SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

A jak wam się to czyta??

Fenomelnalna moc ludzkiego umysłu  

Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam.
Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu. Dzjiee się tak paoinweż ldzkui usmył nie cztya kdaeżj lriety po keoli lecz słwoa jkao cśłaoć. Nmietiswoae, co? No cóż, a ja zwasze małelyśem, że ogrifrtoaa jset wnżaa.

PS: Gdzieś to przeczytałem i pomyśałem, że warto to przesłac dalej. Nie znam pochodzenia tego tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post napisany przez użytkownika "Sol mi trzepie" (ciekawe czy zdementują ;) w temacie "Atak USA na Iran?":

KISA KISA NIE MAM PENISA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UESIA rozwali iran i będzie fajowo, zrobią dziure w ziemi i zrobiom muj pomnik :)

Ten post jest pomnikiem inteligencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka obrazków wyszukanych w Sieci :)
Mnie się bardzo podoba ten pierwszy choć mam wrażenie, że już go znacie :P

20070411175026

20070411175033

20070411175041

20070411175047

20070411175055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak raz byłem w WC na jednej przerwie szkolnej to spotkałem taką sytuacje: dwuch kolesi było w WC i obaj w 2 kabinach obok siebie i 1 z nich zaczoł gadać przez telefon a 2 myślał że on gada do niego:
1: Cześć
2: Cześć
1: Co robisz ?
2: S**m
1: Aha, a umówisz się zemną na randke ?
2: P******o cie koleś ?
1: Aha, szkoda
2: ...
1: A jak się czujesz ?
2: Dobrze, dzięki
1: Co będziemy dzisiaj robić ?
2: Niewiem k***a bo cie 1 raz spotkałem !!!
Rozmawiający przez telefon(1) wyszedł z kabiny i mówi do swojej dziewczyny przez tel. "Czekaj bo ktoś w*******a się w naszą rozmowę"

A tu macie fote mojego brata tylko je sobie skopiujcie i zobaczcie w np: paincie żeby było lepiej widać.
I jak te 2(obrazek i ta sytuacja o której opowiadałem ?)

20070411175101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, muszę sobie zrobić przerwę. "Czas na przerwę, czas na KitKat" po którego a propos idę do kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 18:24, LuQeMaStEr napisał:

Kurczę, muszę sobie zrobić przerwę. "Czas na przerwę, czas na KitKat" po którego a propos idę
do kuchni :D


Znaczy się - będziesz sobie wcierał KitKat''? W końcu to kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazano uczniom przynieść po dziesięć rubli na fundusz Komunistycznej Partii Etiopii.
- Ojciec powiedział - wytłumaczył się Wowa, który pieniędzy nie przyniósł - że w Etiopii nie ma partii komunistycznej!
Po miesiącu znów kazano przynieść dzieciom po dziesięć rubli na fundusz władzy ludowej w Etiopii.
- Ojciec powiedział, że w Etiopii nie ma władzy ludowej - rzekł Wowa, który znów nie przyniósł pieniędzy.
Po pewnym czasie ponownie kazano przynieść po dziesięć rubli na ale głodujących w Etiopii.
- Ojciec powiedział - stwierdził Wowa, kładąc na stolik trzydzieści rubli - że jeśli w Etiopii głodują, to jednak jest tam i partia komunistyczna i władza ludowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 16:57, krzysiek253 napisał:

Heh widzieliście coś takiego?? Czy to sie kręci??


Identyczne jest w jednej klasie w mojej szkole, ale nie zwróciłem uwagi że się kręci dopuki ktoś nie powiedział że się ma kręcić.
I to się naprawdę nie ktęci, to jest złudzenie optyczne, jeśli się chcesz przekonać to jakieś kółko do połowy kartką i zobaczysz że się już nie ktręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gó....!!! TO JEST POLITYKA!!!


co za tandeta.wieje nuda jak nw posiedzeniu sejmu!!!!tylko bzykanie i nic poza tym.czy polakow smieszy tylko sex?albo autor tego beznadziejnego...


Kobieta informatyk jest jak świnka morska. Ani świnka ani morska!


Dziadek z babcią siedzą przed kominkiem.Babcia proponuje:
-Może byśmy się jakiegoś winka napili?
Dziadek schodzi do piwnicy,bierze pierwszą lepszą butelkę i czyta:koń jak.Zadowolony zanosi butelkę do góry.Wypijają najpierw po kieliszku,potem całą butelkę.Dziadek żuca się na babcię,namiętnie ją całuje,rozbierają się i kochaja caly wieczór,noc,dzień i następną noc.Po igraszkach dziadek sprawdza butelkę i czyta dalej:koń jak nie może,jadną łyżkę na wiadro wody.


Jasiu jest w szkole.
Nauczycielka mówi:
-Dzieci,na jutro macie przygotować referat.
Nauczycielka pyta sie Jasia:
-Ile masz lat?
Jaisu odpowiada.
-Nie wiem
-Ile jest gwiazd na niebie?
-Nie wiem
-Czym twój dziadek wojował na wojnie?
-Nie wiem
-Na czym twoja babcia piecze placki?
-Nie wiem

Jasiu przychodzi do domu,i pyta sie taty:
-Tato,ile mam lat?
Tata odpowiada:
-Osiem

Jaś podchodzi do mamy i pyta sie:
-Mamo,ile jest gwiazd na niebie?
-Nie do zliczenia

Chłopiec podchodzi do dziadka i pyta sie:
-Dziadku,czym wojowałeś na wojnie?
-Mieczem,i szablą.

Zmęczony Jasiu podchodzi do babci i pyta sie:
-Babciu,na czym pieczesz placki?
-Na patelni.

Jaś jest w szkole i pani sie pyta:
-Jasiu,ile masz lat?
-Nie do zliczenia.

-Ile jest gwiazd na niebie?
-Osiem.

-Czym twój dziadek wojował na wojnie?
-Patelnią

-Na czym babcia piecze placki?
- Na mieczu i szabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.04.2007 o 19:02, M-Pac napisał:

Hehe,kawał pierwszi i ostatni znam,ale i tak są coolowe:D


Brygadzista powinien wiedzieć o cieciu cytatów, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się