Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps na PS4 i Xboksie One

53 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2014 o 12:25, bVarador napisał:

No to w końcu jak jest? Skoro grafika nie ma znaczenia to XBox i PS4 jako sprzęt są sobie
równe, więc skąd ten cały ból tyłka że MS zapłacił Ubi.


Wiesz wszyscy są przekonani o technicznej supremacji PS4, więc teorii spiskowych nie zatrzymasz. Szczególnie wśród konsolowych bojowników.

Natomiast to, że MS walczy portfelem wiadomo nie od dziś; wykupili przecież (czasową) wyłączność na nowego TR - oskarżenia trafiają na podatny grunt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde porownujesz sprzet za 1600PLN do sprzetu, ktory potrafi kosztowac nawet i 4tysiace? To tak jakbym mial bol pewnej czesci ciala o to, ze moje auto nie jedzie tyle samo co Porsche, bo przeciez i to samochod i to samochod ;D.

Porownuj konsole z kompem za 1600PLN i wtedy zobaczymy na ktorym sprzecie masz lepsza grafike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie mają ból zadka, idzcie grac sobie na swoich piękniusich komputerkach. :D
A next geny, jak to next geny, nowa generacja i jest cacy. Nowy sprzęcik, nowa rozdzielczość, nowe możliwości, więcej mocy + przyszłe VR google i inne badziewia. Nie oczekiwałem innych, nie wiadomo jakich nowości. 1080p na PS4 posiadam, chociaz nawet mi na tym nie zalezy, a to, że nie jest w 60 klatka, to lache kłade i tak mnie to grzeje, bo nawet na kompie tego bym nie uciągnął, a ps4 mam stosunkowo tanio, bo półtora kafla, a za tyle pieniążków, takiej klasy jak PS4 nie złoże. Bedzie o niebooo gorszy, tudziez po dobrym rozplanowaniu i tak musial bym zminiać cosik w przyszlym roku.

Co do temu to grafa mnie grzeje, więc niech sobie będzie nawet w 720 byle by literki po oczach nie raziły jak w GTAIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2013 przed premierą next-genów, wszyscy mówili że trzeba będzie mieć kompa za 10k żeby dorównał PS4 i X1! Szczególnie wyskakiwali mi z tym tekstem kiedy mówiłem im że PC jest mocniejsze od konsoli. Ha! Okazało się że wystarczy sobie złożyć kompa za 2 tyś i już jest potężniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 13:40, MBi napisał:

"Kup se konsole, nic ci się nie będzie cięło!" - LOOOOOOL 30fps i 900p... tak to grałem
10 lat temu.

A na czym ? Chyba w pasjansa na pulpicie :)
W 2004 roku to chyba były czasy PS2 która obsługiwała 576i
Na PC były gry w 900p ?
Zresztą wtedy były inne czasy. Nikt nie strzelał focha z powodu takiej a nie innej rozdzielczości :), nikt nie pisał petycji bo ma za mało pikseli na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ludzie to już robili? W kwietniu? Nawet na gamespocie, których jeśli o sprzyjanie jakiejś platformie można posądzić to konsol na nie pc? I w cenie XOne złożyli PCta który robi w multiplatformowcyh tytułach w 1080p średnio 12fps więcej niż XOne przy tych samych detalach. Jasne, są komputery za 4-8 tysiace które robią 120fps w 1080p w wyższych detalach niż konsole, ale nawet budżetowy pc nie musi być do tyłu z wydajnością względem "next-gena".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę, tego 5min limitu na edycję.

Zresztą, nie o supremację wydajnościową czy możliwość złożenia budżetowego komputera, który nie będzie odstawał od konsol mi chodziło. Co do tego nikt bez złej woli wątpliwości nie ma, bo internet jest pełen przykładów na poparcie tej tezy. Co innego mnie śmieszy. Hipokryzja fanów PS4, którzy dla 100 pikseli wysokości ogłaszają supremację swojej maszynki na XOne, a jednocześnie twierdzą, że grafika nie ma znaczenia kiedy przychodzi PC-towiec i z politowaniem zauważa, że jego komputer, który kosztuje tyle co 2 PS4, robi dwukrotnie wyższy fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jeśli rozejrzymy się za używanymi albo trochę starszymi high-endowymi częściami. i7-4770k osatnio poszedł na allegro za niecałe 900 zł. Prawie tyle kosztuje przecież nowa i5. Za 600-700 zł można wyrwać HD7970 a to jest ta sama karta co R9 280.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2014 o 11:56, fenr1r napisał:

Konsole mają być produktem masowym, łatwo dostępnym również dla tzw. niedzielnych graczy
i dzieci. Dlatego są porównywalnie tańsze, ale nie dają tak dużych możliwości jak PC.


To ja jestem dziwnym graczem od lat 80. Dla mnie konsole to zawsze przedewszystkim gry i wygoda w granie. To samo moge powiedzieć o PC dokładnie to samo + dorzucić że maszyny wygodne do pracy ;)Tu i tu najwazniejsze są gry. Wszędzie to samo jest czyli wygoda, gameplay, historia, mechanika itp. itd. a czy tekstury się TROSZKE róznią to na serio jest to powód do dyskusji?

A że na konsole wychodzą jedne z najlepszych gier albo po prostu bardzo dobrych to wiadomo kwestia kasy sony czy małego m. że pozwalają jakiemuś studiu zrobić coś niesamowitego bo to wtedy będzie napędzać sprzedaż marki. Nigdy złego zdania nie powiem o PC jako komputerach bo na nich gram do dawna ale o PCetowcach to bardzo dużo złego mogę powiedzieć. Uważam że gracz TYLKO PC to najgorszy gatunek gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:39, wolverine napisał:

Na PC były gry w 900p ?
Zresztą wtedy były inne czasy. Nikt nie strzelał focha z powodu takiej a nie innej rozdzielczości
:), nikt nie pisał petycji bo ma za mało pikseli na ekranie :)


tu sie czesto miesza gimbusa rozdzialka monitora z rozdzialka gry;) chociaz na cvholere komu 900 na monitorze;P crt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie całe narzekanie o moc nowych konsol, się właśnie z ceny bierze. Gracze byli przyzwyczajeni, że MS i Sony dokłada ze swojej kieszeni te 150-200$ do każdego egzemplarza, a oni w zamian zgadzają się płacić średnio 10$ więcej niż ten sam tytuł na komputery. A tu Sony i MS wywinęli numer i już od dnia 0 zarabiają na każdym sprzedanym egzemplarzu konsoli. A ceny premierówek jak były 10$ wyższe tak dalej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 16:35, doctorwho napisał:

No a czego się spodziewać na sprzęcie za 1600 zł? na PC za taką kwotę zapewne nie działało
by lepiej.

No wiesz po tym jak Alien Isolation zostało wzorowo zoptymalizowane wielu by się z tobą kłóciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować