Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Total War!

54 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2014 o 11:22, Bambusek napisał:

Nie jest powiedziane, że to nowa część, tylko że "new Total War game". Standalone dodatek
do Rome 2 też można pod takową podpiąć (byłby nowy? Byłby. Byłby TW? Byłby), a patrząc
na to, że gra ma być ujawniona na niewielkiej imprezie zamiast miesiąc temu na przykuwającym
uwagę Gamescomie to sam obstawiam, że to właśnie będzie rozszerzenie do Rome 2.


Na community pisze się że może być samodzielna wersja Barbarian Invasion do Rome II lub właśnie Warhammer. Niedługo się przekonamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 11:52, Gohan1989 napisał:

To niemoże być total war gdyż niedawno wyszedł rome 2(sami wiedzie ze nie dokonca idealny)
pewnie warharmer

To jest Total War: https://twitter.com/EGX/status/509356174983331840

Poza tym, Rome 2 wyszedł w zeszłym roku, nowy TW wyjdzie w przyszłym, a gry z serii Total War średnio wychodziły co rok-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 11:41, sylwasss napisał:

Na community pisze się że może być samodzielna wersja Barbarian Invasion do Rome II lub
właśnie Warhammer. Niedługo się przekonamy ;)


No i własnie BI 2 albo odpowiednik pod innym tytułem obstawiam. A jest jeszcze jedna poszlaka - na styczeń planowana jest druga książka podpięta pod Rome, tocząca się w czasach Attyli. Ksiażka, która raczej ma niewiele sensu jeżeli nie będzie jej towarzyszyć gra w zbliżonym okresie (znaczy książka jak książka, sens ma zawsze. Sensu nie miałoby podpinanie jej pod grę). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Warhammer był by ciekawy, tylko zastanawiam się czy zwykły, czy 40000. W tym drugim przypadku
> schemat total warów średnio pasuje ... mechanikę musieli by przekształcić na coś bardziej
> oddającego potencjał "nowoczesnej" technologii wojennej.
> Zwykły jest mniej popularny ...

Na pewno zwykły bo do 40k nie wykupili licencji.
A na wet jesli by mieli to i tak wolałbym zwykłego zawsze jakoś wolałem miecz i magię od nowoczesnych technologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jedynie słuszne klimaty, czyli okres napoleoński. NTW było niezłe, ale nadal ograniczone przez typową TWowską mechanikę i silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2014 o 11:22, Bambusek napisał:

Rok łatania, 14 patchy, 15 za 6 dni. Faktycznie, nie chce im się grzebać...

nie mówię, że jej nie pudrują, ale że jesli coś jest spieprzone w rdzeniu to patche niewiele tu pomogą. Ewentualnie przy okazji premiery dodatku można przepisać jego część, ale tylko jeśli ma to sens. Daleko nie szukając, wspomniany Empire i Napoleon nieprzypadkiem wyszły jako dwie osobne gry.

Dnia 10.09.2014 o 11:22, Bambusek napisał:

/.../ Dowiemy się za 15 dni.

well, odnosze się do sytuacji jeśli to jednak Warhammer: total war. Jeśli jednak (znowu..) barbarian invasion, to przynajmniej jest szansa, ze faktycznie wprowadzą istotne zmiany (bo warstwa techniczna to był tylko jeden z licznych problemów tej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 11:33, sylwasss napisał:

Przykro się czyta takie posty osoby która nie ma pojęcia co się dzieje z Rome II.
1. Gra posiada 14 już patchy (a będą kolejne) za kilka dni wyjdzie 15, który jest teraz
w fazie beta. Pisałem o tym w temacie Rome II jakie zmiany zaszły.

odpowiedź masz wyżej

Dnia 10.09.2014 o 11:33, sylwasss napisał:

2. Dodatki są. Mamy 2 DLC z nową kampanią min. Hanibal u Bram czy Cezar w Galii, za chwile
dostaniemy za darmo kampanie za czasów Octaviana, więc masz rację dodatków nie ma.

pseudododatki. Sorry, ale DLC za dziesięc czy dwadzieścia dolców nigdy nie będzie tym samym, co normalny expansion pack za 30 czy 40. Zwłaszcza że afaik w żaden sposób nie rozbudowują podstawowej mechaniki wielkiej kampanii, po prostu pokazują mniejszy konflikt.

Dnia 10.09.2014 o 11:33, sylwasss napisał:

3. Po drugie to nie SEGA tylko CA dłubie przy tej grze, tak trudno było sprawdzić w necie
kto jest developerem?


Tak, a dłubie przy niej CA. AZa pieniądze Segi. I to nie pierwszy raz, kiedy sega wypycha coś kolanem na półki sklepowe gdy nie jest skończone, by daleko nie szukać, Alien: colonial marines czy Alpha Protocol.
w związku z powyższym polecam ci poniższy cytat

Dnia 10.09.2014 o 11:33, sylwasss napisał:


Jesteś zwyczajnym ignorantem, który piszę pseudo inteligentne posty. Następnym razem
dwa razy się zastanów zanim coś napiszesz.

i radze wziąć go sobie do serca zanim weźmisz się za pouczanie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1 dla Warhammer: Total War.

I nie będzie to 40k, bo strategie z czterdziestki robi Relic ze swoimi Dawn of Warami - już dawno temu zapowiedzieli trójkę, więc nie ma sensu, żeby CA robiło to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> +1 dla Warhammer: Total War.
>
> I nie będzie to 40k, bo strategie z czterdziestki robi Relic ze swoimi Dawn of Warami
> - już dawno temu zapowiedzieli trójkę, więc nie ma sensu, żeby CA robiło to samo.
Nie wspominając o tym że nabyli prawa do Warhammera fantasy, a nie Dawn of War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Jak ja uwielbiam te mocne argumenty. Napisz mi dokładnie co jest zepsute w tej grze w samym rdzeniu. Jakoś nie mogę się tego doszukać, tak samo jak 99% społeczności TW.
2. Pseudododatki? To samo mieliśmy przy sławnym Rome Total War. Dostaliśmy Alexandra czy Barbarian Invasion. Medieval II dostaliśmy Królestwa. Które wprowadzały nic innego jak miejszy czy większy konflikt. Ktoś tu nie ma wiadomości o poprzednich dodatkach. A Napoleon to nie był dodatek do Empire tylko osobna gra.
3. Moje ostatnie zdanie z poprzedniego posta dalej aktualne. Jak nie masz wiadomości to się po prostu nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 14:08, sylwasss napisał:

1.Jak ja uwielbiam te mocne argumenty. Napisz mi dokładnie co jest zepsute w tej grze
w samym rdzeniu. Jakoś nie mogę się tego doszukać, tak samo jak 99% społeczności TW.

Bo ja wiem, wszystkie problemy z optymalizacją, AI, pewne założenia mechaniki (jak limity jednostek i brak mozliwosci przemieszczania ich bez generala, z czym znowu najbardziej nie radzi sobie AI), przejrzyj tematy o Rome 2 bez klapek na oczach będziesz miał całe spektrum problemów.
ale spoko, już widzę, że mam do czynienia z fanbojem-trollem co mogli by mu nasrać do pudełka i też byłby zadowolony. Zwłaszcza, że sam swego czasu regularnie przeglądałem strony poswiecone TW i wiem jak to w rzeczywistości było z tym "99% społeczności" :D

Dnia 10.09.2014 o 14:08, sylwasss napisał:

2. Pseudododatki? To samo mieliśmy przy sławnym Rome Total War. Dostaliśmy Alexandra
czy Barbarian Invasion. Medieval II dostaliśmy Królestwa. Które wprowadzały nic innego
jak miejszy czy większy konflikt. Ktoś tu nie ma wiadomości o poprzednich dodatkach.

*przewraca oczami*
Barbarian to właśnie przykład normalnego dodatku, który dodawał nowe umiejętności jednostkom, overhaul systemu morale i masę innych zmian wpływających także na kampanię z podstawki. W przeciwieństwie do aleksandra, który był pierdółkowym DLC gdzie trochę przerobiono mapę i kazano nam podbić cały wschód, tyle nowego contentu.
Doprawdy muszę cię uczyć tak podstawowych różnic?

Dnia 10.09.2014 o 14:08, sylwasss napisał:

A Napoleon to nie był dodatek do Empire tylko osobna gra.

tia, taka osobna gra, że tylko przypadkiem kosztował połowę ceny każdej innej częsci z serii, nie mówiąc o grze na okrojonej mapie okrojoną liczbą frakcji :D

Dnia 10.09.2014 o 14:08, sylwasss napisał:

3. Moje ostatnie zdanie z poprzedniego posta dalej aktualne. Jak nie masz wiadomości
to się po prostu nie odzywaj.

owszem, aktualne, ale tylko jeśli odnosisz je do własnej ignorancji i klapków :) W związku z tym szkoda mojego czasu jak masz dalej rżnąć głupa i whiteknightować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wytęsknieniem czekam na nowego Warhammera. Mark of Chaos był znacznie gorszy niż Shadow of the Horned Rat i Dark Omen. Mam nadzieję, że do typowej mechaniki Total War zostanie dodana warhammerowa fabuła. Sam podbój Starego Świata bez rozgrywającej się opowieści byłby marny.

Co do dostępnych armii - liczę na Skaveny i Bretonnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego dark_master, do jasnej cholery, przestańże wreszcie jątrzyć, bo te forum powoli zaczyna pływać w twym jadzie. Nie pasuje ci Dragon Age, nie pasuje ci Total War - ok, rozumiemy, ale po jakiego diabła wciąż hejtujesz coś, w co nawet nie grasz? Zrozum wreszcie, że pretensje do CA to mogę mieć np. JA, bo zakupiłem edycję premierową Rome 2 i poczułem się jakbym dostał w pysk mokrą szmatą, ale nie ktoś, kto o doświadczonych przeze mnie błędach i niedoróbkach tejże produkcji co najwyżej czytał w internecie. Mimo to, po pierwszym szoku postanowiłem odczekać kilka miesięcy i mogę jedynie powiedzieć, że poprzez ciężką pracę nad serią patchy developerom udało się odzyskać choć część dobrego imienia: gra nareszcie jest taka jaka powinna być w dniu premiery i naprawdę może się podobać. Tak wygląda obiektywna ocena, potwierdzona osobistymi doświadczeniami, a nie pusty hejt, do którego sprowadza się KAŻDY post twego autorstwa. Odpuść, koleś, bo jedynie niszczysz merytoryczną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie kolejny Total War. Z serii najbardziej lubię Medieval II: Total War. Może dlatego, że to pierwsza gra z serii, która trafiła w moje ręce. No i dzięki niej przekonałem się do Edycji Kolekcjonerskich, bo w takiej właśnie edycji dostałem Medivala II w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc albo to będzie jakiś większy dodatek do drugiego Romana, być może Total War w świecie Warhammera albo Medieval 3. Szczerze mówiąc preferuję opcję numer 3, z drugą częścią mam wielki sentyment i po prostu uwielbiam ramy czasowe przedstawione w tejże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za samego trolla powinieneś dostać warna, ale jak ktoś nie ma argumentów to ucieka się do takich właśnie wyzwisk. (idzie raport z miejsca) Problem optymalizacji został dawno naprawiony, AI naprawione czy to na mapie kampanii czy przy oblężeniach. Założenia mechaniki to nie są problemy w rdzeniu tylko pewna wizja twórców. Limity jednostek? Ktoś tu naprawdę nie grał w TW. Możesz utrzymywać na każdym poziomie imperium pewną ilość jednostek co jest bardzo realistyczne i zgodne z historią. Klapek na oczach? Sam wystosowałem pewien list na forum jak i do samego CA z prośbą o poprawę pewnych rzeczy. Więc Panie z czym do ludzi?

Różnic, każda nowa kampania czy to CiG czy HaG wprowadza zmiany w prowadzeniu kampanii. Czy to przy drzewku technologii, sposobie budowania czy na polityce kończąc. Wprowadza masę nowych jednostek i nowe nację. Więc po raz kolejny z czym do ludzi? Zagraj chociaż jeden z wymienionych dodatków i przestań wygadywać farmazony.

Tak taka osobna gra, to była. Nie był to dodatek kiedy Ty to wreszcie zrozumiesz? Mam tłumaczyć jak dziecku.

Ostatnie zdanie aktualne, zresztą który to już zresztą raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licze na Warhammera, ale cos nie wyobrazam sobie Total War: Warhammer albo Warhammer Total. Total War to typowo ich seria.

Warhammer to zupelnie inne uniwersum. Zupelnie inny problem surowcow, dyplomacji itd, bo nie wazne co niemozliwy jest sojusz orkow z krasnoludami, elfami itd.

Mam nadzieje, ze to jednak jest cos z warhammerem. Ja chce moje krasie i mroczne elfy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować