Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2014 o 16:00, Prince_Miki napisał:

Wydaje mi się, możesz zalogować się tutaj podając tego firmowego maila, ponieważ gram.pl
nie sprawdza, czy jest on aktualny. A próbowałaś? ;)

BTW: Skoro już się na nowo poznajmy, to ja jestem miki3aa, tylko już z tamtego
konta dawno nie korzystam. Może coś kojarzysz? ;)



Kojarzę :) Wiele ksywek kojarzę, niektóre baaardzo dobrze, niektóre mniej :)

Isildur - trzeba było!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy próbowałaś zalogować się ze starego konta? Z tego, co pamiętam, to gram.pl nie sprawdza podczas logowania, czy dany mail jeszcze istnieje. Bo tam miałaś tyle wpisów na GS''ie i WT, a tu Obywatel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uznajcie mi tego jako spam ale... woooow! Miło naprawdę że wpadłaś ^^

W ogóle bardzo miło że wszyscy coś od siebie tutaj podrzucają i czekamy na więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miki, nie próbowałam, nawet nie próbuję, bo hasła nie pamiętam. Muradin, my chyba nie mieliśmy przyjemności się poznać? Czy mieliśmy? Dużo czasu upłynęło, może kiedyś się widzieliśmy przy jakiejś okazji?

Wpadłam, wpadłam... zestresowana odrobinę, gdyż ponieważ spamować to ja lubię (i wyjątkowo dobrze umiem) i się nieczęsto potrafię powstrzymać :D Oglądam sobie to nasze/wasze forum i przyznaję Destro i Leo po latach rację - ascetyczne fajne jest!

Oglądam sobie też ksywki, przypominam o tylu fajnych sprawach i akcjach i mam nadzieję, że teraz też jest fajnie. :)

To niesamowite jak czas leci, widzę to po swoim własnym rodzonym dziecku, ale też widzę jak dorastają i zmieniają się moi "podopieczni". Chlip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 17:06, Muradin_07 napisał:

Nie uznajcie mi tego jako spam ale... woooow! Miło naprawdę że wpadłaś ^^


I to jest stare, dobre gramowe spamowanie ;P

Dnia 03.10.2014 o 17:06, Muradin_07 napisał:

W ogóle bardzo miło że wszyscy coś od siebie tutaj podrzucają i czekamy na więcej! :)


Może lepiej niech tak za dużo nie podrzucają, bo mi się chusteczki zaczynają kończyć i nie będzie w co nochala wytrzeć jak człowiek się rozczuli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żeby było merytorycznie i zgodnie z tematem wątku... Kto pamięta czym był STROBLON? ;) Jeśli nikt znaczy, że to był inside joke a mnie dopadła demencja. Starcza.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak byłaś Konsulem i banowałaś trollów w niepowtarzalny sposób. Dopisywałaś bowiem do ich postów za pomocą narzędzi moderatorskich "Pa pa. Ban", czy coś w tym stylu. ;) A tak z innej beczki powiedz, dlaczego odeszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 17:29, Solaczek napisał:

A żeby było merytorycznie i zgodnie z tematem wątku... Kto pamięta czym był STROBLON?
;) Jeśli nikt znaczy, że to był inside joke a mnie dopadła demencja. Starcza.. :P

Pierwotna czy tam robocza nazwa gramsajtów :P Dobrze, że ta nazwa nie przeszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... powiem szczerze, że nie pamiętam aż tak dobrze, a jeśli już to na pewno było to za "małego Muradina". Z tamtego okresu to chyba mało kto mnie pamięta, ale ja za to dobrze pamiętam wielu :D

@Piterus: No ja dzisiaj jadłem ostre rzeczy, więc nie będzie widać aż tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, cinus! Awatara dotąd nie zmieniłeś :) Ta. Stroblony, wynik przejęzyczenia w trakcie burzy mózgów. Cudna nazwa, taką mieliśmy nadzieję, że się przyjmie :D Damn! ;]

Miki, nooo... bo banować to trza umić! I odejść w odpowiednim momencie. Nie mogłabym w 101% poświęcić się pracy, dojazdom. Zmieniła się ekipa, syn mój przyszedł na świat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek przygody z gram.pl? Jak każdy ze starych, chcąc, nie chcą zostałem "przesłany" na gram.pl z cdprojekt.info.
Na cdprojekt.info trafiłem, jak każdy kto kupił grę od cdp, tj. w celu jej rejestracji. Ledwo zapoznałem się z tamtym forum/stroną i po kilku tygodniach/miesiącach (nie pamiętam dokładnie) powstało gram.pl.
Mówiąc/pisząc gram.pl, myśli się o forum. Forum dyskusyjne łączy ludzi, szczególnie, gdy jest wielotematyczne, jak forum.gram.pl, mimo, że teoretycznie rządzą tu gry.
Swoje początki pamiętam, zasady pisowni były mi znane, ortografia i gramatyka nie były mi obce, ale na forum pisałem bez poszanowania zasad, przynajmniej na początku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64&pid=44 - mój pierwszy post. I przy okazji, nick zmieniłem, więc może ktoś, kto by mnie kojarzył z tamtych czasów, nie skojarzy mnie teraz. :)

Kiedyś było inaczej, pewnie człowiek był młodszy, miał inne priorytety i dlatego wydaje mu się, że było lepiej na forum. Było lepiej ogólnie. Powinny tu teraz paść słowa, że dawniej był "klimat", słynny klimat, który kiedyś był, a dziś go nie ma. Można by o tym wiele pisać, ale ci co pamiętają, wiedzą w czym rzecz, a ci co nie pamiętają lub nie było ich wtedy, niech żałują. Żadne słowa tego nie opiszą, więc ciężko jest napisać, o co chodzi. ;P

I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 15:44, Muradin_07 napisał:

Jednak gram.pl nie byłby takim serwisem gdyby nie Wy - Gramowiczki i Gramowicze.
Dlatego chcielibyśmy, abyście opowiedzieli nam o tym jak zaczynaliście swoją przygodę
na gram.pl.


Było to zaraz po podłączeniu mi stałego łącza. Według Gramstatów był to 20 lutego 2008 roku, a ja pamiętam, że miałem wtedy ferie, więc surfowałem w nocy po necie (tyle stron do odwiedzenia, tyle możliwości!), aż w końcu wszedłem na gram.pl (do tej pory nie wiem, dlaczego wybrałem właśnie gram. Prawdopodobnie reklama w CD-Action zakorzeniła mi się gdzieś w mózgu i przypomniała właśnie owej nocy), założyłem konto i zacząłem spamować. Swojego pierwszego posta napisałem w temacie dotyczącym tego, która gra z serii Hitman jest najlepsza. Niestety, temat musiał zostać usunięty, gdyż w chwili obecnej nie jestem w stanie go znaleźć (jest bliźniaczy temat, w którym także jest mój post, ale to nie to), ale chyba mam gdzieś na dysku screena swojej pierwszej wypowiedzi ;-)

Dnia 01.10.2014 o 15:44, Muradin_07 napisał:

Co Wam się podobało lub też nie w przeszłości, a także jak Waszym okiem
wygląda to w tej chwili.


To, o czym każdy wspomina, czyli atmosfera na forum, której już nie będzie. Jeszcze przed premierą Gothic 3 temat miał prawie 2000 postów dotyczących przewidywanych wymagań, koncepcji fabuły, gdybań itp. Podczas premiery dodawanych było po kilka postów na minutę, a gry nie trzeba było mieć, żeby wiedzieć o niej wszystko - włącznie z fabułą. A teraz co? Temat o trzecim Wiedźminie ma już 3 lata, wiele wiadomo, premiera już niebawem, a w temacie ledwie 700 postów. Może przy okazji premiery się to poprawi (ostatnim wielkim zrywem była premiera Diablo 3). Oczywiście nie chodzi tu tylko o ilość postów. Forum przypomina jakieś miejsce, które przyciągnęło wielu ludzi, a teraz o nim zapomniano i siedzi tu jedynie garstka weteranów.

Dnia 01.10.2014 o 15:44, Muradin_07 napisał:

A może nasunęły się jakieś wspomnienia związane z osobami, które pojawiały się w tym miejscu?


Utrzymywałem długi kontakt z wieloma osobami z forum, ale obecnie całkowicie go utraciłem. Raz na jakiś czas z kimś pogadam i tyle.

Dnia 01.10.2014 o 15:44, Muradin_07 napisał:

I chyba to, co dla wielu jest najważniejsze - jak widzicie przyszłość serwisu? Czy
liczycie na konkretne zmiany, może chcielibyście zobaczyć coś ciekawego
.


Czarno. Ekipa kompletnie olewa forum, no chyba że ich zdaniem nadanie statusu Konsula dwóm aktywnym forumowiczom wystarczy do tego, żeby reszta myślała, że Zieloni się z nimi kontaktują. Miałem nadzieję na odrodzenie serwisu, gdy na topie był temat dotyczący potrzebnych zmian. Zieloni się w nim aktywnie udzielali, powstała długa lista propozycji i... na tym się skończyło. Wprowadzono kilka drobnych usprawnień i tyle. Skoro z nieznanych mi powodów góra nie chce wprowadzić programu lojalnościowego, to może pomyślałaby o usprawnieniu forum? Mało forumowiczów przyznaje się do kupowania na gram.pl wyłącznie z sentymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rózwnież się cieszę, że stare mordy widzę :) yyy Ekh - twarze i inne słoneczka.
Czas na wspominki zacząć...

Postuluję założyć nowy temat " Soleila wróć! O wróciłaś :0".

Pozdro - za kilka godzin zaczynam świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do programu lojalnościowego to powiem, że sam chciałbym zobaczyć coś w tej kwestii. Wtedy to chociaż mogłem sobie plakaty za WPLNy kupić... nawet mam nadal ten z WoW: The Burning Crusade czy Splinter Cell: Chaos Theory.

Natomiast co do zmian na forum to z tego co dowiedziałem się dzisiaj i też kilka dni temu ekipa ma zamiar ze względu na ostatnie wydarzenia zabrać się dość porządnie za wszystko. Jeśli będę wiedział coś więcej w tej sprawie to będę o tym tutaj pisał, ale i pewnie inni Zielony będą pisać. Tak czy inaczej potwierdzić mogę to, że dzieje się sporo w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować