Zaloguj się, aby obserwować  
Prince_Miki

Windows 10 - temat ogólny

833 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2015 o 19:26, Kirabaxior napisał:

dzieki gosciu za link, ale ja mam win 7 32bit :(


A ja cały czas piszę o WIN10 :)

Dla tego nie możemy się dogadać... hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 19:29, Isildur napisał:

Zbanować nie zbanuje, ale tak dla Twojej informacji system Windows może pobrać ze strony
Microsoftu. Już lepiej skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Microsoft i dowiedzieć
się dlaczego nie ma takiej opcji.


Tak, ale można dla próby wgrać sprawdzony obraz Insidera.

W godzinę miałby wyjaśniony problem, ale to już nie ma znaczenia, bo wystąpiła pomyłka.

Ja o rybach... On o grzybach... hahahaa.

W koncu to temnat o WIN10, dla tego nie zwróciłem uwagi, że kolega pisze o WIN7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, od pewnego czasu posiadałem wersję testową W10, a teraz mam Windows 10 Home Insider Preview, Kopia Ewaluacyjna, Build 10162, jak uzyskać pełną normalną wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć Wam, mam pytanie odnośnie klienta do games for windows live. pobrałem go ze strony M$, i po zainstalowaniu wymaga jeszcze pobrania i zainstalowania asystenta logowania/rejestrowania. pobieram też to, instaluję, ale klient chyba tego nie wykrywa, i ciągle prosi o pobranie asystenta. jakieś lekarstwo na to? mam Win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 20:32, zerohunter napisał:

Takie pytanie mam, od pewnego czasu posiadałem wersję testową W10, a teraz mam Windows
10 Home Insider Preview, Kopia Ewaluacyjna, Build 10162, jak uzyskać pełną normalną wersję?


Jesteś Insiderem ?

Co znaczy: "pelłną normalną wersję" ?

Normalna wersja jest płatna lub darmowa, gdy masz legalny WIN7 lub WIN8.1 - wtedy aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 21:47, Kirabaxior napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale nie można updatować z Windowsa 7 32bit do Windowsa 10 64... :)
Nie próbuj być ze mną nie uprzejmy, zanim nie zbadasz tematu.


Wiem, że nie można aktualizować wersji x86 do wersji x64.

Obaj się nie zrozumieliśmy.


No i zwróć uwagę na fakt, że piszesz w temacie WIN10 o instalacji WIN7.

Ja to z automatu myślałem, że obaj piszemy o WIN10, dla tego upierałem się przy swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak mam profil ofline to komputer zapisuje moje dokumety i inne zapisy z gier w C:/user/nazwa profilu
a jak jestem zalogowany do konta MS to gdzie to zapisuje i jak bym był odcięty od netu czy zapisy gier,w które grałem będąc zalogowany do konta MS będą czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... człowieku, nie piszę o instalacji Win 7. Dałeś mi instalkę Windowsa 10 na system 64 bitowy więc nie mogę updejtować z 32 bitowego Win7. Ja chce APDEJTOWAĆ a nie robić czystej instalacji. Mam ważne programy potrzebne na studia, których licencja wygaśnie jeśli przeprowadzę czystą instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie minęło 12 godzin "mielenia" na ekranie. I zero efektu.
Zostawię jeszcze na noc, a rano, jeżeli nie będzie żadnych postępów, to wyłączę w czorty i będę miał MS głęboko w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie. Po pobraniu aktulki jest reset kompa, następnie pojawia się takie wieelkie koło na ekranie, w którym jest procentowa instalacja Windy. Mi instalowało się ok. 40 minut na drugim komputerze(z windy 8.1), natomiast na obecnym, z Windy 7 nawet nie chce pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 23:42, A-cis napisał:

U mnie minęło 12 godzin "mielenia" na ekranie. I zero efektu.
Zostawię jeszcze na noc, a rano, jeżeli nie będzie żadnych postępów, to wyłączę w czorty
i będę miał MS głęboko w poważaniu.


Jakim sposobem aktualizujesz system do WIN10 ?

Poprzez WU czy poprzez ten program ?

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoc techniczna Microsoft. Treść mojego pytania:
"blablabla zainstalowalem wszystkie updaty, w aplikacji uzyskaj system Windows 10 widnieje, że cos sie pobiera, jednak w Windows Update brakuje jakiejkolwiek informacji o stanie pobierania, nie widzę by cokolwiek się pobierało. Prosze o pomoc"

ODPOWIEDŹ:
"Uruchomienie usługi Windows Update i zainstalowanie wszelkich dostępnych aktualizacji może rozwiązać ten problem. Jeżeli nie ma Pan aplikacji Uzyskaj system Windows 10 - powiadomienie dla Pana nie jest jeszcze gotowe, nie pojawi się. Nie jest to błąd, czy problem - trzeba uzbroić się w cierpliwość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:58, Kirabaxior napisał:


ODPOWIEDŹ:
"Uruchomienie usługi Windows Update i zainstalowanie wszelkich dostępnych aktualizacji
może rozwiązać ten problem. Jeżeli nie ma Pan aplikacji Uzyskaj system Windows 10 - powiadomienie
dla Pana nie jest jeszcze gotowe, nie pojawi się. Nie jest to błąd, czy problem - trzeba
uzbroić się w cierpliwość."


Lepiej poczekać, u mnie już się pojawiło, bodajże wczoraj:

20150807142136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 14:41, Kirabaxior napisał:

A u mnie jak widzisz nie ma żadnej opcji pominięcia przy instalacji przez ISO.

Komputer jest okej, to kwestia tego, że zarezerwowałem dopiero dzień po premierze i dopiero
wtedy zacząłem nadrabiać zaległe aktualizacje systemu. Straciłem już nerwy do tego. Może
do 2016 ten system się w końcu u mnie pojawi.


Kumpel miał podobny problem jak próbował robić update z ISO przeznaczonego do innej wersji windows7 niż pendrive z windows 10 (w tym wypadku 7 była w wersji home a instalator do win 10 w wersji pro). Może spróbuj stworzyć odpowiedni pendrive/ISO jeszcze raz za pomocą tego narzędzia: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój Windows 8 sprzedałem z laptopem 380zł dostałem. Teraz muszękupić Win 10

Czy kupując oryginalną wersję Microsoft Windows Home 10 64 bit OEM DVD PL będę mógł pobrać z netu obraz ISO HOME wypalić napendrive i użyć klucza z pudełka? Bo nie mam czytnika :(

Szkoda, żę nigdzie nie ma teraz dostępnych wersji z pendrive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 02:05, leven napisał:

Jakim sposobem aktualizujesz system do WIN10 ?
Poprzez WU czy poprzez ten program ?
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Na pewno nie przez ten program. Po prostu wczoraj, po uruchomieniu kompa, pojawił się komunikat, że moje bezpłatne uaktualnienie jest już gotowe (coś tak jak u lisa_23). Kliknąłem i zaczęło się kręcić kółko ... ale na kręceniu poprzestało :-/
Uaktualniam z Win 7. Może wtym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2015 o 16:47, A-cis napisał:

Na pewno nie przez ten program. Po prostu wczoraj, po uruchomieniu kompa, pojawił się
komunikat, że moje bezpłatne uaktualnienie jest już gotowe (coś tak jak u lisa_23). Kliknąłem
i zaczęło się kręcić kółko ... ale na kręceniu poprzestało :-/
Uaktualniam z Win 7. Może wtym jest problem.


Tutaj Masz poradnik, jak powinna przebiegać aktualizacja do W10:

http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Jak.zaktualizowac.Windows.do.Windows.10.Pokazujemy.i.wyjasniamy.co.i.jak.zrobic.by.aktualizacja.przebiegla.bezbolesnie,1141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować