blondynka?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:09, Bartkula napisał:

Blondynka?? :P

Niezbyt. Ma takie brązowo-czerowno-rude włosy jak cię to interesuje ;P Ogólnie dziwny kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:53, KileRrrr18 napisał:

> 1 wejdź na www.google.pl
> 2 wpisz debil
> 3 nie wciskaj enter ale wciśnij szczęśliwy traf

Ja złapałem Romana Giertycha oraz Tadeusza Cymańskiego. Tak samo jeżeli wpiszecie słowo kut*s (bez gwiazdki) to pojawi się... sami na pewno widzieliście, to co mówię akurat pojawiało się kilka razy w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:53, KileRrrr18 napisał:

> 1 wejdź na www.google.pl
> 2 wpisz debil
> 3 nie wciskaj enter ale wciśnij szczęśliwy traf


Możesz również wpisać ''idiota'' wtedy też jest ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się