Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Były pracownik DICE: - nie kupujcie Battlefield Hardline na premierę

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zamawiać pre-order czy wstrzymać się do premiery i wówczas dokonać ostatecznego wyboru? Takie dylematy zapewne towarzyszą wielu konsumentom. Swoimi poglądami na ten temat dzieli się jeden z byłych pracowników studia DICE.

Przeczytaj cały tekst "Były pracownik DICE: - nie kupujcie Battlefield Hardline na premierę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś na myśli mod Ecko ;) Gdzieś czytałem komentarze że to "coś" może zagrozić community Payday 2 xD Dobre sobie, strzelanie bez sensu po torbę z pieniędzmi byle zniszczyć obiekty na mapie bo w końcu "grafika NEXT-GEN".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę, to w ogóle nie powinno się kupować gier bez możliwości wcześniejszego zweryfikowania ich faktycznej jakości, bo inaczej o rozczarowanie nietrudno. O ile opinie użytkowników można sobie zazwyczaj wsadzić w kieszeń, to jednak garść wczesnych recenzji fachowców powinna wystarczyć do wyrobienia wstępnej opinii i odpowiedzi na pytanie, czy warto sięgać do portfela. Sam zwykłem podejmować ryzyko, ale ze świadomością, że w razie czego mogę mieć pretensje tylko do siebie. Z drugiej strony, przy Cieniu Mordoru złamałem się dopiero po pierwszych, pozytywnych recenzjach. I było warto, bo pisali prawdę - gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak na dobrą sprawę, to w ogóle nie powinno się kupować gier bez możliwości wcześniejszego
> zweryfikowania ich faktycznej jakości, bo inaczej o rozczarowanie nietrudno. O ile opinie
> użytkowników można sobie zazwyczaj wsadzić w kieszeń, to jednak garść wczesnych recenzji
> fachowców powinna wystarczyć do wyrobienia wstępnej opinii i odpowiedzi na pytanie, czy
> warto sięgać do portfela. Sam zwykłem podejmować ryzyko, ale ze świadomością, że w razie
> czego mogę mieć pretensje tylko do siebie. Z drugiej strony, przy Cieniu Mordoru złamałem
> się dopiero po pierwszych, pozytywnych recenzjach. I było warto, bo pisali prawdę - gra
> jest świetna.
>

Oby więcej tak rozsądnych ludzi jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na historię serii i moje doświadczenia z nią (a grałem we wszystkie poza Modern Combat, tego F2P i Heroes), lepiej w ogóle Battlefieldów nie kupować na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizjoner! Prorok! Wieszcz! Kupować gry EA przed premierą - od lat - to przecież wspaniały pomysł. Jak gracze kupowali w pre-orderach (niezałataną do dna dzisiejszego) alphe BF4 to pewnie zacierał łapki -bo jeszcze ''były'' nie był :D

Zresztą obserwując rynek AAA można dojść do wniosku, że na premierę lepiej nie kupować nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś po wydaniu BF4 jest jeszcze na tyle głupi by kupić Hardline''a w dniu premiery??? Przecież DICE po wydaniu każdej części ma w kontrakcie urlop co oznacza, że przez pierwsze 2 - 3 miechy można tylko pomarzyć o łatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam pytanie czy ktoś po wydaniu BF4 jest jeszcze na tyle głupi by kupić Hardline''a
> w dniu premiery??? Przecież DICE po wydaniu każdej części ma w kontrakcie urlop co oznacza,
> że przez pierwsze 2 - 3 miechy można tylko pomarzyć o łatce.
Hardline''a DICE nie robi więc bez sensu twój komentarz.
Poza tym to że, bf 4 był niedopracowany w dniu premiery to wyłącznie wina EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 15:57, Shinigami napisał:

Robi - nawet ważniejszą z punktu widzenia większości graczy część :D

http://bravointel.com/2014/05/28/report-dice-is-working-on-battlefield-hardlines-mp-visceral-developing-the-campaign/


Ale to też nie wiadomo czy to ta sama ekipa co robiła bfa 4 w sumie mozna sie spodziewac czego innego po kampanii i po multi pod wzgledem bugów na premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 18:04, kris090 napisał:

Ja jakoś nie wierzę w ani jedno słowo EA i DICE. Sorry guys...


Czyli że kolo kłamie i jednak lepiej kupić przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować