Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek: dziś trudniej jest zaimponować graficznie

42 postów w tym temacie

w przeciwieństwie do czasów pierwszego Crysisu

Chyba "Crysisa" by lepiej brzmiało...

A co do imponowania grafiką... może zamiast tego zaimponować grywalnością? Fabułą? Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crytek od zawsze imponował przede wszystkim grafiką, teraz gdy poziom konkurencji nie tylko używającej Unreal Engine jest na podobnym poziomie panowie od CryEngine mają problem, gdyż zaczną im wychodzić średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Crytek od zawsze imponował przede wszystkim grafiką, teraz gdy poziom konkurencji nie
> tylko używającej Unreal Engine jest na podobnym poziomie panowie od CryEngine mają problem,
> gdyż zaczną im wychodzić średniaki.

Powiedziałbym więcej - nie mają nic do pokazania.

Najlepsze jest to że Crysis 1 to największy bastion PC. :) Gra która poza grafiką nie oferuje nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się wiele gier co wychodzi teraz ma jeszcze grafikę sprzed 5 lat co mocno razi i nie daje już satysfakcji z zabawy przy konkurencji która wysoko stawia poprzeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym aby wprawiali mnie w osłupienie grywalnością a nie grafiką. W Shooterach czy też innych dynamicznych grach, zamiast mimiki twarzy której i tak w rozgrywce nie widać, lepiej się skupić się na SI komputera, lepszym odwzorowaniu samej walki czy zachowaniu broni... takie tam marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówi się o Crysis "One", to podzielę się z wami pewną obserwacją, otóż w ArcheAge w pewnej lokacji można znaleźć palmy z Crysis 1, takie "CTRL-C CTRL-V". Zbiegiem okoliczności widać je na screenie powyżej. Widać zawędrowały z CryEngine aż do CryEngine 3 jaki rzekomo wykorzystuje ArcheAge. Bardzo chciałem kupić patrona (vip-a) do ArcheAge, ale niestety w mojej opinii jest to gra MMOrpg jak każda inna, nic szczególnego, engine daje wiele do życzenia, ciągłe lagi, niestabilność, a sama historyjka przedstawiona w sposób gorszy niż w niektórych tańszych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w przeciwieństwie do czasów pierwszego Crysisu
>
> Chyba "Crysisa" by lepiej brzmiało...
>
> A co do imponowania grafiką... może zamiast tego zaimponować grywalnością? Fabułą? Nie?
>
Nie do końca bo Crysis=Kryzys czyli "od czasów pierwszego Kryzysu" :), taka mała uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 12:57, Tarasada napisał:

Nie do końca bo Crysis=Kryzys czyli "od czasów pierwszego Kryzysu" :), taka mała uwaga.


Ale jest "drobna" różnica między polskim słowem "kryzys", a oryginalnym tytułem, jakim jest "Crisis". Jeśli odmieniamy słowa obcego pochodzenia, zwykle w dopełniaczu dodajemy "a". Taka mała uwaga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis to jeden z najlepszych singleplayerowych shooterów ostatniej dekady... i nie tylko dlatego, że nie wyszło ich tak wiele (Fear i od biedy Fear 2, Doom 3, FarCry 3 i Rage... coś pominąłem? Naciagajac gatunek można dodać Deus Ex). To Crysis 3 nie oferuje nic poza spektakularną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Najlepsze jest to że Crysis 1 to największy bastion PC. :) Gra która poza grafiką nie
> oferuje nic szczególnego.

Chyba według konsolowców. Osobiście nigdy nie spotkałem się z taką opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Crysis to jeden z najlepszych singleplayerowych shooterów ostatniej dekady... i nie tylko
> dlatego, że nie wyszło ich tak wiele (Fear i od biedy Fear 2, Doom 3, FarCry 3 i Rage...
> coś pominąłem? Naciagajac gatunek można dodać Deus Ex). To Crysis 3 nie oferuje nic poza
> spektakularną grafiką.

Pominełeś wiele - Bioshock ( i nastepne czesci), Metro, Wolfenstein - są to shootery single, które oferują wiele więcej niż tylko grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba według konsolowców. Osobiście nigdy nie spotkałem się z taką opinią.
> Jeszcze trudniej jest zaimponować fabułą i grywalnością.

Pierwszy Crysis oferował fajną fabułę i świetną grafikę. Serio, przeszedłem a to coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od pierwsze wersji cryengine w farcry juz imponowali jakoscia grafiki i optymalizacja high detale na nivida mx4

pierwszy raz powiedziałem WOW w farcry jak zobaczyłem grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAR CRY 1 mmmm to była gra a nie te g. co teraz robią, gra nie ma nic wspólnego z jej pierwowzorem:( , ogółem mogą być ale pod inną nazwą.. A crysis 1 -2007 rok to był power na tamte czasy heh nadal ma power.:) jaki i jej następcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować